Pievienojot pozitīvu kredīta vēsturi, lai jūsu kredīta ziņojumu

Home » Credit and Debt » Pievienojot pozitīvu kredīta vēsturi, lai jūsu kredīta ziņojumu

Pievienojot pozitīvu kredīta vēsturi, lai jūsu kredīta ziņojumu

Pozitīvs kredīta vēsture ir daudz svarīgāka nekā jebkad agrāk. Jums ir nepieciešams, lai būtu labas kredītu, lai iegūtu hipotekāro kredītu, īrēt dzīvokli, nopirkt automašīnu, iegūt labu apdrošināšanas likmi, un dažreiz pat iegūt darbu. Vairāk uzņēmumiem būs iespējams veikt argumentu, ka viņiem ir nepieciešams, lai pārbaudītu jūsu kredīta vēsturi, pirms veic uzņēmējdarbību ar jums.

Ja jums ir slikta kredītu vai nav kredītu, jūsu mērķis ir neapšaubāmi veidot pozitīvu kredītvēsturi.

Tas nav burvju. Jūs nevarat pievienot tieši lietas, jūsu kredīta ziņojumu. Tā vietā, jums ir atkarīgs no jūsu kreditoriem un aizdevējiem sūtīt atjauninājumus kredītu biroji, pamatojoties uz jūsu konta vēsturi.

Ir trīs galvenās kredīta biroji: Equifax, Experian, un TransUnion. Kreditori jūs darīt darījumus ar drīkst ziņot tikai jūsu kredīta vēsturi, lai vienā no birojiem, pamatojoties uz to pašreizējās attiecības ar šo biroju. Biroji nav dalīties ar informāciju ar otru normālos apstākļos tāpēc tur ir iespēja kādu no saviem kontiem, var parādīties tikai uz vienu kredīta ziņojumu.

Kā pozitīvu kredīta vēsture ir veidots

Katru mēnesi, vai, lai jūsu kredīta izsniedzēji un aizdevēji nosūtīt atjauninājumu jūsu konta statusu. Viņi pateiks kredīta biroji jūsu pašreizējo bilanci, maksājumu vēsturi un citu informāciju par saviem kontiem. Man tas ir šī informācija, kas palīdz veidot pozitīvu kredītvēsturi, pieņemot, ka jūsu konta informācija ir pozitīva.

Tas nozīmē, ka maksājumi tiek veikti savlaicīgi un veselīgas kredītkaršu atlikumus.

Ir nepieciešams laiks, lai pievienotu pozitīvu informāciju uz jūsu kredīta ziņojumu tāpēc nav gaidīt, ka tas varētu notikt pa nakti vai pat pēc pāris nedēļām. Jūs varat palīdzēt šo procesu, ir pacietīgi un finansiāli atbildīgs.

Ko darīt, ja jums nav neviena konta?

Jums ir nepieciešams atvērt, aktīvs, pozitīvi kontus, lai veidotu pozitīvu kredītvēsturi.

Ja jums nav jau ir atvērt kontu, varat mēģināt pieteikties veidiem kredītkartes vai aizdevumi cilvēkiem, kam nav kredītu vai slikta kredītu, piemēram, hipotekārā kredīta karti vai mazumtirdzniecības veikala kredītkarti. Un, ja jūs nevarat saņemt apstiprināta savu, radinieks vai draugs var būt gatavi līdzfinansēšanai parakstīt jums vai veikt jums autorizētu lietotāju par vienu no savas kredītkartes.

Izmantojiet Kontu Right Way

Kamēr jūs mēģināt veidot pozitīvu kredītvēsturi, jūs vēlaties, lai izvairītos no lietas, kas būs ievainots jūsu kredītu. Tas ietver kavētiem maksājumiem, augstu kredīta limitu, un pārāk daudz kredītkaršu pieteikumus.

Sākt maza. Gaidīt, lai saņemtu tikai neliela kredīta ierobežojumi un aizdevumiem, sākumā, ti, mazāk nekā $ 1000. Kreditori un aizdevēji būs gatavi paplašināt lielāku kredītu, lai jūs, kad jūs esat pierādījuši, ka jūs varat būt atbildīgs ar mazliet. Nelietojiet pārāk daudz savu pieejamo kredītu un atmaksāt to, ko jūs aizņemties uz laiku katru mēnesi.

Konti, kas ir neprecīzi Ziņoja

Ja jūsu kredīta ziņojumu, ir negatīvie konti, kas būtu pozitīva, jūs varat izmantot kredīta ziņojumu apstrīdēšanas procesu, lai ir informācija laboto. Piemēram, jūsu kredīta ziņojumu var parādīt, ka jums bija vēlu maksājumu, kas esat pārliecināts, maksā par laiku.

Lai labotu kredīta ziņojumu kļūdas, jums ir nepieciešams, lai nosūtītu strīdu vēstuli kredītu biroji atsaucoties kļūdu un nodrošinot kopijas nekādu pierādījumu, kas rāda informācija ir patiešām nepareiza.

Birojs veiks izmeklēšanu un pārskatīt savas kredītkartes ziņojumu, ja izmeklēšana apstiprina jūsu prasību. Ja ne, jūs varat sekot līdzi strīdu tieši ar uzņēmumu, kas ziņoja par kļūdu.

Daži Bills nepalīdz jūsu kredīta

Ne visi rēķini jūs maksājat katru mēnesi saņemt ziņots kredītu biroji regulāri. Piemēram, jūsu mobilo telefonu, kabeļu un auto apdrošināšanas maksājumi nepalīdz veidot pozitīvu kredītvēsturi, pat tad, kad jūs maksājat laikā. Tomēr, ja jūs noklusējuma šiem maksājumiem (kļūstot vairākus mēnešus likumpārkāpumu), novēlotie maksājumi var tikt pievienots jūsu kredīta ziņojumu un ievainots jūsu panākumus, lai veidotu labu kredīta rezultātu.

Uzmanies kredīta remonta krāpšanu un triki par uzlabot savu kredīta rezultātu. Kredītu remonta uzņēmumiem nav nekādu privilēģiju ar savu kredītvēsturi, ka jums nav arī ir.

Building pozitīvu kredītvēsturi nav tik grūti, kā šķiet. Atvērt kontu un samaksāt rēķinu laikā katru mēnesi, un jūs veidot pozitīvu kredītvēsturi. Piešķiriet kādu laiku, un, ar laiku, jūs varēsiet atļauties lielākus kredītkaršu limiti un aizdevumiem.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.