Patarimai Finansiškai Pasiruošimas į pensiją

Home » Finance » Patarimai Finansiškai Pasiruošimas į pensiją

Kaip finansiškai pasirengti pensijai

 Kaip finansiškai pasirengti pensijai

Atsargiai planuoja finansinius aspektus savo išėjimo į pensiją gali padidinti tikimybę, kad turėsite lėšų palaikyti save per savo išėjimo į pensiją metų. Bet geras finansinis planas turėtų atsižvelgti ir į savo numatomą pajamų ir numatomą savo išlaidas.

Šie patarimai padės jums surinkti informaciją, būtiną laiku ir pagrįstus sprendimus apie savo išėjimą į pensiją.

14 Patarimai Finansiškai Pasiruošimas į pensiją

1. Apsvarstyti, kaip jums bus padengti sveikatos priežiūros išlaidas pensijoje. Kai pasisekė darbuotojai turės visas ar dalį savo sveikatos draudimą per savo darbdavio ar sąjungos. Kiti nebus.

Susipažinkite su žmogiškųjų išteklių atstovas ar Sąjungos atstovu jūsų organizaciją, norėdami sužinoti apie bet numatyta pensininkams aprėptį ir išlaidų gautų tokią aprėptį. Sužinokite tinkamumo reikalavimus ir ar aprėptis bus taikomas šeimos nariams.

2. Be to, mokymosi apie gavimą galimą sveikatos draudimą iš savo darbdavio, saugias įvertinimus iš teikėjų apie papildomų sveikatos priežiūros aprėpties išlaidų . Mokslinių tyrimų išlaidos, susijusios su Medicare , taip pat. Jūs nenorite patirti jokių netikėtumų, kurie gali greitai išlaidauti savo biudžetą, kai jūs planuojate savo pensijų išlaidas.

3. Mokslinių tyrimų išlaidas ir įvertinti ilgalaikės priežiūros draudimo tinkamumą .

 Pasitarkite patikimą finansinę patarėjas įvesties apie ilgalaikės priežiūros draudimo. Pasirinkite konsultantą, kuris bus ne gauti komisinius parduodant jums planą.

Šis draudimas yra patariama, nes ilgalaikės ligos ar senėjimo gali suėsti savo pensijų biudžeto greitai, ypač jei jūs likti padedamo gyvenimo.

Bet kaštai ir aprėptis teikiamos įvairių planų labai skiriasi.

4. Įvertinti savo tikslus jūsų išėjimo į pensiją užsiėmimų . Kreipkitės į patarėjų pagalbą, jei jums reikia pagalbos išaiškinant savo vertybes ir interesus. Priklausomai nuo to, kaip jūs planuojate praleisti savo išėjimo į pensiją metų, šios veiklos sąnaudos gali padidinti pinigų sumą, jums reikia išgelbėti pensijai žymiai.

Taip pat labai svarbu, kai jūs manote apie pensiją, kad jūs turite interesus ir pomėgius, kuriuos norite tęsti. Kai nustosite dirbti, gausite dideles sumas laiko atgal. Pavyzdžiui, draugas, kuris yra sėkmingas verslo savininkas su daugeliu darbuotojų tikisi jo išėjimo į pensiją, kai jis turės daugiau laiko kepti duoną, praktikos fotografija, skaityti, žiūrėti kvailas YouTube “vaizdo įrašus ir tikslinės šaudyti.

5. Stebėkite savo dabartines gyvenimo išlaidas . Gauk realų vaizdą apie tai, ką jums reikia į pensiją stebint ką praleisti šiandien. Veiksnys jokių išlaidų sumažėjimo jūs patirsite tokių kaip jungiamas išlaidas, savo darbo drabužių spinta, ir kitų darbo susijusių išlaidų.

Tuo pačiu metu, netaptų kaina kvaila. Jūs norite planuoti papildomų išlaidų kelionėms, valgo, pomėgius, sporto veiklos ir kitų senatvės interesų ir užsiėmimų, taip pat bet kuriuo sveikatos priežiūros aprėptį.

6. įvertinti, kiek pajamų jums reikia išlaikyti savo dabartinį gyvenimo būdą . Įsitikinkite, kad jūs įtraukti infliacijos veiksnys sudaro daugiau laiko sąnaudų padidėjimą.

Finansų ekspertai paprastai rekomenduojame, kad jūs planuojate praleisti ne mažiau kaip 85 procentų savo einamųjų pajamų, kai jūs nustatote savo tikslą taupyti. Dabar pensijų skaičiuotuvai gali padėti jums pritaikyti šiuos skaičiavimus į savo asmeninę padėtį.

