Pensionēšanās stratēģijas Small Business Owners

Home » Retirement » Pensionēšanās stratēģijas Small Business Owners

Pensionēšanās stratēģijas Small Business Owners

Kā maza uzņēmuma īpašnieks, jums ir pilnīgi atbildīgs par savu pensijas plānošanu. Ja jums ir darbinieki, jūs varat justies atbildīgs, lai palīdzētu viņiem plānu veiksmīgai pensionēšanos. Apsvērumi un pensijas uzkrājumu plāni, kas strādā Jums, kā maza uzņēmuma īpašnieks, būtu ļoti svarīgi, plānojot gan savu pensionēšanos un kas no saviem darbiniekiem.

Izvēlieties tradicionālā Pensionēšanās stratēģijas

Ir daži tradicionālie iespējas, izņemot, izmantojot savu mazo biznesu, lai finansētu jūsu pensijas, piemēram, Iras un 401 (k) s, kas darbojas kā papildu avotus pensijas ienākumu, izņemot likvidējot savu mazo biznesu.

Izveidot vienkāršu IRA:  The ietaupījums stimulējošu atbilstības plānu darbiniekiem vai vienkāršiem IRA ir viens pensiju plāns pieejams maziem uzņēmumiem. In 2018, darbinieki var atlikt līdz ar to algu, priekšnodokli 12500 $, un tie, kuri ir 50 gadus vecs vai vecāks var atlikt līdz pat 15500 $, izmantojot priekšrocības no $ 3000 catch-up ieguldījumu. Tomēr darbinieki, kas piedalās citos darba devēja sponsorētā plāniem var veicināt ne vairāk kā $ 18,000 visās darba devēju sponsorēts plānu apvienojums.

Darba devēji var saskaņot darbinieku iemaksas vienkāršu IRA līdz pat 3% no darbinieka atlīdzību. Savukārt, darba devēji var sekmēt 2% no katras atbilstīgās darbinieka atlīdzību līdz 270,000 $ 2018. Darba devēju iemaksas tiek piešķirtas nodokļa atlaides.

Izveidot SEP IRA:  vienkāršota darbinieks pensija (SEP), ir vēl viens no individuālo izdienas kontu (IRA) veidu, kas var veicināt mazo uzņēmumu īpašniekiem un to darbiniekiem. In 2018, tas ļauj darbiniekiem veikt priekšnodokļa iemaksas līdz pat 25% no ienākumiem vai $ 55,000, atkarībā no tā, ir mazāka. Tāpat vienkāršu plānu, septembris ļauj mazo uzņēmumu īpašniekiem veikt nodokļu atskaitāms iemaksas par atbilstīgo darbinieku, un darbiniekiem nebūs jāmaksā nodokļi par summām darba devējs ir ieguldījums viņu vārdā, kamēr tās veic sadali no plāna, kad viņi aiziet pensijā.

Gandrīz jebkurš mazais uzņēmums var izveidot SEP. Tas nav svarīgi, cik maz darbinieki jums vai jūsu bizness ir strukturēta kā individuālie komersanti, partnerības, kapitālsabiedrība vai bezpeļņas. Katru gadu, jūs varat izlemt, cik daudz, lai veicinātu uz jūsu darbinieku vārdā, lai jūs nav bloķēta, lai padarītu savu ieguldījumu, ja jūsu bizness ir slikts gads. Īpašnieki bizness tiek uzskatīti arī darbinieki, un to var veikt darbinieku iemaksas saviem kontiem.

Kopumā, SEP plāns ir labāks variants daudziem maziem uzņēmumiem, jo ​​tas ļauj lielākiem ieguldījumiem un lielāku elastību.

Iras un Solo 401 (k) s: Ja tu esi konkurences jomā, un vēlas piesaistīt labākos talantus, iespējams, ir piedāvāt pensiju plānu, piemēram, divas iepriekš aprakstīto. Tomēr darba devēji nav nepieciešams, lai piedāvātu pensijas pabalstus saviem darbiniekiem. Ja jums nav, viens veids, kā jūs varat saglabāt savu pašu pensionēšanās neiesaistot savus darbiniekus, ir caur Roth vai tradicionālā IRA, kas ikvienam ar darba ienākumiem, var sniegt savu ieguldījumu.

Jūs varat arī sekmēt IRA jūsu laulātā vārdā. Roth Iras jums palīdzēs pēc nodokļu dolāru un veikt beznodokļu sadali pensijas vecumā; tradicionālo Iras ļauj veicināt priekšnodokļa dolāru, bet jums būs jāmaksā nodoklis par sadalījumiem. Visvairāk jūs varat veicināt IRA 2018 ir $ 5500 ($ 6500, ja esat 50 vai vecāki).

Visbeidzot, ja jūsu mazo uzņēmumu nav piemērotu darbinieku, izņemot savu laulāto, jūs varat veicināt Solo 401 (k).

Izstrādāt izejas stratēģija, lai Your Business

Tas varētu likties dīvaini, ka izstrādājot biznesa izejas stratēģija ir viens no jūsu pirmajiem apsvērumiem, plānojot pensijā. Taču uzskata, ka tas: mazais bizness jums pavadīt savu dzīvi ēka varētu kļūt par jūsu lielākais aktīvs. Ja jūs vēlaties, lai finansētu savu aiziešanu pensijā – un vairs nedarbosies – jums ir nepieciešams, lai likvidētu savu ieguldījumu. Lai sagatavotu pārdot savu mazo uzņēmumu vienu dienu, tas ir jāspēj darboties bez tevis. Tas nekad nav par agru, lai sāktu domāt par to, kā sasniegt šo mērķi, un par to, kā atrast labāko pircēju savu mazo biznesu.

Tirgus apstākļi ietekmē jūsu spēju pārdot savu biznesu. Jūs varētu vēlēties, lai izveidotu elastību jūsu pensijas plānu, lai jūs varētu pārdot savu akciju spēcīgu tirgus laikā vai strādāt ilgāk, ja recesija hits. Jūs noteikti vēlaties, lai izvairītos no piespiedu pārdošanu: Viena problēma, jūs sastopas, ja jūs gaidīt līdz pēdējam brīdim, lai izietu jūsu bizness ir tas, ka jūsu gaidāmo pensionēšanos radīs iespaidu, piespiedu pārdošanu starp potenciālajiem pircējiem, un jūs nevarēsiet pārdot savu uzņēmumu piemaksas.

Bottom Line

Vairāk nekā trešdaļa mazo uzņēmumu īpašniekiem aptaujāto 2014.gadā teica, ka viņi nevēlējās doties pensijā, ceturtdaļa teica, ka viņi neplāno doties pensijā, vairāk nekā trešdaļa teica, ka viņi plāno sadalīt savu pensijas laiku starp darbu un atpūtu, un vairāk nekā puse teica, ka viņi būtu grūti pilnībā pensijā. Pat ja jūs esat viens no daudziem mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri plāno saglabāt darbu, izveidojot pensiju plānu savu mazo biznesu, ir laba ideja, jo tas dod jums iespēju – un kam iespējas nozīmē, ka jūs jūtaties vairāk apmierināti ar visu, ceļu izvēlaties .

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.