Penki atvejais, kai pinigai ir emocijas Nemaišykite

Home » Investing » Penki atvejais, kai pinigai ir emocijas Nemaišykite

Penki atvejais, kai pinigai ir emocijas Nemaišykite

Maišymo pinigų ir emocijų yra retai gera idėja. Tai beveik niekada nesibaigia gerai.

Tačiau yra tam tikrų pagrindinių kartus gyvenime, kai tai ypač pasakytina, pavyzdžiui, kai išgyvena skyrybas, pirkti namus, arba po prarasti mylimam žmogui ir paveldi didelę pinigų sumą.

Tai lengva Tais laikais leisti emocijos debesis sprendimą ir padaryti apmaudžias finansinius sprendimus, kurie bus nemalonų jums už metus į priekį. Turint tai omenyje, čia yra penki pagrindiniai kartus gyvenime, kai tai geriausia patikrinti savo emocijas prie durų, kaip jums užsidirbti pinigų sprendimus.

Homebuying ir pardavimas

Nekilnojamojo turto sandoriai paprastai yra tarp svarbiausių finansinių sprendimų žmonės daro gyvenime, ir kartu su, kad ateina emocijų kalneliai.

“Kai statymai yra tai didelis tai dar labiau svarbu pašalinti emocijas iš sprendimų priėmimo proceso,” sakė Leonas Goldfeld, įkūrėjų nekilnojamojo turto maklerio svetainėje Yoreevo.

Padėti tai padaryti, Goldfeld rekomenduoja buferinę laikotarpis 48 valandas. Jei radote namus jums patinka, paspauskite pauzės mygtuką. Praleiskite kelias dienas galvoju apie tai prieš priimant sprendimą pirkti. Per tą laiką, užduoti sau keletą pagrindinių klausimų.

“Ar perkate jį, nes jis yra jūsų” svajonių namą “arba todėl, kad tai už patrauklią kainą?”, Sakė Goldfeld. “Idealiu atveju atsakymas yra abu. Tačiau pastarasis turi būti reikalavimas. Ne atskirti savo emocijas gali sukelti jums permokėti už namų ir buferio laikotarpiu gali sušvelninti šią riziką. “

Svarstant šiuos du klausimus, būti praktiška ir apsvarstyti vaizdą, prideda Tonya Lockamy, Floridos pagrįstas nekilnojamojo turto agentas.

“Tiek daug pirkėjų priimti sprendimus dėl namų remiantis dekoracijas ir dažų spalvų jie sujungti su” paaiškino ji. “Gerai puošia namus bus parduoti greičiau nei tuščio namuose kiekvieną kartą. Pirkėjai turi būti protingesni. Du dalykai, kurie yra labai svarbūs perkant namų yra vieta ir namuose struktūra. Likusi lengva pritaikyti savo skonį. “

Neturi būti pamiršta, kad parduoti būstą procesas taip pat gali būti užpildyta emocija. Juk daugybė atmintis yra sukurtas vienoje namuose, šventės švenčiamos, vaikai iškėlė, ir daugiau, kurie visi gali vilkikas į savo širdį, kai atsisveikinimas.

“Tai prideda dar vieną aspektą streso, kai derybos prasidės”, sakė Lockamy. “Aš mačiau pardavėjai pėsčiomis nuo pilno kainų pasiūlymus užsakant gryno emocijų dėl derybų streso. Svarbu, kad pardavėjas dėmesys sutelkiamas į sutarties sąlygas, kai peržiūrint pasiūlymą. Ar kaina teisinga? Kokie yra tikrinimo laikotarpiu terminai? Ar yra kokių nors neapibrėžtumai? Kaip ilgai jie turės uždarymo? “

Santuoka ir skyrybos

Pradedant naują santuoką yra laimingas laikas alsuoja planavimo, pobūviai, ir spalvos į savo viltis ir svajones ateityje detales.

Nekeliant sklendė Šiuo metu jis vis dar svarbu, kad “Smart Money sprendimus ir, svarbiausia, gauti tame pačiame puslapyje finansiškai. Planuokite reguliarius pinigų datą su savo partneriu kalbėtis atvirai, realistiškai, ir gana apie savo finansinę padėtį ir tikslus.

Pradėkite galvoti racionaliai, ar jums tikrai reikia sudėtingą, brangią vestuves. Kiek galite pušies pasakoje ceremoniją, tyrimai parodė, kad poros, išleisti mažiau savo vestuvėms yra mažiau tikėtina, kad skyrybų.

