Panga teenustasud, mida pead Lõpetage tasumine

Home » Banking and Loans » Panga teenustasud, mida pead Lõpetage tasumine

 Panga teenustasud, mida pead Lõpetage tasumine

Vastavalt American Bankers Association (ABA), enamik Ameerika tarbijad ei maksa mingit tasu nende pangas. Kas sa oled osa sellest grupist?

Pangad teenivad palju raha, ja tasud on oluline allikas kasumit. See tähendab, et inimesed, kes  teevad  tasu tasud moodustavad kõik teised – mõnikord maksta sadu dollareid või rohkem aastas. Kui maksad tasu oma panka, teada saada, mida nad on, mida nad maksavad sulle, ja kuidas saab lõpetada need kulud.

1. hooldustasud

Mõned pangad tasu lihtsalt kontot. Need kuus hooldustasud on automaatne funktsioon, ja nad juhivad vahemikus $ 5 ja $ 20 kuus, sõltuvalt sellest, kus sa panka ja milliseid teenuseid teil registreeruda. Enamiku, et selline tasu rohkem kui sööma tahes teile huvi teenida kogu aasta, ja te võite isegi raske hoida oma konto saldo üle nulli.

Hooldustasud on suhteliselt lihtne vältida. Teil on võimalik:

  1. Kasutage pank, mis ei võta hooldustasud või
  2. Kvalifitseeruvad tasu loobumise et tasud ei saa laetud

Tasuta pangandus on endiselt tegelikkus. Pärast finantskriisi, suured pangad, mis on tehtud suur uudis, lõigates tasuta jooksevkontosid (ja kasvav hooldustasud). Kuid palju pangad ikka pakuvad tasuta kontrollimiseks. Online pangad on kiire ja lihtne allikas tasuta pangandus, sest harva on miinimumnõuetele või kuutasu. Kui soovite kasu tellis-ja uhmris pank (pangakontorid on ikka kasulik), otsida väiksemate kohalike institutsioonide nagu piirkondlikud pangad. Krediitkaardiga ametiühingud, mis kuuluvad nende kliendid on ka suurepärane võimalus vaba kontrollimiseks.

Lõivudest vabastamine on üsna lihtne: kui teatud tingimused on täidetud, pank ei võta hooldustasud. Ühised kriteeriumid, mis võimaldavad teil Dodge tasud hõlmavad:

  • Seadistamine otse hoiule oma palga pangakontole (mõnikord vähemalt $ 500 kuus on nõutav)
  • Hoiame oma konto saldo ületab teatava taseme ($ 1,000, näiteks)
  • Sisselogimine paberivaba avaldused
  • Kasutades erinevaid teenuseid samas pangas (saada hüpoteegiga samast pank, kus hoiate oma pangakonto, näiteks)

2. Arvelduskrediidi ja piisavalt vahendeid

Arvelduskrediidi ja muid tasusid jaoks piisavalt vahendeid (või NSF) võib maksta nii palju või rohkem kui hooldustasu jooksul aastas. Kui teie konto saldo tühjeneb, sa oled ohus maksta need tasud.

Arvelduskrediidi tasud on tihti umbes $ 35 per tehingu ebaõnnestunud. Näiteks, kui teie kontol on $ 1, kuid sa kulutad $ 4 deebetkaardiga (ja olete registreerunud oma arvelduskrediidi kaitse programm), maksate $ 35 lihtsalt laenata $ 3. Raha välja ATM pärast seda, ja sa võiksid silmitsi teise $ 35 eest.

Õnneks arvelduskrediidi tasu on vabatahtlik. Pangad kasutada logi teid üles kattetuskaitse automaatselt, kuid nüüd on vaja opt-in teenust. Enamikul juhtudel, sa pigem lihtsalt oma kaardi vähenenud (saab ilmselt maksta sularahas või muu kaardiga, säästes ennast $ 35). Kui te olete huvitatud kattetuskaitse, see on väärt uurides võimalusi. Mõned pangad raha üle oma hoiuarve oma pangakonto $ 10 või nii, ja teised pakuvad arvelduskrediiti krediidiliinide (mis viivise summa, mida “laenata” asemel kõrge kindlasummalise tasu iga tehingu).

