Pamati Mutual Funds: Kas viņi ir un kā viņi var dot jums naudu

Home » Investing » Pamati Mutual Funds: Kas viņi ir un kā viņi var dot jums naudu

 Pamati Mutual Funds: Kas viņi ir un kā viņi var dot jums naudu

Savstarpējie fondi ir iespējams vienkāršākais un vismazāk stresa veids, kā ieguldīt tirgū. Faktiski vairāk jauna nauda tika ieviesta līdzekļu pēdējos gados, nekā jebkurā brīdī vēsturē. Pirms jūs lēkt baseinā un sākt throwing savu naudu kopieguldījumu fondos, jums vajadzētu zināt, tieši to, ko viņi ir un kā viņi strādā. Kā daļu no mūsu Complete iesācēja ceļvedis Ieguldījumi fondos īpašu, šis raksts var jums pamatus jums ir nepieciešams, lai sāktu izprast savstarpējo fondu ieguldījumus.

Kas ir kopieguldījumu fondu?

Vienkāršāk sakot, savstarpēja fonds ir baseins naudas individuālajiem investoriem, uzņēmumiem un citām organizācijām, ar nosacījumu. Fonda pārvaldnieks tiek nomāts ieguldīt naudu investori ir veicinājis, un ar to Fonda pārvaldnieks mērķis ir atkarīga no fonda veida; fiksētu ienākumu fonda vadītājs, piemēram, būtu jācenšas nodrošināt lielāku ienesīgumu pie vismazāko risku. Ilgtermiņa izaugsmi vadītājs, no otras puses, vajadzētu mēģināt pārspēt Dow Jones Industrial Average, vai S & P 500 taksācijas gadā.

Slēgtā pret atvērto fondu, slodze, salīdzinot ar brīvgaitas

Savstarpējie fondi ir sadalīti četros virzienos: slēgtie un atvērtos fondiem; tā ir sadalīta slodzi un bez slodzes.

  • Slēgtie fondi
    Šis fonds veids ir noteiktu skaitu izsniegto sabiedrībai, izmantojot sākotnējo publisko piedāvājumu akcijām. Šīs akcijas tirdzniecības brīvajā tirgū; Tas, apvienojumā ar faktu, ka slēgtais fonds nav atpirkt vai izsniegt jaunas akcijas, piemēram, normālu kopfondu, pakļauj to fondu akcijas ar likumiem piedāvājumu un pieprasījumu. Rezultātā akcijas slēgtajiem fondiem parasti tiek tirgoti ar atlaidi līdz neto aktīvu vērtību.
  • Atvērto fondu
    vairums kopieguldījumu fondu ir beztermiņa. Jo pamata nozīmē, tas nozīmē, ka fonds nav noteiktu akciju skaitu. Tā vietā, fonds emitēs jaunas akcijas ieguldītājam, pamatojoties uz pašreizējo neto aktīvu vērtības, un atpirkt akcijas, kad investors nolemj pārdot. Atvērtie fondi vienmēr atspoguļo neto aktīvu vērtību, no fonda bāzes ieguldījumiem, jo akcijas tiek radītas un zaudētas, ja nepieciešams.
  • Slodzes vs Nr Load
    A slodzi, savstarpējā fonda runā, ir pārdošanas komisiju. Ja fonds iekasē slodzi, tad investors būs jāmaksā pārdošanas komisijas virs neto aktīvu vērtību, fonda daļu. Nav slodzes fondi mēdz radīt augstāku peļņu ieguldītājiem sakarā ar zemākām izmaksām, kas saistītas ar īpašumtiesībām.

Kādas ir priekšrocības, ieguldot kopfondu?

Savstarpējie fondi ir aktīvi pārvalda profesionāls naudas pārvaldnieks, kas pastāvīgi uzrauga akcijas un obligācijas fonda portfeļa. Tā kā šis ir viņa vai viņas galvenā nodarbošanās, viņi var veltīt daudz vairāk laika, lai izvēloties ieguldījumus nekā individuālajam investoram. Tas sniedz mieru, kas nāk ar apzinātu ieguldīt bez stresa, analizējot finanšu pārskatus vai finanšu attiecības aprēķināšanai.

Kā es varu izvēlēties fondu, kas ir piemērots tieši man?

Katram fondam ir īpaša ieguldīšanas stratēģiju, stilu vai mērķis; daži, piemēram, ieguldīt tikai blue chip uzņēmumiem. Citi ieguldīt start-up uzņēmumiem vai konkrētām nozarēm. Meklējot savstarpējo fondu, kas atbilst jūsu ieguldījumu kritērijiem, un stils ir absolūti svarīgi; Ja jūs nezināt neko par biotehnoloģiju, jums nav biznesa ieguldot biotehnoloģijas fondā. Jums ir jāzina un jāsaprot, savu ieguldījumu.

Kad esat norēķinās par tipa fondu, savukārt Morningstar vai standarta un Poors (S & P). Abi šie uzņēmumi izdod līdzekļu klasifikāciju, pamatojoties uz iepriekšējo ierakstu. Jums ir jāveic šo klasifikāciju ar graudu sāls. Pagātnes panākumi nav norādes par nākotni, īpaši, ja fonda pārvaldītājs ir nesen mainīts.

Kā es varu sākt ieguldīt fondā?

Ja jums jau ir brokeru kontu, jūs varat iegādāties kopieguldījumu fondu akcijas, kā turat daļu akciju. Ja jums nav, jūs varat apmeklēt fonda mājas lapā vai zvanot viņiem un pieprasīt informāciju un pieteikumu. Lielākā daļa līdzekļu ir minimālais sākotnējais ieguldījums, kas var atšķirties no $ 25 – $ 100,000 + ar lielāko no $ 1,000 – $ 5,000 robežās (minimālais sākotnējais ieguldījums var tikt būtiski samazināta vai atcelta vispār, ja ieguldījums ir par pensijas kontā, piemēram, 401k, tradicionālā IRA vai Roth IRA, un / vai investors piekrīt automātiskas, reoccurring atskaitījumi no pārbaudes vai krājkonta ieguldīt fondā.

Nozīme Dollar izmaksu vidējā aritmētiskā aprēķināšanu

Dolāra izmaksu izlīdzināšanu stratēģija ir tikpat piemērojama kopieguldījumu fondu, jo tas ir pret kopējiem krājumiem.

Izveide šāds plāns var būtiski samazināt ilgtermiņa tirgus riska un radīt augstāku tīro vērtību virs desmit gadiem vai vairāk.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.