Piecas situācijas, kad nauda un emocijas nesajauktos

Home » Investing » Piecas situācijas, kad nauda un emocijas nesajauktos

Piecas situācijas, kad nauda un emocijas nesajauktos

Sajaucot naudu un emocijas ir reti laba ideja. Tas gandrīz nekad nebeidzas labi.

Bet ir daži galvenie reizes dzīvē, kad tas ir īpaši patiesi, piemēram, tad, kad iet caur šķiršanās, pērkot mājās, vai arī pēc zaudējot mīļoto un mantojumu ievērojamu naudas summu.

Tas ir viegli šajos laikos ļaut emocijām mākoņu spriedumu un veikt nožēlu finansiālus lēmumus, kas būs spokoties jums, lai gados. Paturot to prātā, šeit ir piecas galvenās reizes dzīvē, kad tas ir labākais, lai pārbaudītu savas emocijas pie durvīm, kā jūs veicat naudas lēmumus.

Homebuying un pārdošana

Darījumi ar nekustamo īpašumu, parasti viens no nozīmīgākajiem finanšu lēmumu, ko cilvēki dara dzīvē, un līdz ar to nāk kalniņos emociju.

“Kad likmes ir šī lielā tas ir vēl jo svarīgāk, lai novērstu emocijas no lēmumu pieņemšanas procesā,” sacīja Leon Goldfeld, līdzdibinātājs nekustamā īpašuma brokeru vietā Yoreevo.

Lai to izdarītu, Goldfeld iesaka bufera periodu 48 stundas. Ja jūs atradīsiet mājas jums patīk, nospiediet pauzes pogu. Pavadīt dažas dienas domāt par to, pirms pieņemat lēmumu iegādāties. Šajā laikā, uzdot sev dažus galvenos jautājumus.

“Vai jūs pērk to, jo tas ir jūsu” sapņu māju “, vai arī tāpēc, ka tas ir par pievilcīgu cenu?” Teica Goldfeld. “Ideālā atbilde ir gan. Bet tā būtu prasība. Ne atdalot savas emocijas var radīt jums pārmaksāt par mājām un bufera periodā var mazināt šo risku. “

Apsverot šos divus jautājumus, būtu praktiski un apsvērt kopainu, piebilst Tonya Lockamy, Florida balstītas nekustamā īpašuma aģents.

“Tik daudzi pircēji pieņemt lēmumus par māju, pamatojoties uz dekorācijām un krāsas krāsas viņi savienojumu ar to,” viņa paskaidroja. “Labi dekorēts mājās būs pārdot ātrāk, nekā tukšā mājā katru reizi. Pircēji ir jābūt gudrāku. Divas lietas, kas ir ļoti svarīgi, pērkot mājas ir vieta un struktūra mājās. Pārējais ir viegli pielāgot, lai jūsu patikas. “

Nedrīkst aizmirst, pārdošanas process mājās var tikt piepildīta ar emocijām. Galu galā, neskaitāmas atmiņas tiek radīts vienā mājā, svētki svinēti, bērni izvirzīts, un vairāk, no kuriem visi var raut uz savu sirdi, sakot ardievas.

“Tas pievieno vēl vienu dimensiju no stresa, kad sarunas sākt,” sacīja Lockamy. “Es esmu redzējis pārdevēji gājiena attālumā no pilnas cenas piedāvājumus par tīru emociju dēļ stresa sarunās. Ir svarīgi, ka pārdevējs ir vērsta uz līguma noteikumiem, pārskatot piedāvājumu. Vai cena godīgi? Kādi ir noteikumi par pārbaudes periodu? Vai ir kādi nejaušības? Cik ilgi viņi ir slēgšanai? “

Laulība un šķiršanās

Uzsāk jaunā laulībā, ir laimīgs laiks, piepildīta ar plānošanu, personu un krāsojumu informāciju par jūsu cerības un sapņus par nākotni.

Bez liekot aizbīdni uz šo laiku, tas joprojām ir svarīgi, lai smart naudas lēmumus, un, galvenais, lai saņemtu vienā lapā finansiāli. Ieplānojiet regulāru naudas datumu ar savu partneri runāt atklāti, reāli un godīgi par savu finansiālo situāciju un mērķiem.

Sāciet ar domāt racionāli par to, vai jums tiešām ir nepieciešams izstrādāt, dārgu kāzas. Tik daudz, cik iespējams, priežu par pasaku ceremonijā, pētījumi liecina, ka pāriem, kas pavada mazāk kāzām ir mazāk ticams, šķiršanās.

