Personal Finance: Raha tegemine saladused

Home » Finance » Personal Finance: Raha tegemine saladused

Personal Finance: Raha tegemine saladused

Aastate jooksul on sagedus, mida ma olen näinud investorid petta ise on üllatav. Mõnikord nad petavad ise mõtlema, et nende rahaline olukord ei ole nii halb, kui see tegelikult on. Teinekord nad petavad end mõtlema, et nad ei saa eirata oma pensionipõlve veeta tänase raha, siis tasa teha seda hiljem – nad harva teha.

Kui tegemist on investeeringute haldamisega, üks levinumaid luulud ma näen on see, kui individuaalne investor kirglikult väidab, et aktsia on “alahinnatud” 100X tulu (õppida, kuidas arvutada hinna ja kasumi) või et põhjus, miks nad kaotavad raha on, sest “sulid” Wall Street.

4 Võtmed Raha

Oli neli võtmed me kasutasime nendel päevadel, et abil meile meie püüdlustes raha teenida. Kui te võtate aega, et mäletan igaüks, ma usun, et sa pead palju parem väljavaade saavutada oma majanduslikke eesmärke kui soovid minnes üksi. Need võtmed on:

  • Ära kunagi unusta, et raha koosneb ühest lihtne valem: Tulud (müük või brutopalgast) miinus kulud (kulud) = kasum . Et teenida rohkem raha, siis kas suurendada oma tulu, vähendada oma kulusid, või mõlemad. Ei ole muul viisil. See on tõesti nii lihtne. Kuidas sa seda hõlmab kompromisse ajas, suhted ja elukvaliteedi. Mõned inimesed püüavad teha raha läheb õiguse kooli ja teenida kõrgemat palka, kuigi see tähendab aastat õpinguid ja palju võlga. Teised proovivad raha teenida, alustades edukas äri.
  • Keskendu kinnismõtteliselt kontrolliv oma risk. Te ei tohiks kunagi olla valmis võtma pühkida välja riski lihtsalt võimalus raha. Ärge alustage spekuleerida valikutega lootused silmatorkav see rikas. Ärge kergemeelselt laenata raha, püüdes ära ise Täielikult ja on üks suur skoor. Kunagi tugineda ühe leibkonna sissetulek maksma kõik oma arved (I palju parem Berkshire Hathaway mudel).
  • Treat oma raha nagu töötaja. Mõtle iga dollari võimaliku töötaja, mis võiks teenida rohkem dollareid, kui kaitstud neid ja panna tööle. Mingil hetkel, oma dollareid (töötajate) oleks teenida piisavalt teil elatuvad passiivset tulu.
  • Raha on võimatu, kui te reedab end. In 1982. aasta kõnes Briti parlamendi ajal rahvusvahelise külastus, siis-president Ronald Reagan ütles: “Kui ajalugu õpetab midagi, see õpetab enesepettust nägu ebameeldivaid fakte on rumalus.” Kuigi Reagani rääkis politoloogia, sama kehtib majandusteaduses. Esimene samm edu on tegelda reaalsus, ausad julgelt ja tunnustada olukord, kus sa leiad end. Alles siis saate välja plaani, et parandada oma elu. See ei pruugi olla meeldiv, kuid see on vajalik.

Lühidalt, raha ja hoone rikkuse on lihtne, kui te jääda muidugi, et kulusid kokku hoida, ja pane oma raha tööle hea investeeringute pikka aega. Liitmine teeme kõik raske töö. 18-aastane kokkuhoid $ 500 kuus kogu tema karjääri oleks pensionile 65 ligi $ 2.000.000 rikkuse juures 7% tootlust. Lisa veel kümme aastat ja õnn kasvab ligi $ 4.000.000. Tulude suurendamiseks 10% ja portfelli pundub $ 13.665.700. See on olemuselt raha ja raha.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.