Õpi Inflatsioon mõjutab Stock Investments

Home » Investing » Õpi Inflatsioon mõjutab Stock Investments

 Õpi Inflatsioon mõjutab Stock Investments

Aktsiaturg on jälitas poolt “I” sõna ja investorid on näidata oma närve. Inflatsioon on Föderaalreservi juhatuse põgeneb ja me kõik maksma selle eest.

Kõrged energiahinnad, tõuseb tööjõu erikulu ja surve tarvikud peamiste ressursside nagu terase ja tsemendi (tänu orkaanid Katrina ja Rita) on vooder kuni nagu mõned ebaõnnestunud tärni tagada Fed jätkab tõsta lühiajaliste intressimääradega.

Kõrge intressimäärade ja ettevõtted tõsta hindu ei lisada kuni investeering profiili enamik investoreid nautida. Kuid varud on ikka hea end inflatsiooni eest, sest teoreetiliselt ettevõtte tulude ja kasumi peaks kasvama samas tempos nagu inflatsioon aja jooksul.

Global Market

Kuigi mõned ettevõtted võivad reageerida inflatsiooni tõstes nende hindu, teised, kes konkureerida maailmaturul võib raske püsida konkurentsis välismaiste tootjate, kes ei pea hindu tõsta inflatsiooni tõttu.

Veelgi olulisem on, inflatsioon röövib investorid (ja kõik teised), tõstes hinnad ilma vastava väärtuse kasvu. Te maksate rohkem vähem.

See tähendab ettevõtte finantside on üle märgitud inflatsioon, sest numbrid (tulude ja kasumi) tõuseb koos inflatsioonimäära lisaks mingit lisaväärtust loodud ettevõte.

tulu

Kui inflatsioon väheneb, nii et ärge pumbatud kasum ja tulud.

See on üle ujutatud, mis tõstab ja langetab kõik paadid, kuid see ikka teeb saada selge pildi tegelikust väärtusest raske.

Fed juht inflatsiooniga võitlemise vahend on lühiajalised intressimäärad. Tehes raha kallimaks laenata, Fed tõhusalt eemaldab mõned üleliigne kapital turult.

Liiga palju raha pakutavat kaupa liiga vähe on üks klassikaline määratlus inflatsiooni. Võttes raha turult välja aeglustab tsükli hinnatõusu.

On veel kaks koosolekut vabaturu komitee (organ, mis seab määrad) 2005: 1. november ja 13. detsember.

Arvestades survet varem mainitud, võite võtta seda panka, et Fed hoiab tõsta hindu vähemalt kaudu lõppu.

Investeeringud

Kui olete mures inflatsiooni ja oma investeeringuid? Kui teil on olulise osa oma portfelli fikseeritud tulumääraga väärtpaberitesse, on vastus kindel jah.

Inflatsioon õõnestab oma ostujõudu ja pensionäre fikseeritud sissetulekuga kannatada, kui nende pesa muna ostab vähem iga aastaga. See on põhjus, miks finantsnõustajad hoiatavad isegi pensionäre hoida mõned protsendi oma varadest börsil maandada inflatsioon.

Mida rohkem raha või raha ekvivalentide hoiad, seda halvem inflatsioon on teile määratud. $ 100 madratsi alla osta ainult $ 96 väärtuses kaupu aasta pärast 4 protsenti inflatsiooni. Vaata inflatsiooniga indekseeritud tooteid nagu riigikassa I Võlakirjad ja muud tooted, mis pakuvad maandada tõuseb määrad.

järeldus

Investorid peaksid silma peal hoida intressimäära tundlikke varusid, sest jätkuvalt survet Fed hoiab hinnad tõusu läbi aasta lõpus ja ilmselt ka järgmisel aastal.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.