Padomi Finansiāli Sagatavošanās pensijā

Home » Finance » Padomi Finansiāli Sagatavošanās pensijā

Kā Finansiāli sagatavoties pensijai

 Kā Finansiāli sagatavoties pensijai

Rūpīgi plānojot finanšu aspektus jūsu pensijas var palielināt izredzes, ka jums būs resursi, lai uzturētu sevi jūsu pensijas gados. Jebkurš labs finanšu plānā būtu jāņem vērā gan savu paredzamo ienākumu un paredzamos izdevumus.

Šie padomi palīdzēs jums apkopot informāciju, kas nepieciešama, lai savlaicīgi un apzinātus lēmumus par savu pensijas.

14 Padomi Finansiāli Sagatavošanās pensijā

1. Apsveriet, kā jūs aptvers veselības aprūpes izdevumus pensijā. Daži laimīgie darbinieki būs daļēji vai visu savu veselības segumu, izmantojot darba devēja vai savienību. Citi nebūs.

Satieciet ar Cilvēkresursi pārstāvis vai arodbiedrības pārstāvi savā organizācijā, lai uzzinātu par jebkuru segumu paredzēts pensionāriem un izmaksas, lai iegūtu šo segumu. Uzziniet atbilstības prasībām un vai segums būs arī uz ģimenes locekļiem.

2. Papildus mācībām par saņemtu iespējamos veselības pārklājumu no sava darba devēja, drošus aprēķinus no pakalpojumu sniedzējiem par izmaksām, papildu veselības aprūpes pārklājumus . Pētniecības izmaksas, kas saistītas ar Medicare , too. Jūs nevēlaties piedzīvot pārsteigumu, ka var ātri pārtēriņš savu budžetu, ja jūs plānojat savu pensiju izdevumus.

3. Pētniecības izmaksas un novērtē piemērotību ilgtermiņa aprūpes apdrošināšanai .

 Konsultējieties ar uzticamu finanšu konsultantu ievadi par ilgtermiņa aprūpes apdrošināšanai. Izvēlieties konsultantu, kurš nesaņems komisijas pārdošanas jums plānu.

Šī apdrošināšana ir ieteicams, jo ilgtermiņa slimības vai novecošanās var apēst jūsu pensijas budžetu ātri, īpaši, ja jums palikt palīdz dzīves.

Bet izmaksas un pārklājums dažādi plāni sniedz ļoti atšķirīgi.

4. Novērtējiet savus mērķus jūsu pensijas nodarbēs . Meklējiet palīdzību konsultantiem, ja jums nepieciešama palīdzība, noskaidrojot savas vērtības un intereses. Atkarībā no tā, kā jūs plānojat pavadīt pensijas gadus, izmaksas šīm darbībām var palielināt naudas summu, jums ir nepieciešams, lai būtu saglabātas pensijā ievērojami.

Tas ir arī svarīgi, ja jūs domājat par aizejošs, ka jums ir intereses un hobiji, ko vēlaties sasniegt. Kad Jūs pārtraucat strādāt, jums iegūt ievērojamu daudzumu laika atpakaļ. Piemēram, draugs, kurš ir veiksmīgs uzņēmuma īpašnieks ar daudziem darbiniekiem gaida viņa aiziešanas pensijā, kad viņš būs vairāk laika, lai cept maizi, prakse fotogrāfija, lasīt, skatīties muļķīgus YouTube video un mērķa fotosesiju.

5. Nosakiet savu pašreizējo dzīves izmaksas . Saņemt reālu priekšstatu par to, kas jums ir nepieciešams pensionēšanās pārraugot to, ko jūs tērēt šodien. Faktors jebkādām samazināšanos izdevumiem, jums būs pieredze, piemēram, izmaksas braukšanai, jūsu darba drēbju skapis, un jebkuru citu darbu saistītos izdevumus.

Tajā pašā laikā, nav kļuvis izmaksas muļķīgi. Jūs vēlaties, lai plānotu papildu izdevumus ceļa, ēšanas out, hobijiem, sporta aktivitāšu un citu pensiju interesēm un nodarbēm, kā arī jebkuru veselības aprūpes segumu.

6. Novērtēt, cik daudz ienākumu jums būs nepieciešams, lai saglabātu savu pašreizējo dzīvesveidu . Pārliecinieties, ka jūs iekļaut inflācijas koeficientu, lai ņemtu vērā izmaksu pieaugumu laika gaitā.

Finanšu eksperti parasti iesaka plānojat tērēt vismaz 85 procenti no jūsu pašreizējo ienākumu, iestatot mērķi ietaupīt. Tiešsaistes pensijas kalkulatori var palīdzēt jums pielāgot šos aprēķinus, lai jūsu personīgo situāciju.

