Osobní finance: Money Making Secrets

Home » Finance » Osobní finance: Money Making Secrets

Osobní finance: Money Making Secrets

Za ta léta, frekvence, ve kterém jsem viděl investoři klamat sami, je udivující. Někdy klamat sami sebe, aby si mysleli, že jejich finanční situace není tak špatná, jak to ve skutečnosti je. Jindy by klamat sami sebe, aby si mysleli, že mohou ignorovat svůj odchod do důchodu a tráví dnešní hotovost, pak aby se na to později – to málokdy.

Pokud jde o správu investičního portfolia, jeden z nejčastějších bludy vidím, je-li individuální investor vášnivě argumentuje, že populace je „podhodnocené“ při 100x zisku (Postup výpočtu ceny k zisku), nebo že z toho důvodu, že jsou ztráty peněz kvůli „podvodníci“ na Wall Street.

Na 4 klíče k vydělávání peněz

Byly tam čtyři tlačítka, které jsme použili v těch dávných dobách, které nám pomáhaly v našem úsilí, aby si vydělaly. Pokud budete mít čas si uvědomit, každý z nich, věřím, že budete mít mnohem lepší vyhlídky na dosažení své finanční cíle, než byste tím, že jde sám. Tyto klávesy jsou následující:

  • Nikdy nezapomeňte, že vydělávání peněz se skládá z jednoho jednoduchého vzorce: tržby (prodejní nebo hrubé mzdy) minus náklady (výdaje) = zisk . Vydělat více peněz, je nutné buď zvýšit své příjmy, snížit své výdaje, nebo obojí. Jinak to nejde. Je to opravdu tak jednoduché. Jak jsi to vyžaduje kompromisy, pokud jde o čas, vztahy, a kvalitou života. Někteří lidé se snaží vydělat peníze tím, že půjdete na právnickou školu a vydělávat vyšší plat, i když to znamená, že ročníků a spoustu dluhů. Jiní se snaží vydělat peníze tím, že odstartuje úspěšné podnikání.
  • Zaměřit se posedle na kontrolu riziko. Nikdy byste měli být ochotni přijmout rizika vytírací jen kvůli naději na vydělávání peněz. Nezačínejte spekulovat s volbami v naději, že stávkující to bohatý. Nejsou z nedbalosti půjčit peníze ve snaze zvýšit objem se až po jílec a mají jednu velkou skóre. Nikdy neměli spoléhat na jednom příjmu domácnosti zaplatit všechny své účty (I mnohem raději model Berkshire Hathaway).
  • Starejte se o své peníze jako zaměstnanec. Myslete na každý dolar jako potenciálního zaměstnance, které by mohly vydělat více dolarů za vás, pokud je chránila a dal se do práce. V určitém bodě, vaše dolarů (pracovníci) bude vydělávat dost pro vás žít z pasivní příjem.
  • Vydělávání peněz je nemožné, pokud jste klamat sami sebe. V roce 1982 projevu k britským parlamentem v průběhu mezinárodní návštěvy, řekl tehdejší prezident Ronald Reagan: „Kdyby dějiny učí cokoli, učí sebeklam tváří v tvář nepříjemných faktů je hloupost.“ Zatímco Reagan diskutoval politologii, totéž platí v ekonomii. Prvním krokem k dosažení pokroku je čelit realitě, čelit směle, a rozpoznat situaci, ve které najdete sami. Teprve pak si můžete vytvořit plán, jak zlepšit svůj život. To nemusí být příjemné, ale je to nutné.

Stručně řečeno, vydělávání peněz a budování bohatství je snadné, pokud jste zůstat kurz, udržet nízké náklady, a dát své peníze pracovat v dobré investice na dlouhou dobu. Míchání udělá vše, o zvedání těžkých břemen. 18-letý úspora $ 500 za měsíc po celou dobu své kariéry se do důchodu na 65 let s téměř $ 2,000,000 v bohatství tempem 7% návratnosti. Přidat další desetiletí a štěstí roste téměř 4.000.000 $. Zvýšit výnos až 10% a portfolio bobtná na $ 13.665.700. To je podstata peněz a vydělávání peněz.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.