Nustatant investavimo tikslus Važiuojantiems finansinę nepriklausomybę

Home » Investing » Nustatant investavimo tikslus Važiuojantiems finansinę nepriklausomybę

Išlaikyti savo akis ant premijos gali padėti pagerinti jūsų dėmesys

 Nustatant investavimo tikslus Važiuojantiems finansinę nepriklausomybę

Mokymosi nustatyti investavimo tikslus yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kaip naujam investuotojui, nes ji padeda jums sekti, kur jūs buvote, kur esate ir kur jūs einate, kaip jis susijęs su jūsų asmeninius finansus ir kelionėje į finansinę nepriklausomybę. Geriausia investicija tikslai paprastai turi tris dalykus dažni:

  1. Gera investicija tikslai yra išmatuojami. Tai reiškia, kad jie yra aiškūs, glausti ir neabejotinas. Sakydamas sau: “Aš einu nustatyti tikslą sutaupyti $ 50 per savaitę” yra naudinga, nes jūs galite įvertinti savo finansus ir nustatyti, ar jums pavyko ar ne. Arba tu, arba tu ne, taupyti $ 50 per savaitę. Priešingai, sakydamas kažką panašaus į: “Aš einu nustatyti kiekvienais metais sutaupyti daugiau pinigų tikslas” yra šiek tiek nenaudingas, nes jis neturi jums atskaitinga.
  2. Gera investicija tikslai yra pagrįsta ir racionali. Jei sakote, kad norite pasiekti $ 1 mln asmens grynosios vertės iki 40 metų amžiaus, galite naudoti tokius dalykus kaip į pinigų laiko vertę formulę išbandyti, ar jūsų dovana norma sutaupyti pakanka. Jūs nesate ketina nuvykti Nesikartodami $ 5,000 per metus tarp 18 ir 40 metų amžiaus istoriškai pagrįstai tikėtiną grąžos normą. Tai reiškia, kad reikia arba sumažinti savo lūkesčius ar padidinti pinigų sumą, kurią kelia kiekvienais metais į darbą.
  3. Gera investicija tikslai yra suderinama su jūsų ilgalaikius tikslus. Sakiau, kad per daug kartų skaičiuoti per metus – iš tiesų, jei reguliariai skaityti mano darbą, jūs tikriausiai pavargau mane sakydamas, kad tai – bet verta kartoti, vėl, nes žinia, regis, niekada gauti per didelis procentas žmonių, kurie yra užprogramuoti, kad pinigai yra vienintelis dalykas, kuris svarbu: pinigai yra priemonė, kuri turėtų egzistuoti tarnauti jums. Nieko daugiau. Nemažiau. Vienintelis tikslas pinigų yra padaryti jūsų gyvenimą geriau; duoti jums tai, kas leis jums patirti daugiau laimės ir naudingumą. Jis nedaro jums geras tiek, kad galų gale su labai dideliu balanse, jeigu ji reiškia, kad jūs turite paaukoti viską vertės jūsų gyvenime ir galų gale miršta, paliekant savo darbo vaisius įpėdinių ar kitų gavėjų, kurie yra neatsakinga arba kurie neturi padėką už darbą jums talentingas juos. Kartais, tai geriau turėti mažesnį taupymo norma ir mėgautis kelione daugiau, nei jums kitaip būtų. Apgaulė yra įsitikinkite, kad jūs protingai subalansuoti savo ilgalaikius norus ir jūsų trumpalaikės nori tokiu būdu, kad maksimaliai džiaugsmą. Nėra formulė, kad tik jūs galite nustatyti, kuri kompromisai esate pasiruošęs padaryti; kurios aukos mokėti didesnius dividendus už jus žemyn kelio.

Klausimai Užduoti Yourself Kai nustatymas investavimo tikslus ir finansinę nepriklausomybę

Kai tu sėdi ir pradėti rengti savo investavimo tikslus, užduokite sau šiuos klausimus padės išsiaiškinti kai kurie iš jūsų prielaidomis. Tai gali būti ypač naudinga naudotis, jei esate susituokęs, kaip daug kartų, sutuoktiniai nežinojo, kad jie ne reikia veikti iš to paties pradinio taško, kai ji ateina į finansų klausimais.

