Pensionikindlustus vs Life Insurance: Milline on õige Retirement Income?

Home » Insurance » Pensionikindlustus vs Life Insurance: Milline on õige Retirement Income?

Pensionikindlustus vs Life Insurance: Milline on õige Retirement Income?
Kuigi abirahad ja elukindlustus nii on sarnasusi, nad ei ole sama. Enne, kui saate aru erinevusi ja kindlaks määrata, millised kava võib olla õige, mis on seotud pensionide kava, pead kõigepealt mõistma põhielemente iga.

Life Insurance : Elukindlustus plaanid näevad tulu oma ülalpeetavate kui sa sured oodatust varem. Enamik elukindlustus plaanid võib jagada kas perspektiivis elu või kogu elukindlustus. Tähtaja elukindlustust hõlmab teatud aja jooksul, tavaliselt 10, 20 või enam aastat, samas kui kogu elukindlustuse poliitika on kogu elu kindlustusvõtja. Mõned perspektiivis elukindlustus poliitika pakuvad võimalust ümber kogu elu kindlustuspoliisi tähtaja möödumist.

Paljud elukindlustuse poliisid ei pakkuda raha väärtuse ja tulu teenimise võimalusi, samuti teiste elu eeliseid, nagu kriitiline hooldusravi puhul võimalus; Kuid see ei ole peamine funktsioon elukindlustust. Selle peamine ülesanne on hoolitseda oma ülalpeetavate pärast oma surma ja maksta lõpu elu / lõplik kulud.

Annuiteedi : annuiteedi kavad on välja töötatud, et pakkuda pensioni tagamise plaani omanik, kui ta elab väljaspool oodatud eluiga. Pensionikindlustus anda maksu-edasilükkunud pensionisäästude tulu. Kuigi annuiteedi ei ole surma kasu saajatele, ei ole maksuvaba. Pensionikindlustus on üldiselt nimetatakse edasilükatud, kohese või pikaealisuse annuiteedi plaanid.

  • Edasilükkunud Pensionilepingute : Edasilükkunud annuiteedi on lihtsalt, sest see kõlab. Tulu on edasi lükatud pärast kindlustusmaksed makstakse kuni hiljem, võib-olla mitu aastat. Edasilükkunud abirahad on jaotada fikseeritud (traditsiooniline , Fikseeritud indekseeritud (FIA) ja Muutuja annuiteedi. Peamised erinevused tüüpi edasilükkunud annuiteedi plaanid on, kuidas on saadud intressitulu ja kas see isik, kes soovivad teha turvaline investeering või otsivad turule nagu naaseb suurema kuhjumisväärtus potentsiaali.
  • Kohene Pensionilepingute : vahetu annuiteedi maksab kasu alustades mitte hiljem kui üks aasta pärast olete maksnud oma premium kindlustusseltsile. Kõige esimesed abirahad ostetakse ühekordne, ühekordsete maksete ja nende eesmärk on alustada maksmist, mitte hiljem kui üks aasta pärast on lisatasu maksta. See elatis kava on mõeldud inimestele, kes soovivad garanteeritud tulu elu.
  • Pikaealisuse Pensionilepingute : pikaealisuse annuiteedi kava on teatud tüüpi fikseeritud tulumääraga annuiteedi mille saab välja igas vanuses sissetulekuga edasilükatud kuni 45 aastat. Tavaliselt plaanid seda tüüpi ei plaani välja kuni selle omaniku 80-aastased või vanemad. Mõtle seda täiendava pensioni plaani, et saaks teoks, kui teie regulaarne pensionitagatisele võib vähenemas oma väljamakse või täiesti peatunud.

Milline plaan on parem?

Võti määrata, milline plaan on õige – annuiteedi või elukindlustus – on vaadata oma eesmärki. Kui teie peamine eesmärk on aidata oma ülalpeetavate ja muud abisaajad maksavad oma lõpliku kulud, arved ja on ülejäänud raha alles elada, teie parim panus on elukindlustus, sest see kandub tax-free oma saajatele.

Teiselt poolt, kui te otsite kava, mis pakub sulle pensionide siis tuleks kaaluda abirahad. Annuiteedi pakub tax-edasilükkunud kokkuhoiu ja pensionide. Lihtsalt öeldes – elukindlustus kaitseb oma lähedastele kui te surevad samas annuiteedi kaitseb oma tulu, kui sa elad oodatust kauem aega.

Mõlemad plaanid teha anda matusetoetust kuid iga on väga erinev variant erinevatel eesmärkidel. Kui vajate abi otsustamisel, kui elukindlustus kava või annuiteedi on õige, konsulteerige elukindlustus või annuiteedi planeerimise konsultant arutada kõiki võimalusi.

Kust osta Life Insurance / Pensionilepingute kava pensionide?

Seal on palju tuntud firmad pakuvad nii Elukindlustuse ja annuiteedi plaanid. Võite leida ettevõtte kas oma või oma kindlustusagent. Kui teed otsingu ise, leiavad mõned neist top-rated firmad pakuvad nii plaanid kui võrrelda hindu: AIG, Symetra, Sagicor, Americo, Ameerika Fidelity, New York Life, Bankers Life ja Õnnetusjuhtumite ja rohkem. Ole kindlasti vaadata läbi ettevõtte majanduslikku tugevust hinnangust ja klienditeeninduse kirje kindlustus hinnangud organisatsioonide nagu AM Best ja JD Power & Associates.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.