Nuo Aukštesnysis SAVINGS_HTML jūsų vaikai yra vyresni

Home » Finance » Nuo Aukštesnysis SAVINGS_HTML jūsų vaikai yra vyresni

Nuo Aukštesnysis SAVINGS_HTML jūsų vaikai yra vyresni

Tai sveiku protu, jei žinote daug ne visi apie investavimą ir asmeniniai finansai. Jei ketinate taupyti savo vaikų aukštesnįjį išsilavinimą, geriausias dalykas, kurį galite padaryti, tai pradėti anksti – kaip galima anksčiau.

Priežastis yra paprasta – tai viskas apie sudėtinių palūkanų galią. Kai jums sutaupyti pinigų ateičiai, jis uždirba pelną, o jei jūs pasirenkant reinvestuoti tuos grąžą, tai pagreitina.

Jei pašalinsi 100 $ per 7% palūkanų, pavyzdžiui, jis virsta $ 107 po metų, bet po kito metų jūs turite $ 114.49 – jūs uždirbote $ 7.49 vietoj $ 7 toje antrus metus. Po trijų metų, jūs turite $ 122,50 – toje trečiojoje metus uždirbote $ 8.01 vietoj $ 7.49. Ji išlaiko vyksta ir vyksta, kaip kad, auginimo metais po metų – per XVIII metų, jis uždirba $ 22.11 savo, tiesiog sėdi ten.

Jei atidėti 100 $ 7% metine grąža ir daryti nieko, bet laukti 18 metų, tai bus verta $ 338, kai jūs einate į jį atšaukti.

Bet kas atsitinka, jei negali – arba ne – pradėti taupyti savo vaiko aukštesnįjį išsilavinimą, kai jie tikrai jauna? Ką daryti, jei jūs neturite pradėti taupyti iki 10 metų amžiaus, suteikiant jiems tik aštuoneri metai, kol kolegijoje?

Na, jei jūs atidėti 100 $ 7% metine grąža ir daryti nieko, bet laukti 8 metus, tai bus verta tik $ 171,80.

Pamatyti skirtumą? Tiesiog laukia 10 metų ir padidino persvarą iki, kad $ 100 kainuoja jūsų vaikas 166,20 $ investicijų pajamas.

Tai akivaizdžiai puiki idėja pradėti taupyti jauna, jei jūs ketinate taupyti, tačiau ką daryti, jei tai ne išeitis?

Ką daryti, jei jūs tiesiog supratau, kad jūsų vaikas yra aštuoni ir pataikyti aukštus pastabas apie jų standartizuotų testų ir pareikšti namų Žvaigždžių skiepijimo kortelių ir jūs suprasdamas, kad aukštasis tikriausiai turi būti šioje vaikas ateityje ir kaip jūs ketinate mokėti už tai?

Ką daryti, jei jūsų vaikas yra 10, ir jūs pagaliau gavo gerą darbą, nekilnojamojo gerą darbą, ir dabar jūs turite kvėpavimo kambarį taupyti dalykų, pavyzdžiui, kolegijoje pirmą kartą?

Ką daryti, jei jūs neturite, kad visa tai sudėtinių palūkanų metu pranašumą?

Štai žaidimas planas.

Išsaugoti Ką galite, Nuo Dabar

Atverti 529 koledžo taupymo planą Jūsų vaikui (čia puikus palyginimas įvairių planų) ir pradėkite taupyti dabar , o ne vėliau. Ar šiandien, rimtai.

Tiesiog atverti tą sąskaitą, nustatyti savo vaiką, kaip gavėjo, tada kiekvieną mėnesį įsteigtas, kad sąskaita automatiškai atšaukti šiek tiek iš savo atsiskaitomosios sąskaitos. Net 20 $ yra gerai – ką gali sau leisti. Tiesiog pradėkite dabar.

Ji neturi būti labai daug. Jis tiesiog turi būti, ką galite sau leisti, ir tai reikia pradėti kuo greičiau.

Pradėti Eksploatacijos Kai “dovanos” į tą sąskaitą

Kai ateina laikas duoti dovanų, įsitikinkite, kad bent kai kurie iš jų dovana yra papildomas įnašas į tą sąskaitą.

Jūs galite tai padaryti įdomus būdas, kad jūsų vaikai supranta, ką jie buvo suteikta. Pavyzdžiui, jūs galite suteikti jiems padidintą kopiją iš $ 20 arba $ 50 ar $ 100 sąskaitą ir parašyti apie tai, “Tai buvo įdėti į savo koledžo taupymo”, tada apvynioti tą lapą į marškinių dėžutė su tikru vyniojamojo popieriaus. Nors tai nebus ką jie neįtikėtinai sujaudintas dabar, jie bus prisiminti tuos dovanų vėliau, kai jie supranta, jie turi studento paskolą, kad manimi tūkstančius dolerių mažiau, ir jie toliau jį atsimenu, kai jie gavo daug mažesnis studentų paskolų mokėjimus, kai jie suaugęs.

Jūs taip pat gali skatinti kitų giminaičių padaryti tą patį. Tegul artimieji žino, kad jūs atvėrė koledžą taupomąją sąskaitą už savo vaiku ir suteikti jiems reikalingą informaciją, kad jie prisidės. Pakvieskite juos daryti tą patį – jie gali fiziškai suteikti vaikui kopijuoti $ 10 sąskaitą ar kas kartu su kai kuklus dovana jiems patiks dabar.

Liesos į kitas finansavimo galimybes

Svarbu prisiminti, kad mokėti už kolegijoje yra ne tik tai, ką jūs išsaugojote aukštyn ir studentų paskolų derinys. Yra daug kitų variantų, kad jūsų vaikas gali naudoti, kai jie pasiruošę eiti į mokyklą.