 1. Koks jūsų telefono numeris”? Norint pasiekti finansinę nepriklausomybę nuo savo portfelio, kiek per mėnesį Pasyvus pajamos būtų jis reikalauja, jei buvo išimti ne daugiau kaip 3 proc vieni metai 4 proc pagrindinę vertę? Tai yra pinigų suma, ji imsis, jei norite gyventi ne savo kapitalą nereikia parduoti savo gyvenimą kažkam kitam mėgaudamiesi norimą gyvenimo lygį.
 2. Kokia jūsų rizikos tolerancija? Nesvarbu, kaip sėkmingai jūs esate arba kiek pinigų galite sukaupti, kai kurie žmonės yra laidinis taip, kad svyravimai jų portfelio rinkos vertę lemia milžiniškas lygių emocinės kančios. Jie mieliau baigti su mažiau pinigų ateityje, ir mėgautis mažesnę normą, sudėties, tačiau turi sklandžiau važiuoti. Mokymasis būti sąžiningas su savimi, kur jums priklauso tame spektre yra didelė dalis fiskalinės termino pabaigos. Pavyzdžiui, nors ji gali padėti jums per didelę nepalankią padėtį pagal Daugeliu atvejų, jūs neturite turėti atsargas statyti turtus. Yra ir kitų turto klasių, kurie gali dirbti už jus ir kad turi savo gebėjimą junginio sandarai kapitalą, o mesti išjungti dividendus, palūkanas ir / ar nuomos.
 3. Kaip jūsų moralės ir etikos vertybės įtakoja Jūsų portfelio valdymo strategiją? Kiekvienas iš mūsų egzistuoja kaip pasaulio dalis; mūsų veiksmai ir sprendimai įtakojantys tiems aplink mus geriau ar blogiau. Kaip tu nori investuoti savo pinigus? Ar patogu priklauso tabako akcijas? Kaip apie išteklių ginklų gamintojų? Ar jūs turite moralinę problemą su turėjimas alkoholio degtinės? Energetikos įmonės, turinčios didelę anglies pėdsaką? Kai gaunamas ateina įgrūsti, jums reikia nuspręsti, ką galima gyventi su požiūriu generuoti pajamas, o kas tiltą per toli jums.
 1. Ar jūs planuojate praleisti visą savo kapitalą per savo gyvenimą, ar Jums nori palikti finansinių palikimas jūsų įpėdinių ir paramos gavėjų? Jei jūs išleisite per savo kapitalą, tai reiškia, kad jūs galėsite mėgautis didesnį užregistruota norma, kaip galima remti kitaip. Jei ne, jūs gausite imtis nedidelį pjūvį pasyviųjų pajamų iš savo valdų srauto tačiau pagrindinė turėtų augti per tam tikrą laiką, jei jis yra protingai valdoma, tarnauja kaip kas efektyviau prilygsta apdovanojimu. Nustatyti teisingą atsakymą priklauso nuo daugelio svarstymus skaičius bet esmė yra ta, kad kažkas ketina išleisti tuos pinigus. Jums reikia įsitikinti, kad tai asmens, kuriam norite tai daryti, net jei jis yra sau. Be to, jei jūs darote palikti pinigus už kitiems patinka, bus jums tai padaryti iš karto, be jokių sąlygų, ar jūs įsteigti Patikos fondą?
 1. Ar jūs apriboti savo investicijas į savo šalį arba išplėsti visame pasaulyje? Nepaisant nacionalizmo, kuris įvyko pradedant 2016 metais uptick, globalizacijos jėgos yra realios, jie yra galingi, ir jie reiškia ne bet kas, turintis prieigą prie maklerio sąskaitą gali tapti įmonių savininkas visame pasaulyje. Galite būti plieno darbuotojas rūdžių diržo ir surinkti dividendų iš Šveicarijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos ir Japonijos. Galite būti Kalifornijoje mokytojas ir žiūrėti pinigai ateis iš savo valdų Kanadoje ir Prancūzijoje. Nors ši pristato papildomų riziką nuolatinio kapitalo praradimą, taip pat kitas rizikas, tokias kaip valiutos riziką ir politinė rizika, ji taip pat siūlo įvairesnių ir galimą poveikį rinkos veikimui, kuris gali pasirodyti esąs geresnis rizikos pakoreguota pagrindu nei ta, kuri būtų buvę galima vien tik iš vidaus portfelio.
 2. Kas motyvuoja jums pasiekti finansinę nepriklausomybę? Nors kai kurie žmonės yra gamtos užsklandas – jie linkę kauptis, be tikrai kuriems priežastį tai padaryti, nes jie gyvena žemiau savo priemonėmis ir tikrai nežino, ką daryti su skirtumu – dauguma žmonių yra varoma kai pirminės arba antrinės motyvacijos, kuri sukelia jiems sukaupti kapitalą. Tai nepaprastai svarbu, kad jums atrodo per save ir sąžiningai atsakyti į klausimą: “Kodėl?”. Kodėl jūs priversti taupyti? Kuo norite investuoti, o ne išlaidų ar dovanoti pinigus, kad teka per rankas? Dažnai gaunant į šį klausimą širdyje, galite geriau sukurti savo portfelį pasiekti, kokia ji yra jūs tikrai siekti.
