Pinigų rinkos sąskaitos: Darbo užmokestis ir prieigos

Home » Banking and Loans » Pinigų rinkos sąskaitos: Darbo užmokestis ir prieigos

Pinigų rinkos sąskaitos: Darbo užmokestis ir prieigos

Pinigų rinkos sąskaitos yra sąskaitos, kuri siūlo du patrauklių savybių: palūkanas už savo indėlius, ir lengvą priėjimą prie savo pinigus.

Pinigų rinkos sąskaitas sujungti geriausias savybes sąskaitų ir taupomųjų sąskaitų tikrinimo, tačiau yra privalumus ir trūkumus kiekvienos sąskaitos tipo. Leiskite peržiūrėti, ką jūs gaunate (ir ką jūs turite mesti), kai jūs naudojate šias sąskaitas.

Darbo užmokestis ir prieigos

Pinigų rinkos sąskaitas, kaip ir taupomosios sąskaitos, mokėti palūkanas.

Jie saugi vieta laikyti pinigus, nes jie apdrausti FDIC (arba, jei naudojate kredito uniją, NCUSIF apdraustųjų). Palūkanų normos dažnai yra geriau nei jūs gausite iš tradicinės taupomosios sąskaitos – ypač su didesniais sąskaitų likučius – taip paprastai jie kažkur tarp CD ir taupomosios sąskaitos, kai kalbama apie uždirbti potencialą.

Kaip tikrinti sąskaitas, pinigų rinkos sąskaitas, kad būtų lengva išleisti savo pinigus. Dauguma sąskaitos leidžia jums rašyti patikrinimus arba atsiimti pinigus, o kai siūlo debeto kortelę, kurios gali būti naudojamos siekiant padaryti pirkinius. Tai lengva prieiga, kartu su konkurencingų palūkanų norma, yra tai, kas tradiciškai pinigų rinkos sąskaitas unikalus. Pastaraisiais metais, apdovanos patikrinimo, palūkanų tikrinti sąskaitas, ir internetiniai bankai tapo labiau populiarėja ir suteikia tą pačią naudą, bet kartais jums geriau spręsti iš pinigų rinkos sąskaitą.

Bauda Spausdinti

Pinigų rinkos sąskaitos yra puikus, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš atidarant sąskaitą.

Minimalūs likučiai: pinigų rinkos sąskaitas paprastai reikalauja santykinai didelį minimalų balansą. Galite paprastai atidaryti taupomosios sąskaitos (ypač internetinė taupomosios sąskaitos) su nedideliu indėlių, bet pinigų rinkos sąskaitos gali būti tik tada, jei jūs turite kelis tūkstančius dolerių ar daugiau. Jei jūsų sąskaitos balansas nukrenta žemiau minimalios, tikėtis mokėti mokesčius (kuris, žinoma, valgyti į jūsų grąžinimo).

Sandorio ribos: turite prieigą prie grynųjų pinigų pinigų rinkos sąskaitą, bet yra ribos. Jūs negalėsite atlikti mokėjimus su savo Čekių ar debetine kortele daugiau nei šešis kartus per mėnesį (pagal įstatymą), o kai kurie bankai leidžia tik tris mokėjimus per mėnesį. Galite atsiimti pinigų taip dažnai, kaip jums patinka, bet šios sąskaitos nėra kuo lankstesnės savo atsiskaitomąją sąskaitą, kai ji ateina į kasdieniniam naudojimui.

Teisingas pasirinkimas? Pinigų rinkos sąskaitos yra puikus įrankis. Bet jie gali būti tinkama priemonė pagal savo poreikius. Gal galite uždirbti daugiau naudojant kompaktinius diskus? Jei naudojate CD kopėčiomis jūs galite uždirbti padorias pajamas, išlaikant kai kurie iš jūsų pinigų skysčio (ir daugiau ji taps skystas greitai) ir sumažinti ankstyvo pasitraukimo baudas. Jei investuojant ilguoju laikotarpiu, pasitarkite su finansinio planavimo, apie ką investicijų derinys geriausiai gali padėti jums pasiekti savo tikslus.

Ar tai saugu? Jei norite saugumą, įsitikinkite, kad jūs naudojate pinigų rinkos sąskaitą iš banko ar kredito unijos. Pinigų rinkos fondai turi savo vietą, tačiau jie yra ne tas pats.

Ką jie geriausiai tinka

Pinigų rinkos sąskaitos yra puikus pinigų, kad jūs (ar galėtų ) Reikia palyginti netolimoje ateityje. Jie leidžia jums uždirbti nedidelį grąžą išlaikant lėšos bus saugūs ir pasiekiami.

Jie ypač naudingi didelėms, nedažnai išlaidų, kaip antai:

  • neatidėliotinos pagalbos fondų
  • Biudžeto už ketvirčio mokesčių mokėjimų
  • mokymas

Vėlgi, tai nėra geriausia vieta laikyti lėšas reguliariai išlaidų, nes yra ribos, kiek mokėjimai, kuriuos galite padaryti. Beje, galima laikyti lėšas keletas iš jūsų didžiausių mėnesinių išlaidų (tokių kaip hipotekos) į pinigų rinkos sąskaitą uždirbti šiek tiek daugiau palūkanų.

Pinigų rinkos sąskaitas vs Pinigų rinkos fondai

Pinigų rinkos fondas yra ne tas pats, kaip pinigų rinkos sąskaitą . Pinigų rinkos fondai yra investiciniai fondai, kurie perka vertybinius popierius, o tai galima prarasti pinigus naudojant pinigų rinkos fondus: jie nėra garantuojamas FDIC ar NCUA kaip jūsų sąskaitą banko ar kredito unijos gali būti. Pinigų rinkos fondai gali ateiti daugiau veislių ir pasiūlyti už mokesčių lengvatų potencialą, bet klijuoti su pinigų rinkos sąskaitą , jei norite saugumą.

Kaip visada, ieškoti savo banko ar kredito unijos įsitikinkite, kad jūsų lėšos yra apdrausti, ir įsitikinkite, kad išlaikyti savo indėlius mažesnės už didžiausias ribas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.