Pieci izdevumu ieradumus, kas rada parādu

Home » Uncategorized » Pieci izdevumu ieradumus, kas rada parādu

 Pieci izdevumu ieradumus, kas rada parādu
Parāds nav kaut kas vienkārši notiek, nejauši vai nejauši, kā jums iet par jūsu ikdienas dzīves. Ir dažas izdevumu ieradumus, kas noved pie parādu. Atzīstot šos ieradumus tagad varētu ietaupīt daudz naudas un stresa vēlāk. Ja jūs vēlaties pārtraukt radot lielāku parādu un nomaksātu parādu jums ir, jums ir likvidēt šos sliktos ieradumus.

5 Bad izdevumu ieradumus, kas uztur jūs parādos

Tērēt vairāk naudas, nekā jūs darīt.

Loģiskā daļa no jums domā, tas ir iespējams tērēt $ 1200 katru mēnesi, kad jūsu paycheck ir tikai $ 1,000. Tērēt vairāk, nekā jūs darīt, ir vieglāk, nekā jūs domājat. Tik viegli, jūs varētu darīt to neapzinoties to. Pārsniedzot ietaupījumiem, aizņemoties no citiem, un, izmantojot kredītu, ir vairāki veidi, kā jūs varat tērēt vairāk naudas, nekā jūs ienest.

Jūs varat saņemt prom ar pārsniegšana dažām nedēļām vai mēnešiem, bet drīz vai vēlāk, jūsu bedrīšu rakšanas izdevumu ieradumus būs panākt ar jums. Drīz, jūs noārda savu ietaupījumu, max out jūsu kredītkartes, un palaist no vietām, kur aizņemties naudu.

Saglabājiet jūsu izdevumus jūsu ikmēneša ienākumiem, tā, ka jūs esat dzīvo jūsu līdzekļiem un neradot parādu. Samaziniet savus izdevumus zem jūsu ienākumiem un izmantot papildu naudu, lai samaksātu nosaka jūsu parādu.

Tērēt naudu jums nav.

Tērēt vairāk naudas, nekā jūs darīt ir iespējota pēc tērēt naudu jums nav, vai naudas jūs vēl nopelnīt. Jūs tērēt naudu jums nav, izmantojot kredītkartes un ņemot aizdevumus – payday aizdevumi, naudas avansus, overdrawing savu kontu, utt Kad jūs izmantot šīs metodes, lai samaksāt rēķinus un veikt pirkumus, jūs veidojat parādu. Ja jums nav pilnībā atmaksāt parādu katru mēnesi, tas turpinās augt.

Jūs varat atrisināt šo slikts ieradums, tāpat jūs pārtraucat tērē vairāk naudas, nekā jūs darīt -, samazinot savus izdevumus un paļaujoties tikai uz savu ienākumu, lai samaksātu par jūsu grib un vajadzībām.

Izmantojot kredītu parastiem pirkumiem.

Jums vajadzētu izmantot naudu (vai pieejamo naudu savā norēķinu kontā), lai veiktu ikdienas pirkumus, piemēram, pārtikas preces, gāzes, drēbes, un izklaides. Par kredītkartes apelācija ir spēja maksāt vēlāk priekšmetus, ka jūs pērkat tagad. Brīdinājums: jūs mazāk ticams, lai samaksātu jūsu kredītkartes rēķinu par posteņiem, ka jūs jau esat patērē, ko lielākā daļa “parastajiem” pirkumi. Izmantojot kredītu, nevis naudā, ir slikts ieradums, jo īpaši, ja jums nav jāmaksā jūsu kredītkartes rēķinus pilnā katru mēnesi.

Dažas kredītkartes ir atlīdzības programmu, kas ļauj jums nopelnīt naudu, jūdzes, vai punktus, iekasējot vairāk par jūsu kredītkarti. Ja jūs izvēlaties, lai maksimizētu savu atlīdzības ienākumus, iekasējot vairāk, tikai maksas, ko jūs būtu iegādājies ar skaidru naudu un maksāt off pirkumu uzreiz.

kredītu izmantošana, ja jums ir nauda.

Vēl viens slikts ieradums, kas noved pie parādiem, ir izvēlēties kredītu pār naudu, ja jums tiešām ir naudas. Jūs varētu vēlēties, lai iegūtu preces (vai pakalpojumus), nemaksājot par tiem, bet ērtības saimniecības uz naudas maku nāk pie izmaksām. Izredzes ir, ja jūs nevēlaties maksāt par to šodien, jūs neesat gatavojas vēlaties maksāt par to rīt.

Lai mainītu šo slikts ieradums, jums ir gatavi maksāt par to, ko jūs vēlaties ar esat nopelnījis. Saprast, ka, kamēr jūs varat atlikt maksājumu, izmantojot kredītu, jūs galu galā maksāt vairāk, nekā tad, ja jūs vienkārši pavadīja savu naudu.

Izmantojot parādu nomaksātu parādu.

Kad jūs izmantot kredītkartes, lai nomaksātu citu kartes un aizdevumus, lai nomaksātu citu aizdevumu jūs ne atmaksājas neko. Jūs vienkārši shuffling savu parādu apkārt un rodas vairāk parādu katru reizi, kad jūs darīt. Bilances pārskaitījumi ir transakcijas maksu, un lielākā daļa kredītu ir sava veida iemaksai vai rašanās maksu. Tātad, ja jūs izmantojat parādu nomaksātu parādu, jūs galu galā sliktāk nekā tad, kad sākās.

Izmantojot parādu “atmaksāties” parāds varētu būt izdevīga, ja jūs varat nodot līdzsvaru no augstas procentu likmes kredītkarti vienam ar zemāku limitu. Tomēr, jums ir jābūt uzmanīgiem, ka bilances nodošanas maksa nenoliedz procentu ietaupījumu, un ka jūsu pēc reklāmas procentu likme ir ne sliktāka par iepriekšējo likmi. līdzsvaru pārsūtīšana vienu vai divas reizes, lai izmantotu lielu likmes atšķiras no nepārtraukti atlikumu pārnešanas izvairīties kredītkaršu maksājumiem.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.