Atminkite, nors, kad pinigų suma, kurią išleisti į pensiją realiai gali padidėti, jei jūsų laiko ir energijos buvo sutelktas į darbo. Kelionės, žaisti golfo keturis kartus per savaitę, perkant antrą namo ar namo į pietinę valstybės gali žymiai pridėti prie savo biudžeto reikalavimus.

Tai pagrindinis planavimo ir biudžeto sudarymo pensijai pažinti save, savo interesus, o kaip jūs planuojate praleisti savo laiką.

7. Apsvarstyti, ar norite dirbti į pensiją.  Susitikti su karjeros konsultanto įvertinti galimybes ir įgyti pagalbą vertinant susijusią pajamas, jei jūs planuojate dirbti. Tyrimai rodo, kad ne visą darbo dieną arba vykdo antrą karjerą linija su pensininkas aistros gali padidinti pasitenkinimą pensiją.

Kai karjeros pereiti lengviau nei kiti į pensiją. Laisvai samdomi rašytojai, pavyzdžiui, niekada negali sustoti rašyti, tiesiog imtis mažiau darbo. Sveikatos priežiūros specialistai gali dirbti vieną dieną per savaitę.

8. Tiems, kurie daugelį metų iš pensijos, įsitikinkite, kad jums pradėti prisidėti prie išėjimo į pensiją planuoja kuo greičiau leisti už sudėties galios. Kuo anksčiau pradėsite prisidėti tuo geriau.

Pasitarkite su savo darbdaviu, taip pat, kaip daugelis darbdavių dalies sutapti lėšas, kad darbuotojai taupyti pensijai. Jūs norite pasinaudoti rungtynių už tiek metų, kiek įmanoma.

9. Panaikinti tiek pajamų, kiek įmanoma ant kiekvienos darbo užmokesčio dieną statyti didžiausią galimą pensiją lizdą kiaušinių. Tai amžiaus senas posakiu, bet moka save pirmiausia yra protingas pensiją planavimas.

10. Siekiant paaiškinti bet kokius klausimus apie mokėjimus už nepanaudotas poilsio laiką arba kitais išėjimo į pensiją paskatas , ypač pradėdami galvoti apie pensiją, susitikti su savo Žmogiškųjų išteklių personalui. Kai kurios organizacijos pasiūlyti paskatas darbuotojams, kai žmonės išeina į pensiją anksti.

Jūs norite pasinaudoti nieko, kad jūsų darbdavys siūlo, jei tai daro finansinę prasmę Jums. Palaikykite ryšį su tuo, ką jūsų darbdavio siūlymas taip ankstyvo išėjimo į pensiją galimybės paprastai turi ribotą laikotarpį, kol jie baigiasi.

11. susitiks su savo pensijos, 401 (k) arba 403 (b) paslaugų teikėjų informacijai apie galimybes platinti ir įvertinimų jūsų tikimasi pajamų srautus iš savo investicijų.

12. Jei esate labai išminties apie investicijas, susitikti su finansų patarėju ištirti turto tinka jūsų amžiaus mišinį, numatomą pensinio datą ir rizikos toleranciją.  Konsultantai, kurie imti pagrįstą mokestį už konsultacijas dažnai yra objektyvus, nei patarėjų kompensuojami komisijų pagal jūsų investicinių pasirinkimų. Atstovai iš plataus pagrįstų investicinių firmų valdyti savo įmonėms 401 (K) arba 403 (B) planus gali pasiūlyti vertingų patarimų apie turto paskirstymo.

13. Jei turite didelę dalį savo portfelio Jūsų įmonės sandėlyje, apsvarstyti įvairinti ypač, kaip jūs požiūris pensiją. Jūs nenorite didelę dalį surišti viena investicija jūsų santaupų pensijai.

14. Įvertinkite savo socialinio draudimo pajamų ir ištirti galimybes laiką mokėjimų pradžios. Pasikonsultuokite su SSA skaičiuotuvas apskaičiuoti mokėjimus, kuriuos gausite iš Socialinės apsaugos.

Galite išeiti su pinigais, kad jums reikia mokėti už ilgą ir laimingą gyvenimą. Nuo kuo anksčiau, yra raktas. Tai yra keturiolika iš žingsnių tikrai nenori praleisti daro tą kelionę į savo galimo išėjimo į pensiją.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.