Padariet savu nodokļu atmaksas Work Jums

Home » Budgeting » Padariet savu nodokļu atmaksas Work Jums

Padariet savu nodokļu atmaksas Work Jums

Nodokļu atmaksa sezona ir klāt! Tagad jums vajadzētu būt apgalvoja katru nodokļa atskaitījumu esat juridiski tiesības pieprasīt. Ja jūsu atrēķinot-jautrība nopelnījis nodokļu atmaksa – kāpēc ne nodot to darbu!

Ir desmitiem smart iespējas, lai pārvaldītu savu nodokļu atmaksu. Apsveriet, izmantojot savu nodokļu atmaksu, lai samaksāt noteikto jūsu parādu, izņemot koledžas, investēt, vai sākt sānu biznesu.

Let ‘s uzzināt nedaudz vairāk par nodokļu atmaksas iespējas.

Pay Down parādu

Ir divi veidi, kā jūs varat samaksāt noteikto jūsu parāds – vai nu piemērot nodokļu atmaksu uz parādu ar visaugstāko procentu likmi, vai arī piemērot nodokļu atmaksu uz parāda ar mazāko bilanci.

Paying off savu augstāko procentu likmes parādu ietaupīt visvairāk naudas, bet nomaksājot mazāko atlikumu var sniegt psiholoģisko sajūtu uzvaru, kas uztur jūs motivēts turpināt maksāt uz leju jūsu parādus.

Saglabāt koledža

Jūs varat ieguldīt visu nodokļu atmaksu, kā vienreizēju maksājumu, kas ir 529 College uzkrājumu plānu, ka jūs esat iestatījis sevi, savu bērnu vai ģimenes locekli. Tu vari arī pielipt atmaksu īpašā krājkontu ka esat paredzēta izdevumiem jums rodas jūsu studentu gados, kas var nebūt 529 Plan-piemērotas, piemēram, izmaksas maksāt par auto apdrošināšanu.

Build Your ārkārtas fonds

Tas ir iespējams, ir vissvarīgākā lieta, ko jūs varat darīt, lai saglabātu spēcīgu finansiālo veselību un novērstu sevi no bīdāmās vērā parādos.

Jūsu ārkārtas fondam vajadzētu būt 3 līdz 6 mēnešus dzīves izdevumus un būtu tur viegli pieejamā šķidro kontā, piemēram, uzkrājumu kontu vai naudas tirgus kontu.

Invest Pensiju

Runājot par nodokļiem, tad kāpēc neizmantot savu nodokļu atmaksu, lai samazinātu savu nākotnes nodokļa rēķinu?

Jūs varat veicināt jūsu paycheck gadā 17000 $ ar savu 401k ja esat 49 vai jaunāki, un papildu $ 5500, ja esat 50 vai labāk. Šis ieguldījums ir nodokļu atskaitāms.

Alternatīvi, jūs varat veicināt $ 5,000 jūsu Roth IRA, ja esat 49 vai jaunāks, vai $ 6000, ja tu esi 50 plus. Ne visi ir tiesīgi veicināt Roth IRA, though. Atbilstības atbrīvojumi, balstoties uz jūsu ienākumiem un jūsu ģimenes pieteikuma statusu.

2012. precēts pāris iesniegšanas kopīgi varam sniegt pilnīgu ieguldījumu, ja to nopelnījis ienākumi ir $ 173,000 vai mazāk. Vienu ātršuvējs var sniegt pilnīgu ieguldījumu, ja nopelnījis ienākumi ir $ 110,000 vai mazāk. Papildus šiem ienākumu līmeni, summa, ko jūs varētu pakāpeniski veicināt samazinās līdz jūs šķērsot slieksni, pēc kura jūs nevarat palīdzēt Roth IRA vispār.

Sākt Side Business

Sakāmvārdu “tas ņem naudu, lai pelnītu naudu”, ir patiess. Akli throwing naudu uzņēmējdarbību ir slikts plāns, bet stratēģiski ieguldīt sānu biznesā varētu nopelnīt cietas atlīdzības leju ceļa.

Jūs varat ieguldīt savu nodokļu atmaksu piegādēm jūs nepieciešams, lai sāktu pārdot rotaslietas vai atkārtoti polsterēšanu mēbeles. Jūs varat reģistrēties mājas lapā un sākt pārdot produktus tiešsaistē.

Jūs varat iegādāties zāles pļāvēju vai lapu pūtējs un sākt nedēļas nogali biznesu dara apkārtne pagalmā uzturēšanu. Jūs varat ietaupīt uz leju maksājumu par nomas īpašumu.

Bottom Line

Neskrien uz tuvāko iepirkšanās centrs ar savu nodokļu atmaksu – saglabāt un ieguldīt to! Tu smagi strādāja šī nodokļa atmaksu. Tagad ir pienācis laiks, lai padarītu jūsu atmaksas darbu jums!

(Starp citu, tur ir spēcīgs arguments pret iegūt nodokļu atmaksu, it īpaši, ja jūs veikt augstas procentu parādu, piemēram, kredītkaršu parādu vai automašīnu aizdevumu)

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.