Loobumise ei ole piisav

Sa võid arvan, et sa oled selge, kui te kunagi lubanud kattetuskaitse. Aga sa ikka maksma tasu, kui teie konto saldo jookseb nulli ja tasude tabas oma kontole. Näiteks võite loonud automaatse hüpoteegi või kindlustuse makseid teie pangakonto (nii oma arvesaatjaga tõmbab raha välja iga kuu). Neid makseid teistmoodi – loobudes kattetuskaitse ainult takistab teil ülekulu oma deebetkaarti.

Kui tehingute juhtida teie konto saldo alla nulli, oma pank tasu eest piisavalt vahendeid. Need tasud on ka tavaliselt umbes $ 35 per tehingu ebaõnnestunud.

Mida sa saad teha

Kuidas saab vältida arvelduskrediit ja NSF tasu? Lihtne vastus on, et hoida piisavalt raha kontol. Aga see on raske sellega hakkama, kui raha on nullilähedane ja elektrooniliste tehingute tõmmata raha välja ilma teie teadmata.

Jälgi, kui palju on teie konto ja isegi, kui palju te siis on teie kontol järgmisel nädalal. Kui te tasakaalu oma kontole regulaarselt, saate teada, millised tehingud on juba läbinud ja millised sa ikka ootab. Teie pank võib näidata, et teil on teatud rahasumma – kuid tead, et mitte kõik oma arved on tabanud veel teie kontole.

Samuti on kasulik luua teateid. Kas teie pank teksti, kui teie konto saldo tühjeneb. Sa tead, et sa pead muuta või tühistada maksete või kanda raha üle hoiuarve.

Turvavõrk, võite ka soovi luua arvelduskrediidi krediidiliini. Loodetavasti sa ei tee harjumus kasutades , kuid see on odavam viis käsitleda ajalt vigu.

3. ATM tasud

ATM tasud on kõige tüütu panga teenustasusid. Enamik inimesi ei vilgu, kui nad maksavad $ 10 kuus kui hooldustasu, kuid nad vihkavad mõtet maksta, et saada oma raha ATM. See on mõttekas: need tasud kergesti lisada kuni 5% või 10% oma täielikult kõrvaldada (või rohkem).

Kui kasutate sularahaautomaadid sageli vajate viis vältida neid teenustasusid. Parim lahendus on kasutada sularahaautomaadid, mida omavad või liitunud oma panga poolt. Sa ei maksa oma panga “võõra” ATM tasu, ega sa maksma lisatasu ATM operaator. Kasutage oma panga mobiilirakendus leida tasuta sularahaautomaadid.

Kui kasutate Union – isegi väike Credit Union – teil olla rohkem juurdepääsu tasuta sularahaautomaadist kui sa arvad. Paljud krediidiühistute osaleda jagatud hargnevate. See võimaldab teil kasutada filiaali teenuste (ja sularahaautomaadid) eri krediidiühistute – mitte ainult oma Credit Union. Uurige, kas teie Credit Union osaleb, ja nuputada, kus kõige mugavam sularahaautomaadid on.

4. nimekiri läheb edasi

Oleme kaetud biggies põhjalikult, kuid seal on palju teisi võimalusi, kuidas maksta pangateenused. Hoidke silma peal need tasud.

Pangaülekanne: pangaülekannete on suur raha kiireks saatmiseks, kuid nad ei ole odav. Kui sul ei ole tõesti vaja saata telegrammi, leida odavam viis saata raha elektrooniliselt.

Konto sulgemise tasu: pangad ding kui sa sulgeda konto varsti pärast avamist. Kui olete muutnud oma meelt pank, oodake vähemalt kolm kuni kuus kuud enne konto sulgemist vältida tasud.

Liigne ülekanded: mõned kontod piirata tehingute arv (eriti ülekandeid läbi konto) lubatud kuus. Rahaturu kontod, mis pakuvad mõned eelised nii kontrolli ja hoiustele, võib piirata teil kolm väljavõtmine kuus. Hoiustele tõttu määruse D, piirata teatud tüüpi väljavõtmine kuue kuus. Kui sa lähed kulutada raha nende kontode, planeerida ja liigutada raha oma pangakonto suuremates tükkideks.

Varakult lahkuda karistused: hoiusesertifikaatidega (CD) sageli maksma kõrgemat intressi kui hoiustele. Miinuseks? Sa pead pühenduma jättes oma raha kontol juba pikka aega. Kui te varakult loobuda, maksate karistus. Et säästa, et raha, luua CD redel nii, et teil alati mõned raha tulevad tasuta või kasutada vedelat CD, mis võimaldab katkestati enneaegselt.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.