Runājot par šo iespēju, jūs varētu arī apsvērt liekot prenuptial vienošanos, lai sniegtu skaidru finanšu plānu vajadzētu laulības beigas, saka Lisa Zeiderman, dibinātājs partneris Ņujorkas laulības un ģimenes tiesību firma Miller Zeiderman un WIEDERKEHR. “Neviens negrib domāt par ideju par vienu dienu pieteikuma par laulības šķiršanu, bet tas ir pilnīgi iespējams iznākums,” viņa saka.

Pat ja jūs esat jau precējies, post-kāzu līgumu var sastādīts pareizi sadalīt savus aktīvus. Turklāt, ja jūs esat bijis bērni kopš kāzām, jūs varat izveidot pēc kāzu līgumu, kas ietver jūsu bērnu finansiālo nākotni.

Pre-nups malā, šķiršanās ir grūts laiks pāriem, kad emocijas padara pat sanest starp mums rīkojas nedaudz unhinged. Galvenais ir neļaut tiem emocijas vadīt šo procesu, saka Stīvens Veils, prezidents un nodokļu vadītājs RMS grāmatvedībā Fort Lauderdale, Fla.

“Cenšoties sodīt otru, tas ir viegli tērēt pārāk daudz par cīņu, nekā jūs varat cerēt atgūt,” saka Weil. “Pāri, kuri nāk uz mierizlīguma lēmums ne tikai var gaidīt, lai saglabātu vairāk naudas uz galda sadalīt starp tiem, bet tie var arī saņemt procesu no ceļu un pāriet ar savu dzīvi.”

mantojums

Jo dienas un nedēļas pēc zaudēt mīlēja vienu, tas var būt grūti domāt taisni. Darījumi ar finanšu jautājumiem būtisku izmaiņu periodos var būt gandrīz neiespējami.

“Pēc jebkuras ļoti emocionālu notikumu, iegūt savu galvu ap riekstiem un bultskrūves finanšu lēmumu pieņemšanā var būt draudīgs šķērslis,” teica Maikls Kay, autors un finanšu dzīve plānotājs pie Ņūdžersijas Finanšu Life Focus. Kay iesaka savu pirmo uzsvars būtu jāliek uz likviditāti: Vai jums ir pietiekami daudz naudas, lai segtu jūsu vajadzībām?

Kā, lai noteiktu, kā rīkoties jebkāda veida vējgāzes vai mantojumu, kas izriet no garām ģimenes locekli, pieeja ir atkarīgs no jūsu ilgtermiņa cerībām un mērķiem.

Tomēr Marks gleznotājs, CFA un dibinātājs Ņūdžersija balstītas EverGuide Finanšu grupas saka, ka pirmais solis būtu noteikt, cik daudz ienākumu varētu tikt radīts no mantojuma.

“Kad cilvēki ir emocionāla viņi mēdz darīt kaut ko, kas, viņuprāt, viņiem justies labāk. Holivudā tas attēlots kā kāds pasūta galonu saldējuma to svīšanu skatoties filmu, bet reālajā dzīvē tas parasti nozīmē veikt lielu pirkumu, kas jums ir vienmēr gribēja, bet varbūt nevarēja pamatot izdevumus, “sacīja Painter. “Ar vējgāzes, tad izdevumu pamatojums iet ārā pa logu, jo jums ir jauniegūto naudu, un jūsu emocijas pateiks plātīties, kā arī tāpēc, ka jums ir nepieciešams uzņemt sev līdz.”

Koncentrējoties uz ienākumiem un mantojums nopelnītu ir svarīgs, jo tas aizņem atsevišķu emociju no jūsu lēmumu. Piemēram, ja jūs mantot $ 500,000, sākotnējā reakcija var domāt, ka tas ir daudz naudas, un kalpos ilgu laiku.

“Kad tu saproti, ka šī nauda būs apmēram $ 20,000 gadā ienākumu, tas nav justies kā tik daudz, kā sākotnēji domāja. Šī vienkāršā solis ļauj kādam pārvērtēt to, ko darīt ar naudu un izdomāt labāko alternatīvas, “teica Painter.

Vēl viens apsvērums, jo īpaši tad, kad mantojumu investīciju portfeli, ir, kā rīkoties, ka portfeļa iet uz priekšu, saka Deivids Edwards, prezidents New York balstītas Heron bagātības.

