Nemusíte investovat do akcií, jak zbohatnout

Home » Investing » Nemusíte investovat do akcií, jak zbohatnout

Nemusíte investovat do akcií, jak zbohatnout

Mnoho lidí tout ctnosti akciové investice, a to zejména proto, že historie ukazuje, že akciový trh za předpokladu, jeden z největších zdrojů dlouhodobého majetku, s smíchaný výnosy v průměru o 10 procent ročně v průběhu posledních 100 let. Investoři, které udržují zásoby na dlouhou dobu, držet akcie v indexu low-cost, své dividendy reinvestovat, využít daňových pravidel a nechte směšování dělat vše pro zvedání těžkých břemen viděli ty nejlepší výnosy.

Za stejné období 100 let, inflace v průměru o 4 procenta, čímž skromné, ale konzistentní 6 procent skutečnou míru návratnosti. Firemní poradce Duff & Phelps vyrábí akcie, dluhopisy, směnky, a inflace (SBBI) Ročence (dříve Ibbotson SBBI Yearbook ), který sestavuje rozsáhlé údaje o těchto návratů ve své výroční publikaci.

Zásoby ne vždy dávat smysl

Přestože 6 procent návratnost post-inflační zní docela slušné, podle studie provedené investice do výzkumu společnosti Morningstar, po dobu 10 procent (pre-inflace) se vrací na trhu, průměrný investor skutečně vydělal jen 3 procenta čisté investiční návratnost , Chudé investiční možnosti, příliš časté obchodování, high-cost makléři, podílových fondů prodejní zátěže, a celou řadu dalších poplatků a chyb tajně marněno většinu investující zisky. Dohlédněte na každý z těchto faktorů vyžaduje čas, úsilí a znalosti, přesvědčit některé lidi hledat ostatních investičních alternativ k doručení.

Někteří lidé nemají touhu nebo temperament investovat do akcií. I když to ti mohl handicap s jedním menším nástrojem ve své bohatství-budování nástrojů, vaše upřímná sebehodnocení může také pomoci vyhnout se budoucím investování chyby. Stále můžete investovat své peníze do několika dalších typů aktiv získat návratnost, snížení rizika a diverzifikovat své portfolio.

Pro ty nové investice, kteří stále zpochybňují jejich zájem o akcie, jak víte, jestli byste se lépe skákání nutnosti investovat? Podívejte se na těchto příznaků:

  • Dostanete fyzicky špatně vidí ceny akcií padají jako ostatní investoři panikařit namísto viděl to jako příležitost být zabaven.
  • Můžete to vysvětlit, co je nabídková cena / prodejní cenou a tvůrce spread / trhu jsou, nebo dělat.
  • Ztratíte spánku a strach hodně přes vlastní zásoby.
  • Jste si myslel, nebo řekl, že „akciový trh je jako kasino.“
  • Myslíš si, že rozdělení akcií je bonus (fakt: je to velký praktický význam).
  • Vy to nechápete, jak v některých situacích, $ 100,000 per share nutnosti může být levnější než $ 3 za podíl akcií.
  • Nemůžete číst výsledovku nebo rozvahu.
  • Nemůžete smysl výroční zprávě nebo 10K.
  • Vy nevíte, co je výnos zisk je.
  • Vy nevíte, co je poměr ceny k zisku je.

Akciový trh je rovných příležitostí pro každého, kdo chce získat znalosti nebo najít dobrého makléře, aby jim pomohla investovat, ale v případě, že výše uvedené příznaky rezonují s vámi, je to moudré vyzkoušet alternativní místa investovat své těžce vydělané dolary ,

Některé populární alternativy

Chcete-li získat dobrou po zdanění, net-of-inflace návrat bez investování do akcií, dvě populární a rozumné alternativy vlastnit firmu, která vám pracovat a vlastnit portfolio realitních aktiv, které generují příjmy z pronájmu.

Každá investice má svou vlastní osobnost vtípky a ne odradit rádoby podnikatelů, ale to trvá jedinečný, pestrý dovednost nastavit být výnosný obchod operátora. Někteří velmi inteligentní lidé, kdyby museli spustit jednoduchý podnikat jako Dunkin’ Donuts povolení, by v konkurzu v roce. Budete potřebovat velký důraz na detail, oko pro kontrolu nákladů, znalost, kdy investovat do kapitálových výdajů, které zlepšují zkušenosti zákazníků a zvýšení zisku, a systém pro sledování výnos získaný z vašeho celkového investičního a zároveň chránit cash flow, prověřování zaměstnanců, živnostenských oprávnění, a dávat správné poradce na místě. Někteří lidé mají pocit, nadšený a inspirován výzvou, zatímco jiní cítí vyčerpaný jen čtení o všem, co malé firmy vlastnictví vyžaduje.

Mnozí investoři tíhnou k nákupu a řízení investic do nemovitostí, protože jsou hmatatelné a mohou nabídnout docela pasivní formu příjmu. Mnoho sub-speciality existují pro ty, kteří investují do nemovitostí, včetně jednotlivých nájemních domů, bytových domů, skladů, myčky aut, kancelářských budov, průmyslových staveb, a dokonce i možnosti nemovitostí nebo daňové zástavní listy. Každá investice má své výhody a úskalí, apelovat na různé typy lidí.

Ne každý má rád nemovitostí či soukromé podniky

Řekněme, že jste se již dostali peníze svázaný do nemovitostí a mít své vlastní podnikání, nebo možná oba z těchto možností zvuku neatraktivní nebo nezajímavé. Dalo by se uvažovat o nějaké jiné typy aktiv, jako je stříbro a zlato, peníze a peněžní ekvivalenty, jako peněžního trhu účtů nebo vkladové certifikáty, cizí měny nebo vysoce kvalitních podnikových dluhopisů. Každá z těchto investičních možností má své vlastní křivku učení, vlastní rizikový profil a vlastní řadu návratů.

Při zvažování své volby non-obrázky investice, mějte na paměti, jedno z pravidel kardinálních investování: Nikdy investovat peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. Jak již bylo řečeno, rozhodnout, kolik času chcete, aby vaše peníze zamčené do své investice, a vzít na vědomí likvidity trhu daného aktiva. Například, můžete si koupit a prodat veřejnosti zásoby v co nejkratší době, protože trh má tolik ochotné kupující a prodávající. V jiném extrému, pokud jste investovali své peníze do drahých kovů, sbírky mincí a klasických automobilů, protože tyto trhy mají nižší aktivitu, to bude vyžadovat více času, aby proplatit své investice v případě, že budete rychle potřeboval peníze. Realitní a vlastněné podniky mají podobnou výzvou, když dělají pro více spolehlivých zdrojů zajištění, je třeba vzít půjčku v případě nouze.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.