Počínaje College úspory Pokud vaše děti jsou starší

Home » Finance » Počínaje College úspory Pokud vaše děti jsou starší

Počínaje College úspory Pokud vaše děti jsou starší

Je to zdravý rozum, pokud víte hodně vůbec o investování a osobní finance. Pokud máte v úmyslu ušetřit na svých dětí vysokoškolské vzdělání, to nejlepší, co můžete udělat, je začít brzy – co nejdříve.

Důvod je jednoduchý – je to všechno o síle složeného úroku. Uložíte-li peníze do budoucna, že vydělá návrat, a pokud jste se rozhodli investovat tyto výnosy, urychluje.

Máte-li dát pryč $ 100 na 7% podílu, například, to se změní na $ 107 dětí po celý rok, ale po další rok máte $ 114,49 – jste vydělali $ 7,49 namísto $ 7 v tomto druhém roce. Po třetím roce, máte $ 122,50 – v tom třetím rokem jste vydělali 8,01 $ namísto 7,49 $. Je to pořád jít a jít takhle, roste rok co rok – v průběhu osmnáctého, že vydělá $ 22,11 na jeho vlastní, jen tam sedí.

Máte-li odložit $ 100 na 7% ročním výnosem a nezbývá nic jiného než čekat 18 let, bude to v hodnotě $ 338, když jdete na to odvolat.

Ale co se stane, když se nemůže – nebo nemají – začít šetřit pro vašeho dítěte vysokoškolské vzdělání, když jsou opravdu mladí? Co když nechcete začít šetřit až do věku 10, což jim osm let, až na vysoké škole?

No, pokud jste odložil $ 100 na 7% ročním výnosem a nezbývá nic jiného než čekat 8 let, to bude stát za pouhých $ 171,80.

Podívejte se na rozdíl? Jen čekat 10 let, aby odložili, že $ 100 stojí vaše dítě $ 166,20 za příjmy z kapitálového majetku.

Je to samozřejmě skvělý nápad začít šetřit mladý, pokud se chystáte zachránit, ale co dělat, pokud to není možné?

Co když jste si uvědomil, že vaše dítě je osm a bít vysoké tóny na jejich standardizovaných testů a přinést domů hvězdné vysvědčení a vy jste si uvědomil, že kolej pravděpodobně potřebuje být v budoucnu Ten kluk a jak budete platit za to?

Co když se vaše dítě je 10 a konečně dostal dobrou práci, skutečnou dobrou práci, a nyní máte volný prostor pro uložení pro věci, jako vysoké školy poprvé?

Co dělat, když nemáte tu výhodu, že všechen ten složeného úroku době?

Tady je herní plán.

Zachránit, co můžete, Počínaje nyní

Otevírat plán 529 kolej úspor pro vaše dítě (tady je skvělý srovnání různých plánů) a začít šetřit teď než později. Udělej to dnes vážně.

Jen otevřít tento účet, nastavit vaše dítě jako příjemce, pak nastavit tento účet automaticky odstoupit trochu ze svého běžného účtu každý měsíc. Dokonce $ 20 je v pořádku – cokoliv, co si můžete dovolit. Jen začít hned.

Nemusí to být hodně. To prostě musí být, co si můžete dovolit, a je třeba začít co nejdříve.

Spuštění uvedení některých ‚dárky‘ do tohoto účtu

Když přijde čas pro darů, ujistěte se, že alespoň některé z jejich dárku je další příspěvek k tomuto účtu.

Můžete to udělat zábavnou formou tak, že vaše děti si uvědomit, co oni jsou dána. Například, můžete si dát jim zvětšenou fotokopii a $ 20 nebo 50 $ nebo $ 100 účet a na něj psát, „To byla uvedena do svých vysokoškolských úspor,“ a pak zabalit, že přikrývku v košili krabici s některými z hedvábného papíru. I když to nebude něco, co neuvěřitelně nadšeni právě teď, budou si ty dary později, když si uvědomí, že mají studentské půjčky, který je tisíce dolarů méně, a budou pokračovat v jeho paměti, když mám mnohem menší platby studentské půjčky, když jste dospělý.

Můžete také podpořit další příbuzné, aby to samé. Nechal příbuzným vědět, že jste otevřel školu spořicí účet pro vaše dítě a dát jim informace potřebné k tomu, aby přispěly. Vyzve je, aby to samé – že mohou fyzicky dát dítěti kopírována $ 10 účet nebo co spolu s některými skromným darem budou těšit hned.

Lean Into Další možnosti financování

Je důležité si uvědomit, že platit za vysokou školu není jen mix toho, co jste si uložili a studentských půjček. Existuje mnoho dalších možností, které vaše dítě mohou využít, když jsou připraveni jít do školy.