Paturiet prātā, lai gan, ka naudas summu, jūs pavadīt pensijas faktiski var palielināties, ja jūsu laiks un enerģija ir vērsta uz darbu. Ceļošana, spēlēt golfu četras reizes nedēļā, pērkot otrās mājas, vai mājas dienvidu valstī var būtiski pievienot jūsu budžeta prasības.

Tas ir galvenais plānošanas un budžeta pensijā iepazīt sevi, savas intereses, un kā jūs plānojat pavadīt savu laiku.

7. Apsveriet, vai vēlaties strādāt pensijā.  Satieciet ar karjeras konsultantu, lai izvērtētu iespējas un gūt palīdzību ar novērtētu saistīts ienākumus, ja jūs plānojat strādāt. Aptaujas liecina, ka nepilna laika darbs vai veic otru karjeru atbilstoši par pensionāri ir aizraušanās var uzlabot apmierinātību pensijā.

Daži karjera pāreja vieglāk nekā citiem uz pensionēšanos. Ārštata rakstnieki, piemēram, var nekad apstāties rakstot, vienkārši uzņemties mazāk darba. Veselības aprūpes speciālisti var strādāt vienu dienu nedēļā.

8. Tiem, kuri ir daudzus gadus no pensijas, pārliecinieties, ka jūs sākat veicinot pensionēšanās plāno pēc iespējas ātrāk, lai varētu spēku maisījumu. Jo agrāk jūs sākat palīdzot labāk.

Sazinieties ar savu darba devēju, pārāk, jo daudzi darba devēji daļēji atbilst līdzekļus, darbinieki pensijas uzkrājumus. Jūs vēlaties izmantot, panākot tik daudzus gadus, cik iespējams.

9. Atmata tik daudz ienākumu, kā iespējams katru samaksas dienu , lai izveidotu iespējami lielāko pensiju ligzdu olu. Tas ir vecums vecs teiciens, bet maksā pats pirmais ir gudrs pensionēšanās plānošanas.

10. Lai noskaidrotu kādi jautājumi par maksājumiem par neizmantoto laiks vai citi pensijas stimulus , jo īpaši, kā jūs sākat domāt par iet pensijā, tikties ar savu Cilvēkresursi darbiniekiem. Dažas organizācijas piedāvā stimulus darbiniekiem, kad cilvēki aiziet pensijā agri.

Jūs vēlaties izmantot kaut ko, ka jūsu darba devējs piedāvā, ja tas ir finansiāli izdevīga jums. Palieciet sazināties ar to, ko jūsu darba devēja piedāvājumam, kā priekšlaicīgas pensionēšanās iespējas parasti ir ierobežots laika posms, pirms to derīguma termiņa beigām.

11. tiktos ar savu pensiju, 401 (k) vai 403 (b) sniedzēju informācijas par iespējām izplatīšanas un aplēsēm par jūsu paredzamo ienākumu plūsmu no jūsu investīcijām.

12. Ja vien jums ir ļoti gudriem par investīcijām, tikties ar finanšu konsultantu, lai izpētītu dažādus aktīvu atbilstošu savam vecumam, prognozēto pensijas datumu un riska toleranci.  Konsultanti, kas iekasē saprātīgu maksu par konsultāciju bieži ir objektīvāki par padomdevējiem kompensētas ar komisijas, pamatojoties uz jūsu ieguldījumu izvēli. Pārstāvji no vispusīgās ieguldījumu sabiedrībām, kas pārvalda savu uzņēmuma 401 (k) vai 403 (B) plānus var piedāvāt vērtīgu padomu par aktīvu sadalījumu.

13. Ja jūs turēt ievērojamu daļu no sava portfeļa Jūsu uzņēmuma noliktavā, apsveriet dažādojot it īpaši, tuvojoties pensijas vecumam. Jūs nevēlaties lielu daļu no jūsu pensijas uzkrājumu aizsietām vienā ieguldījumu.

14. Novērtē savu sociālās apdrošināšanas ienākumu un izpētīt iespējas laika sākuma maksājumiem. Consult SSA kalkulatoru , lai aprēķinātu maksājumus, jūs saņemat no sociālo nodrošinājumu.

Jūs varat pensionēties ar naudu, kas jums ir nepieciešams, lai samaksātu par ilgu un laimīgu dzīvi. Sākot cik ātri vien iespējams, ir galvenais. Tie ir četrpadsmit no soļiem jūs tiešām nevēlaties, lai izlaistu darīt šajā ceļojumā uz iespējamu pensionēšanās.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.