Kalbėdamas apie šią galimybę, taip pat gali apsvarstyti galimybę į Prenuptial sutartį, siekiant suteikti aiškų finansinį planą turėtų santuoka pabaigos, sako Lisa Zeiderman, steigėjų partneris Niujorkas Santuokos ir šeimos kontoros Miller Zeiderman ir WIEDERKEHR. “Niekas nenori galvoti apie vieną dieną padavimo skyrybų idėja, bet tai visiškai įmanoma, rezultatas”, sako ji.

Net jei jūs jau susituokę, post-jungtuvių susitarimas gali būti sudarytas tinkamai padalinti savo turtą. Be to, jei jūs turėjo vaikų, nes vestuves, galite sukurti po jungtuvių sutartį, kuri apima savo vaikų finansinę ateitį.

Pre-nups žemę, skyrybos yra keblus laikas poroms, kai emocijos padaryti net sanest tarp mūsų aktas šiek tiek sutrikdyti. Svarbiausia yra ne tegul tie emocijos vairuoti procesą, sako Stevenas Weil, prezidentas ir mokesčių vadybininkas RMS Apskaitos Fort Lauderdale, Floridoje.

“Siekdama nubausti tarpusavyje, tai lengva išleisti būdas per daug kovos, nei jūs kada nors galėtų tikėtis atgauti”, sako Weil. “Poros, kurie atvyksta į draugiško sprendimo ne tik galima tikėtis, kad daugiau pinigų ant stalo padalinti tarp jų, bet jie taip pat gali gauti procesinius iš kelio ir pereiti su savo gyvenimą.”

paveldėjimas

Per dienas ir savaites po prarasti mylimo žmogaus, tai gali būti sunku mąstyti. Darbas su finansiniais klausimais laikotarpiais reikšmingų pokyčių gali būti beveik neįmanoma.

“Po bet labai emocinio įvykio, gauti savo galvą aplink veržlės ir varžtai finansinių sprendimų priėmimo gali būti grėsmingas kliūtis”, sakė Michael Kay, autorius ir finansinis gyvenimas planuotojas Niu Džersio finansinio Life Focus. Kay rodo tavo pirmasis dėmesys turėtų būti skiriamas likvidumo: Ar turite pakankamai pinigų, kuriomis būtų padengiamos jūsų poreikius?

Kaip nustatyti, kaip elgtis bet netikėtai ar paveldėjimo, atsiradusius dėl šeimos nario artimųjų rūšiuoti, požiūris priklauso nuo jūsų ilgalaikių viltis ir tikslus.

Tačiau Markas tapytojas, CFA ir įkūrėjas Naujasis Džersis įsikūrusio EverGuide Financial Group sako pirmasis žingsnis turėtų būti nustatyti, kiek pajamų gali būti generuojama iš paveldėjimo.

“Kai žmonės yra emocinis jie linkę daryti kažką, kad jų manymu, bus padaryti juos jaustis geriau. Holivude ji vaizduojama kaip kažkas valgyti ledų galoną jų prakaitavimas žiūrėdami filmą, bet realiame gyvenime tai paprastai reiškia, daro didelį pirkinį, kad jūs visada norėjo, bet gal negalėjo pateisinti išlaidas, “sakė dailininkas. “Su netikėtai, išlaidų pagrindimas eina pro langą, nes jūs turite naujai atrastą pinigus ir savo emocijas jums pasakys, kad švaistytis taip pat, nes jums reikia pasirinkti sau”.

Dėmesys nuo pajamų palikimas gali uždirbti yra svarbi, nes ji mano, kai emocijų iš savo sprendimą. Pavyzdžiui, jei paveldi $ 500,000, pradinis reakcija gali būti galvoti, kad tai daug pinigų ir truks ilgai.

“Kai jūs suprantate, kad šie pinigai bus pagaminti apie 20.000 $ per metus pajamų, tai nesinori visai, kiek iš pradžių maniau. Šis paprastas žingsnis leidžia ką nors naujo įvertinti, ką daryti su pinigais ir išsiaiškinti geriausius alternatyvas “, sakė tapytojas.

Dar vienas svarstymas, ypač, kai paveldi investicinį portfelį, tai, kaip elgtis, kad portfelio vyksta į priekį, sako Davidas Edwardsas prezidentas Niujorkas įsikūrusio Heron turtus.

