Pensijas Nodokļi: 5 veidi, kā ietaupīt naudu

Home » Retirement » Pensijas Nodokļi: 5 veidi, kā ietaupīt naudu

 Pensijas Nodokļi: 5 veidi, kā ietaupīt naudu

Tu smagi strādājusi, lai saglabātu pietiekami daudz naudas, lai pensijas, bet tas ir tikai daļa no kaujas.

Kad esat pensijā un paļauties uz šo naudu, kā savu galveno ienākumu avotu, kas ir pēdējā lieta, ko jūs vēlaties, ir valdība, lai iegūtu lielu gabalu no tā. Lielākā daļa cilvēku ieies pensionēšanos ar mazāku naudu, nekā tiem nepieciešams, lai nodokļi ir jāsamazina līdz minimumam. Faktiski, pat tad, ja esat saglabājis daudz naudas, jūs joprojām vēlaties, lai maksātu mazāko iespējamo nodokļus.

Mēs lūdzām dažus finanšu konsultanti nosvērt par to, kā maksāt mazāk nodokļus valdībai un ietaupīt vairāk naudas, lai jums un jūsu ģimenei.

1. Zināt Kas Apliekamais

Tas ir vienkārši – tikai par viss ir apliekams ar nodokli. Jautājums ir, kad tas ir apliekams ar nodokli? Ja jums ir ieguldījumi ārpus nodokļu izdevīgā norakstīšanas kontiem, viņi apliekams ar nodokli katru gadu, vai esat pensijā, vai ne. Tie var ietvert regulāras brokeru kontiem, nekustamo īpašumu, krājkontiem un daži citi.

Lielākā daļa pensiju-izraudzītas ienākumiem, no otras puses, nav apliekami ar nodokli, kamēr jūs faktiski pensijā. Tad tas ir. Izņemšana no tradicionālajām Iras, 401 (k) s un 403 (b) s – un maksājumi no mūža rentes, pensijas, militārās pensijas kontiem un daudzi citi – var būt apliekams ar nodokli.

Roth IRA, tikmēr, ir hibrīds. Naudu jūs nodot kontā, ir apliekams ar nodokli, pirms veicat depozītu, bet investīciju ieguvumi ir tax-free, ja jūs gaidāt, lai izņemtu tos līdz jūs pieredze “kvalifikācijas notikumu.” Turning 59½ ir viens kvalifikācijas notikums; . daži pētījumi par savu vai ar palīdzību finanšu konsultantu, kas palīdzēs jums saprast, citiem, kā arī kādi citi aktīvi ir apliekams ar nodokli.

2. Know Your Bracket

Pēc Nathan Garcia, KZP, rīkotājdirektors vai Westbourne Investments, “Vieglākais veids, kā samazināt nodokļus, ir saglabāt savu ienākumu robežās nodokļu kategorijā, ka nodokļi ilgtermiņa kapitāla pieaugumu pie 0%. Kā pāris tas nozīmē ienākumi ir bijuši mazāki nekā $ 75.300. Tādējādi arī saglabāt savu parasto ienākuma nodokli no 15% grupu. Daudz plānošana ir iedziļināties pienācīgi izpildot šo stratēģiju, jo jums ir iekļaut sociālās apdrošināšanas, pensiju un citus ienākumu avotus kopā ar jebkuriem norakstīšanas konta sadalījumiem. Jūs vai jūsu padomnieks ir jābūt skaidra izpratne par savu pamata jūsu nekvalificētu ieguldījumu kontiem. “

Viņš turpina: “Lai pienācīgi veiktu šo stratēģiju, jums vajadzētu veikt sadali līdz augšpusē nakti nodokļu kategorijā (līdz 75300 $, kā pāris), pat tad, ja jums nav nepieciešams ienākumus. Tas palīdzēs jums veidot buferis turpmākajiem gadiem, kad jums ir nepieciešams, ienākumus. Ja jūs konstatējat, ka jums ir nepieciešams vairāk ienākumu nekā $ 75.300 jūs varat veikt šo naudu no Roth konta. “

3. Vai Roth Conversion

Atcerieties, ka Roth IRA nodokļus jums tagad, nevis tad, kad jūs izņemt naudu. Maksājot nodokļus tagad, kamēr jūs joprojām strādā, novērš nodokļu slogu vēlāk dzīvē, kad jums ir nepieciešams visu naudu, jūs varat saņemt.

Džošs Trubow, KZP, saprātīgu finanšu plānošanas teica: “Bez pieņemot izmaiņas nodokļu kodu nākotnē, darot Roth konversijas zemiem ienākumiem gados ir stratēģija maksāt nodokļus ar zemāku nodokļu kategorijā, pārslēdzot kad tu saproti ienākumus. Mēs nosakām, cik daudz klients ir pārvērst par gadu pa gadam pamata, lai uzpildītu zemākās nodokļu iekavās un maksāt nodokļus par zemāku ātrumu (tagad), nekā tas būtu, ja viņi gaidīja, un atsauca līdzekļus gadā, kad tie ” būšu augstāku nodokļu kategorijā. “

4. Nodokļu dažādošana

Tāpat kā jums vajadzētu dažādot savu investīciju portfeli, lai izvairītos no liela mēroga zaudējumus, jums vajadzētu darīt to pašu ar saviem nodokļiem, jo ​​jūsu nodokļu kategorijā, visticamāk svārstīsies dažādos laikos savu dzīvi.

Chris Kowalik no ProFeds, federālā pensijas eksperts un bieži skaļruni federālajiem darbiniekiem par finanšu plānošanu, saka: “Nodokļu dažādošana ir koncepcija, ka laikā dažādos ekonomiskos laikos, par pensionāri ir vairāki spaiņi naudas, no kuriem izvēlēties. Ja nodokļi ir salīdzinoši augsts, pensionārs varētu izvēlēties, lai ienākumi no beznodokļu kontā. Ja nodokļi ir relatīvi zemas, pensionārs var izvēlēties veikt ienākumus no apliekamā konta. “

5. Apsveriet Moving

Ever brīnums, kāpēc Florida ir tik populārs galamērķis pensionāri? Tas ir ne tikai pludmales – tas ir trūkums valsts ienākuma nodokli. Nevada, New Hampshire, South Dakota, Tennessee, Texas, Vašingtona, Wyoming un Alaska visiem trūkst valsts ienākuma nodokli, kā arī.

Anthony D. Criscuolo, KZP, Palisades Hudson Financial Group, saka: “Šī stratēģija var strādāt, bet tas nav vienīgais risinājums. Viena iespēja ir ieguldīt valsts specifisko pašvaldības obligāciju fondiem. Bet pirms jūs kaut ko darīt, saprast, kā valsts un vietējie nodokļi ietekmēs jūsu pensijas ligzdu olu. “

Bottom Line

Galvenais ir saglabāt savu pensiju nodokļiem zema, nav jāgaida, līdz pat aiziešanai pensijā, lai sāktu īstenot plānus. Tā vietā, lai plānus krietni pirms jums ir paļauties uz savu pensijas uzkrājumu kā galveno ienākumu avotu. Finanšu plānošana nav viegls uzdevums. Tas ir labākais, lai lūgt padomu finanšu konsultants ar pieredzi projektēšanā nodokļiem efektīva privātīpašuma pārvaldības plānus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.