“Kopējā lamatas ir nevēlēšanās saņēmēja mainīt ieguldījumu stratēģiju, mantotu investīciju portfeli,” paskaidroja Edwards. “” Ja šie krājumi bija pietiekami labs, lai tēti, viņi ir pietiekami labs priekš manis! “

Faktiski, mirklis mantojuma, ir īstais brīdis, lai sāktu no jauna. Bieži labdaris nevarēja pārdot krājumus, jo dziļi kapitāla pieauguma apsvērumiem, bet ar soli-up, kas, pamatojoties uz izmaksu un pamatojoties uz krājumu portfelī pēc nāves, nav nodokļu sodu pārdot, sacīja Edwards.

Jaunas Algu Sarunas

Tur ir daudz lepnumu ietīts savu karjeru un atalgojumu, kas var ietekmēt to, kā jūs galā ar uzdevumu jautā par to, ko tu esi vērts.

Algu sarunas var būt emocionāla, jo tie ietver trauksmi vai bailes, saistītas ar bažām par to, kam pietiekami ienākumi rūpēties par sevi. Tur var būt arī nemiers, kas saistītas ar informācijas asimetriju raksturīga šādās sarunās, paskaidroja Melissa Donohjū, autors “Finanšu Uztura jaunām sievietēm. Kā (un kāpēc), kā mācīt Girls par Money”

“Vienkārši runājot, darba devējs parasti ir vairāk zināšanu nekā jums par to, ko var vai tiks samaksāts par savu pozīciju, kas ir nelīdzsvarotība,” viņa paskaidroja.

Naudas sarunas arī nepieciešams, ka jūs runāt ar savu vērtību un savu vērtību, kas var būt emocionāli grūti.
“Jūsu ienākumi, visticamāk, būs liela daļa no jūsu finansiālo drošību, izmantojot pensionēšanās. Efektīvi algas sarunas palīdzēs Jums palielināt šo būtisko bagātības veidotāju, “sacīja Donohjū.

Investīcijas

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, tas nav nekas neparasts, lai emocijas vadīt lēmumus par ieguldījumiem. Gandrīz visi finanšu konsultanti piekrīt, ka emocijas un ieguldījumus jātur pretējos stūros.

“Cilvēki bieži get” precējies “uz krājumu vai turēt uz ieguldījumu, jo tas ir kādu personisku savienojums ar ģimenes locekļa vai ieguldījumu saliekt,” teica Meredith Briggs, sertificēts finanšu plānotājs ar New York balstītas Taconic Advisors. “Investīcijas nav popularitāte konkurss vai pārbaude lojalitāti. Kad runa ir par jūsu personīgo finansēm jums ir rūpīgi pārvaldītu risku, un tas bieži vien nozīmē, ka, ignorējot to, ko jūsu sirds saka un klausoties savu galvu. “

Aaron Klein, izpilddirektors un dibinātājs Riskalyze, riska un centrēšanas platformu investoriem, kā arī brīdina emocijām balstīti un bailes uzņemties investīcijām, kas ietver kļūst apbēdināts, ja jūs neesat padarīt pietiekami daudz naudas par portfeļa un noraidot akciju pirkumu, vienkārši tāpēc, ka tas var būt saskaņā ar veiktspēju.

“Emociju būs vadīt mūs noraidīt to, kas ir labs kaulēties par mūsu ieguldījumu kontiem,” sacīja Klein. “Pirms dažiem gadiem, kad Apple bija krītot, cilvēki ķekars nopirka Apple pie tās zems, un tie esam darījuši neticami labi, jo tad. Lielākā daļa no mums reaģēja ar emocijām un teica: “Tas ir slikti”, un cilvēki, kas veikti naudu, teica: “Tas ir izdevīgs pirkums.”

“Tā kā cilvēkiem mums ir šo ievērojamo spēju sabotāža mūsu ieguldījumus, ļaujot emociju būt vadītājs,” piebilda Klein.

Tas nav teikt, ka visi darījumu cenu vai samazināšanās krājumi ir gudrs pirkums. Bet par krājumu cena ir maz sakara ar to, vai iegādājoties tā ir labs vai slikts lēmums.

Morālas ir stāsts? Tāpat kā daudzas citas reizes dzīvē, lai jūsu emocijas pie līcī, ieguldot un jūs, iespējams maksa daudz labāk.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.