“Bendras spąstai yra gavėjo keisti investavimo strategiją yra paveldėta investicinį portfelį nenoras”, paaiškino Edwardsas. “” Jei šios atsargos buvo pakankamai geras tėtis, jie pakankamai gerai man! “

Tiesą sakant, paveldėjimo momentas yra puikus metas pradėti iš naujo. Dažnai geradarys negalėjo parduoti, nes giliai kapitalo prieaugio aplinkybes atsargas, bet su Step-up baziniais dėl išlaidų pagrindu iš išteklių portfelio palikimo, nėra mokesčių bausmė parduoti, sakė Edwardsas.

Nauja Atlyginimo derybos

Yra pasididžiavimo daug suvynioti į vieną karjeros ir darbo užmokesčio, kuris gali turėti įtakos, kaip jums tvarkyti užduoti, ką esate verta užduotį.

Atlyginimo derybos gali būti emocinis, nes jie yra susiję su nerimą ar baimę susieta susirūpinimą dėl turintys pakankamai pajamų rūpintis patys. Taip pat gali būti nerimas, susijęs su informacijos asimetrija būdinga tokiose derybose, paaiškino Melisa Donohue, autorius “finansinio mitybos jaunoms moterims. Kaip (ir kodėl) mokyti Merginos apie pinigus”

“Paprasčiau tariant, jūsų darbdavys paprastai turi daugiau žinių, nei jūs padaryti apie tai, kas gali būti arba bus mokama už savo poziciją, kuri yra disbalansas,” aiškino ji.

Pinigai derybos taip pat reikalauja, kad jūs kalbate su savo vertę ir savo vertę, kuri gali būti emociškai sudėtingas.
“Jūsų pajamos greičiausiai bus didžiulė dalis savo finansinį saugumą per išėjimo į pensiją. Efektyvūs derybos atlyginimas padės jums padidinti šį svarbų turto statybininkas “, sakė Donohue.

Investavimas

Paskutinis, bet ne mažiau, tai nėra neįprasta, kad emocijos vairuoti investicinius sprendimus. Beveik visi finansiniai patarėjai sutaria, kad emocijos ir investavimas turėtų būti laikomi priešingais kampais.

“Žmonės dažnai gauti” vedęs “į atsargų arba palaikykite ant investicijų, nes ji turi asmeninį ryšį su šeimos nariu ar investicinės nuojauta”, sakė Meredith Briggs, sertifikuota finansų planuotojas su Niujorko takoninių patarėjų. “Investavimas nėra populiarumas konkursas ar lojalumo tyrimas. Kai jis ateina į jūsų asmeninių finansų turite atidžiai valdyti riziką ir kad dažnai reiškia ignoruoti tai, kas jūsų širdis sako ir klausytis savo galvos. “

Aaronas Klein “, generalinis direktorius ir įkūrėjas Riskalyze, rizikos-lygiavimo platforma investuotojams, taip pat įspėja, kad emocijų varomasis ir baimė privalo investuoti, kuris apima vis nusiminusi, kai jūs ne padaryti pakankamai pinigų portfelį ir atmesti akcijų pirkimo paprasčiausiai todėl, kad gali būti pagal-našumą.

“Jausmai bus vairuoti mums atmesti tai, kas gera sandėris mūsų investicinių sąskaitų”, sakė Kleinas. “Prieš keletą metų, kai” Apple “buvo nuleisti, žmonių krūva nusipirkau obuolį jos mažai ir jie padarė neįtikėtinai gerai, nes tada. Dauguma iš mūsų reaguoja su emocijų ir tarė: “Štai blogai”, o žmonės, kurie pagaminti pinigus, sakė: “Tai sandėris”.

“Kaip žmonės, mes turime šį nepaprastą gebėjimą sabotuoti mūsų investavimas leisdami emocija būti vairuotojas,” pridūrė Kleinas.

Tai ne pasakyti, kad visi sandorių kainomis arba mažėjantys žuvų ištekliai yra išmintingas pirkimas. Bet iš akcijų kaina turi mažai ką bendro su tuo, ar perkant jį yra geras ar blogas sprendimas.

Iš istorijos moralas? Kaip ir daugelis kitų kartų gyvenime, išlaikyti savo emocijas baimėje, kai investuojant ir jūs greičiausiai sekasi kur kas geriau.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.