Pensionile Strategies for Small Business Omanikud

Home » Retirement » Pensionile Strategies for Small Business Omanikud

Pensionile Strategies for Small Business Omanikud

Nagu väikeettevõtte omanik, siis on täiesti vastutav oma pensioniea planeerimiseks. Kui teil on töötajate, võite tunda, kes aitab neil plaani edukaks pensionile. Kaalutlused ja pensionisäästukavadega mis töötavad teie kui väikeettevõtte omanik, peaks olema ülimalt planeerimisel nii oma pensionile ja et oma töötajatele.

Vali Traditsiooniline Retirement strateegia

Leidub traditsiooniliste muid võimalusi kasutades oma väikeettevõtte kanda oma pensionile, nagu IRA ja 401 (k) s, mis toimivad täiendavate allikate pensionide peale likvideerida oma väike äri.

Luua lihtne IRA:  Kokkuhoid stiimul mängu kava töötajat, või lihtsalt IRA on üks pensionitagatisele väikeettevõtetele. 2018. aastal saavad töötajad lükata kuni $ 12.500 oma palgast, maksueelne, ja need, kes on vanemad kui 50 aastat võib edasi lükata kuni $ 15.500, võttes ära $ 3000 järelejõudmine panuse. Kuid töötajad, kes osalevad teiste tööandja rahastatud plaanid võivad kaasa mitte rohkem kui $ 18.000 kõigis tööandja rahastatud plaanid ühendada.

Tööandjad ei sobi töötaja panust lihtne IRA kuni 3% töötaja hüvitist. Seevastu võivad tööandjad kaasa 2% iga abikõlbliku töötaja hüvitist kuni $ 270,000 2018. Tööandja sissemaksed on maksuvabad.

Luua september IRA:  lihtsustatud töötaja pension (SEP) on teist tüüpi üksikute pensionile konto (IRA), mille väikeste ettevõtete omanikud ja nende töötajad saavad kaasa. 2018. aastal see võimaldab töötajate teha maksueelne sissemaksete kuni 25% sissetulekust või $ 55.000, kumb on väiksem. Nagu lihtne plaan, SVP võimaldab väikeste ettevõtete omanikud teevad maksuvabad panuse nimel abikõlblikud töötajatele ja töötajad ei maksa makse summad tööandja aitab nende nimel, kuni nad võtavad väljamakseid plaani, kui nad pensionile.

Peaaegu iga väikeettevõtte võib luua september See ei ole oluline, kuidas vähe töötajaid teil on või kas teie äri on üles ehitatud füüsilisest isikust, ettevõttele, korporatsioonile või mittetulunduslik. Igal aastal saab otsustada, kui palju panustada oma töötajate nimel, et sa ei ole lukustatud kaasaaitamisega, kui teie äri on halb aasta. Omanikud äri peetakse ka töötajate ja teha töötaja panust oma kontosid.

Üldiselt september plaan on parem valik paljude väikeettevõtete sest see võimaldab suuremat panust ja suuremat paindlikkust.

IRAS ja Solo 401 (k) s: Kui olete konkurentsivõimeline valdkonnas ja soovivad meelitada andekaid, peate pakkuda pensionisüsteemiga, nagu eespool kirjeldatud kahe. Siiski ei ole tööandjad kohustatud pakkuma pensionihüvitiste oma töötajatele. Kui te seda ei tee, üks viis, kuidas saate salvestada enda pensionile sekkumata oma töötajatele on läbi Roth või traditsioonilised IRA, mis kedagi töötulu võib kaasa.

Võite kaasa IRA oma abikaasa nimel. Roth IRA teile kaasa pärast makse dollarit ja võtab tax-free väljamakseid pensionile; traditsioonilise IRA teile kaasa maksueelne dollarit, kuid maksate maksu kasumilt. Kõige saate kaasa IRA 2018 on $ 5500 ($ 6,500, kui sa oled 50 või vanem).

Lõpuks, kui teie väike äri ei ole abikõlblikud töötajate peale oma abikaasa, saate kaasa aidata Solo 401 (k).

Arendada lõpetamise strateegia oma äri

See võib tunduda kummaline, et arendada äri väljumise strateegia peaks olema üks teie esimene kaalutlustest planeerimisel pensionile. Aga mõtle seda väikeettevõte sa veeta oma elu hoone võib saada oma suurima vara. Kui sa tahad seda kanda oma pensionile – ja tööta – peate likvideerida oma investeeringuid. Et valmistada müüa oma väikeettevõttele ühel päeval, see peab olema võimeline töötama ilma sinuta. See pole kunagi liiga vara hakata mõtlema, kuidas seda eesmärki saavutada ja kuidas leida parim ostja oma väike äri.

Turutingimuste mõjutab teie võimet müüa oma äri. Võiksid ehitada paindlikkust oma pensionisüsteemiga, nii et saate müüa oma osaluse ajal tugev turu või kauem töötada, kui majanduslangus tabab. Te kindlasti soovite vältida stressi müügil: Üks probleem esineb teil, kui te oodata viimase hetkeni, et väljuda oma äri on see, et oma eelseisva pensionile loob mulje kriisimüügil potentsiaalsed ostjad ja sa ei saa müüa oma firma lisatasu.

Alumine rida

Rohkem kui kolmandik väikeste ettevõtete omanikud küsitletud 2014 ütles, et nad ei taha pensionile, veerand ütles, et nad ei kavatse pensionile, rohkem kui kolmandik ütles, et nad kavatsevad jagada oma pensionipõlve aega töö ja vaba aja ja rohkem kui pool ütles, et nad on raske täielikult pensionile. Isegi kui sa oled seas paljude väikeste ettevõtete omanikud, kes kavatsevad edasi töötada, millega luuakse pensionitagatisele oma väikeettevõttele on hea mõte, sest see annab teile võimalusi – ja võttes võimalusi tähendab, et teil tunda rohkem rahul iganes tee valida .

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.