Například mnohé školy nabízejí granty a stipendia různých druhů na příchozí studenty na základě finanční potřeby a zásluhy. Pokud jste v situaci, kdy se jedná o skutečný boj zachránit, možná zjistíte, že škola nabízí vaše dítě dotaci, která se stará o některé náklady školy. Nepředpokládejte, že všechno bude v podobě úvěrů.

Ve stejné době, vaše dítě může žádat o stipendia samostatně. Opět platí, že pokud jste v situaci potřeba bázi, což je častým důvodem pro zápasí s vysokoškolskými úspor, existuje mnoho stipendia pro které vaše dítě může mít nárok.

Vaše dítě může také chtít odvést určitou část jakéhokoli příjmu, které vydělávají na střední škole na vlastní kolegiátní budoucnosti. I když jste doma, budete pravděpodobně starat o výdaje, jako jsou potraviny a přístřeší a funkčního oblečení, takže by měly být schopny si ze svého příjmu na vysoké školy úspor.

Podívejte se na další vzdělávání a možnosti kariéry

Pokud začínáte úspory v pozdním termínu, a pokud nemůžete přispívat velké množství, měli byste ještě ušetřit, ale vy byste měli mít oči na jiné možnosti kromě tradiční čtyřleté vysoké školy zkušenosti, kde se peníze, které jste schopni ušetřit budou mít větší dopad.

Pro začátek, vaše dítě může chtít prozkoumat zúčastnit Community College za rok nebo dva , kde se starají o obecné požadavky na vzdělávání a opravdu zaměřit se na to, co chtějí dělat se svým životem před přechodem na čtyřleté školy až do konce jejich vzdělání. Úvěry na úrovni Community College jsou levné a obvykle přenášet přímo do mnoha čtyři roky vysoké školy a univerzity. Je to skvělý způsob, jak snížit náklady na vysoké škole a přitom vydělávat, že čtyřletý stupeň.

Vaše dítě může také chtít, aby zvážila obchodní školu . Obchodní školy nabízejí cestu přímo do obchodu nějakého druhu, které obvykle nabízí alej do dobře platící kariéry pro vaše dítě, aniž by náklady na čtyřleté školy. Mnoho kariéry točí kolem ochranné školního programu, včetně elektrické práce, vodoinstalace, stavební řízení, údržbu letadel, obrábění, HVAC práce a mnoha dalších oblastech.

Obchodní škola obvykle trvá mnohem kratší dobu, než čtyřleté univerzity a obvykle umístí lidi přímo do nějakého programu odborné přípravy, kde se učí jemnůstky provozování obchodu profesionálně. Celkové náklady na odborné škole je mnohem méně, než čtyřletého školy, taky, a 529 úspor lze obvykle aplikovat na obchod školné.

Mohou mít také jiné možnosti hned po střední škole, a to zejména v případě, že mají solidní práci a ještě nezjistili, přesně to, co chtějí dělat. Pokud se rozhodnou čekat rok nebo dva před začátkem své vzdělání, takže si jistý, co chtějí dělat (a „volný rok“), to dává své vysokoškolské úspory další rok roste.

Nespadají do myšlení, že jediná přijatelná cesta po střední škole je přímo do čtyřletého školy.

Buď Podpůrná Během College

Další metoda snižuje potřebu úspor během vysokoškolských let je povzbudit vaše dítě chodit do školy v místě, kde žijete, a pak poskytují „byt a stravu“ část kolej náklady přímo. Vaše dítě i nadále bydlet doma a budete i nadále poskytovat potravu, oblečení a ostatních základních osobních potřeb. Tímto způsobem, pouze náklady na vysokou školu, jsou výuka a vzdělávací materiály.

Je zřejmé, že se nejedná o ideální řešení pro všechny rodiny. To posune studenty vybrat školu, která je blíže k domovu mimo finanční účelnosti, nikoli absolutně nejlepší volbou pro své vzdělávací budoucnost.

Zjednodušeně řečeno, čím více nákladů day-to-day bydlení jako nezávislý student, který si můžete vzít na jako rodič pro vaše dítě, tím méně studentské půjčky budou muset vypořádat s a menší problém vašeho pozdě začnou univerzitních úspor bude.

Závěrečné myšlenky

Velkou věc k zapamatování je toto: Nikdy není pozdě začít spořit na vysokou školu pro vaše dítě. Vždy se můžete začít šetřit, a to i v případě, že datum je pozdě, a každý se počítá dolar.

Vaše pomoc s koleje nezačíná a končí s tím, kolik jste uložili, a to buď. Existuje mnoho způsobů, jak velké finanční rozdíly se svými poštovní středních škol vzdělávací a profesní volby.

Hodně štěstí!

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.