 3. Ar emociškai sugeba valdyti savo portfelį savo? Šis klausimas gali būti sunku kai kuriems žmonėms atsakyti, nes jie jaučiasi būdamas sąžiningas su savimi reiškia įleidimo asmeninį trūkumą. Tai nesąmonė. Tikslas yra gauti tai, ko norite iš savo portfelio, o ne kažkaip įrodyti, kad esate visatos valdovui. Avangardas, viena didžiausių turto valdymo bendrovių remiančių aktyvius ir pasyvius investicinius fondus ir kuriomis prekiaujama biržoje, fondai pasaulyje, apskaičiuotų vienoje iš savo baltųjų knygų, kad tipiškas investuotojas gali pridėti, laikui bėgant, grynojo 3 procentų, arba tiek, kad jų investicijų grąža samdant vieną iš patarėjų, naudojant sistemą, jie išdėstyti savo argumentų; kad didesnės mokamos investicijų konsultavimo mokesčiai yra daugiau nei sudaryta už dėl elgsenos modifikavimo, mokesčių konsultavimo, finansų planavimo pagalba, ir kitas paslaugas, kad kažkaip naudos klientui derinys. Galite skaityti savo argumentą Vanguard Research rugsėjis 2016 paskelbimo “Eksploatacijos vertę savo vertę:” KIEKYBINĖ Vanguard patarėjas Alpha “. Kitaip tariant, alternatyviąsias sąnaudas skaičiuoja, kiek kas aiškaus išlaidų; Pranešimą, kad yra pernelyg dažnai prarastas FRAZĖS, memes ir supaprastinimas amžiaus.
 4. Kaip padaryti skirtingų turto klasių išsirikiuoti su jūsų asmenybę ir temperamentas? Suprantu mes jau palietė šią šiek tiek, bet šiuo metu yra šiek tiek skiriasi ir turi būti toliau svarstomas. Žmonija yra įvairi. Kiekvienas iš mūsų yra laidinis skirtingai. Mes turime savo unikalius mėgstami ir nemėgstami; dalykų, kad būtų laimingas, ir tai, kas sukelia mums dirginimą. Lygiai taip, kaip kai kurie nori jautienos ar vištienos, yra daug būdų, kaip padaryti, o investuoti pinigus į šį pasaulį, kaip jūs rizikuoti ant kelionę link finansinės nepriklausomybės daug. Apsvarstykite, for a moment, nekilnojamojo turto. Nekilnojamojo turto gyvuoja ilgai, kol akcijų rinkos kilo. Kartu su pinigų skolinimu, ji yra viena iš seniausių tradicijų. Perkate turto gabalas, kad kažkas nori naudoti, leisti jiems jį naudoti iš anksto nustatytą laiką pagal sutarčių sąlygomis, socialinių ir kultūrinių normų, išdėstyti apie sutarties specifiką serijos, o mainais, jums mokamos pinigų, kuri yra vadinama Nuoma. Tačiau tarp jūsų įsipareigojimus, turite įsitikinti, kad turtas yra nuolat pakankamai. Jei specializuojasi gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto ir tualetas pertraukas vidury nakties, jūs gaunate telefono skambutį, jei mokate nekilnojamojo turto valdymo bendrovė tvarkyti tuos reikalus už jus. Jūsų nuomininkas gali sukurti narkomanijos problema ir parduoti prietaisus. Jis ar ji gali tapti Hoarder ir sunaikinti tiek daug turto, kad jis pasmerkė miestą. Štai kompromisą. Šios galimos problemos yra tarp išlaidų, kad jūs turite būti pasirengę kentėti, jei norite mėgautis nekilnojamojo turto pajamos. Nėra realus būdas gauti aplink jį. Tai gyvenimas. Asmeniškai, aš nemanau, kad patraukli. Kaip rezultatas, aš linkę sutelkti dėmesį į privačių įmonių ir viešai prekiaujama vertybinių popierių, pavyzdžiui, bendrų išteklių, visoje mano karjeroje, nes kompromisai tie įtraukti nesivarginkit man beveik kaip daug. Buvo man kada nors knistis bet prasmingai į nekilnojamojo turto investicijų, tai greičiausiai būtų komercinio nekilnojamojo turto, dėl ilgesnio nuomos sutarties sąlygų ir dėl to būčiau derybų su verslo klientais, o ne žmonių. Geriau dera su kas aš esu. Aš nesakau, aš niekada apsvarstyti gyvenamojo nekilnojamojo turto, bet aš žinoti apie kompromisus ir ji paims unikalų rinkinį aplinkybėmis man kirsti tą ypatingą Rubikoną.
 5. Kokia jūsų laiko horizontas? Net jei konkretus turtas klasės ar investicinė dera su jūsų asmenybę, temperamentą, grynosios vertės, likvidumo situaciją ir pageidavimus, tai nebūtinai reiškia, kad jis yra gerai tinka turint omenyje, kad laiko horizontas prieš jums reikės bakstelėkite jį Likvidumo galia nėra suderinti. Pavyzdžiui, tarkime, jūs turite atsarginis $ 100.000 įdėti į darbą, bet manote, kad jums reikia pinigų per penkerius metus. Nesvarbu, kaip patraukli galimybė, jei buvo suteikta galimybė investuoti į didelį privatų verslą, kad neturėjo prognozuojama likvidumo įvykį ir nebuvo išmokėti dividendus, tai tikriausiai nėra prasmės jums padaryti investicijas, kaip jūs turite reikia investicijų negali patenkinti – ty, grįžti į pinigų ar pinigų ekvivalentų per 60 mėnesių.

Žinoma, tai tik keletas dalykų, kuriuos reikėtų svarsto bet jūs neturėtumėte Koloryzować juos. Get it Right pradžioje, kad apskaičiuotas sprendimus link savo finansinius tikslus, ir jūs pamatysite, kad viskas yra linkę būti daug lengviau.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.