Pavyzdžiui, daugelis mokyklų siūlo stipendijas ir stipendijas įvairių rūšių atvykstantiems studentams remiantis finansinį poreikį ir nuopelnus. Jei esate tokioje situacijoje, kai ji yra reali kova išsaugoti, galite pastebėti, kad mokyklos siūlo jūsų vaikas dotaciją, kuri rūpinasi kai kurių mokyklos išlaidų. Nemanykite, kad viskas bus paskolų forma.

Tuo pačiu metu, jūsų vaikas gali kreiptis dėl stipendijų savarankiškai. Vėlgi, jei esate poreikis pagrįstas situacijos, kuri yra dažna priežastis kovoja su kolegijų santaupų, yra daug stipendijos, kurioms jūsų vaikas gali būti tinkamos finansuoti.

Jūsų vaikas taip pat gali norite peradresuoti kai bet kokių pajamų jie gauna vidurinėje mokykloje į savo kolegialios ateityje dalį. Nors jie namuose, jūs greičiausiai rūpintis išlaidų, pavyzdžiui, maisto ir pastogę, ir funkcinės drabužių, todėl jie turėtų būti suteikta galimybė nukreipti dalį savo pajamų kolegijų santaupų.

Pažvelgti Kita Švietimo ir karjeros galimybes

Jei pradeda taupyti ne pabaigoje dieną ir jei jūs negalite prisidėti dideles sumas, jums vis tiek reikia išsaugoti, tačiau turėtumėte saugoti savo akis ant kitų variantų be tradicinio ketverių metų kolegijoje patirtį, kur pinigai galėsite išsaugoti turės didesnę įtaką.

Dėl užkandžių, jūsų vaikas gali norėti ištirti lankyti bendruomenės koledžą per metus ar du , kur jie rūpintis bendrojo lavinimo reikalavimus ir tikrai galąstuvas, ką jie nori prieš pereinant į ketverių metų mokykloje baigti daryti su savo gyvenimu savo švietimo. Kreditai prie Bendrijos kolegijos lygio yra nebrangios ir jie paprastai perkelti tiesiai į daugelį ketverių metų kolegijose ir universitetuose. Tai puikus būdas sumažinti kolegijoje išlaidas, o dar uždirbti, kad ketverių metų laipsnį.

Jūsų vaikas taip pat gali tekti apsvarstyti prekybos mokyklą . Prekybos mokyklos siūlo kelią tiesiai į tam tikros rūšies, kuri paprastai siūlo alėja į gerai moka karjerą savo vaikui be ketverių metų mokykloje sąskaita prekyba. Daugelis karjeros sutelks amatų mokyklos programą, įskaitant elektros darbai, santechnikos, statybos valdymo, lėktuvo priežiūros, metalo apdirbimo, inžinerinės darbo, ir daugelyje kitų sričių.

Prekyba mokyklos paprastai trunka kur kas mažiau laiko, nei ketverių metų universitete ir paprastai skiria žmones tiesiai į kai kurių mokymo programoje natūra, kai jie mokosi Tajniki privalomais užsiimant verslu profesionaliai. Iš viso išlaidų prekybos mokykloje yra daug mažesnis nei ketverių metų mokykloje, taip pat ir 529 santaupos paprastai gali būti taikoma prekybai mokyklos mokslą.

Jie taip pat gali turėti kitų galimybių tiesiogiai po vidurinės mokyklos, ypač jei jie turi tvirtą darbą ir ne suprato, visai tai, ką jie nori daryti. Jei jie pasirenka laukti metus ar du prieš pradedant mokslus, kad jie tikri, ką jie nori daryti (A “Gap Year”), tai suteikia jų kolegijos sutaupyti dar metus augti.

Nepatenka į mąstyseną, kad vienintelis priimtinas kelias po vidurinės mokyklos yra tiesiai į ketverių metų mokykloje.

Būti palaikomasis metu kolegijoje

Kitas sumažinti taupymo poreikis per kolegijų metų būdas skatinti savo vaiką lankyti mokyklą šalia, kur jūs gyvenate ir tada pateikti “kambarys ir valdyba” dalį kolegijos sąskaita tiesiogiai. Jūsų vaikas ir toliau gyvena namuose, ir jūs ir toliau teikti maisto, drabužių ir kitų pagrindinių poreikių. Tokiu būdu, tik išlaidos kolegijoje yra už mokslą ir švietimo medžiagos.

Akivaizdu, kad tai ne puikus sprendimas visoms šeimoms. Tai nudges studentus rinktis mokyklą, kuri arčiau į titulinį iš finansų tikslingumas, o ne absoliutus geriausias pasirinkimas už jų švietimo ateities.

Iš esmės, iš dienos į dieną išlaidų gyvena kaip nepriklausoma kolegijos studentas, kad jūs galite imtis, kaip tėvų savo vaikui daugiau, tuo mažiau studentų paskoloms jie turi susidoroti su ir mažiau problemų savo vėlu pradėti kolegijoje bus sutaupyta.

Baigiamosios mintys

Didelis dalykas, prisiminti tai: Tai niekada nevėlu pradėti taupyti kolegijoje jūsų vaikui. Jūs visada galite pradėti taupyti, net jei data vėluoja, o kas doleris skaičius.

Jūsų pagalba su kolegijoje neprasideda ir baigiasi kiek jūs išsaugojote, arba. Yra daug būdų, kaip padaryti didelį finansinį skirtumą su savo pašto aukštųjų mokyklų švietimo ir karjeros pasirinkimą.

Sėkmės!

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.