Potřebujete All Risk pojistné smlouvy?

Home » Insurance » Potřebujete All Risk pojistné smlouvy?

Potřebujete All Risk pojistné smlouvy?

Jedna z možností, které mohou být nabízeny, když si koupíte domů pojištění, byt pojištění či nájemce pojištění, je, zda chcete nebo nechcete politiku All-Risk.

All-Risk pojištění může být také označován jako „komplexní“ nebo „Open nebezpečím“

Co je to All-Risk Insurance Policy?

Pojišťovací All-Risk smlouva nebo otevřené nebezpečenství politika nabízí pokrytí a ochranu ze všech „rizika“ a nebezpečí, které by mohly poškodit váš domov nebo obsah a osobní majetek, pokud na „rizika“ jsou vyloučeny zejména v politice znění.

To znamená, že pokud je třeba uplatnit nárok v důsledku náhlé nebo náhodnému poškození, měli byste být pokryty na politiku All-Risk, pokud pojišťovna prokáže škoda byla způsobena nebo je důsledkem něčeho, co je výslovně vyloučena, které jsou uvedeny nebo jsou omezeny ve znění.

Jaké možnosti jsou tam Kromě All Risk pojištění?

Existuje mnoho možných variant, pokud si koupíte pokrytí na váš domov, kromě veškerým rizikům, jako jsou:

 • politická alternativa Pojmenované Nebezpečí
 • politika, která vám poskytne všechny rizikového vaší budovy, a to pouze pojmenované úskalí na vašich osobních věcí či obsahu

Jaký je rozdíl mezi všemi rizikovými pojišťovnictví a Named nebezpečím pojištění?

All-Risk Pojištění se vztahuje na více věcí, které by se mohlo stát, protože zahrnuje vše, co není vyloučeno. Je to dražší typ politiky.

Pojmenované Nebezpečí krytí se vztahuje pouze na rizika, která jsou konkrétně uvedeny v politice, tak proto, že jde o mnohem méně, je to levnější politiky.

Pojmenované Nebezpečí: Pouze se týká toho, co je výslovně uvedeno, jak se vztahuje na politiky. Pojmenované Nebezpečí je omezená politika pokrytí a obvykle má asi tucet kryté rizika.
All-Risk: Obsahuje pojištění pro vše, co by se mohlo stát, pokud to je výslovně vyloučena.

Příklady All Risk pojistného krytí versus pojmenovaných nebezpečím

Například, pokud máte politiku All-Risk na své budovy a obsah, a přítel přijde, které vám pomohou instalovat televizi ve svém doupěti, a váš přítel to klesne a zlomí nejen televizor, ale škody na patře, má All-Risk politika by pokrylo škody na podlahu a televizi, protože to bylo náhlé a náhodné, dokud formulace politiky All-Risk neuvádí situaci v tomto znění jako něco, co je vyloučeno.

S názvem politiky nebezpečím, pokud to říká, že se vztahuje pouze k požáru, poškození kouřem, bleskem a mražené potrubí, pak se situace diskutovány výše by se neměla vztahovat, protože není uveden.

Dalším příkladem by Máte-li kanalizace zálohování, a to není výslovně uveden jako krytá, pak budete mít smůlu. Zatímco o politice All-Risk, že by se vztahovala v případě, že nebyl v sekci vyloučení z politiky zněním vyloučeny. Kanalizace back-up může být vyloučen, takže to je důvod, proč je důležité být si vědom z výjimek, a uvidíme, jestli můžete přidat reportáže, které jsou důležité pro vás na politice All-Risk přes schválení. Poznámky jsou další způsob, jak přidat pokrytí k politice

Potřebujete Politiku All-Risk?

Jste nejlepší osoba, která má zjistit, zda je třeba politiku All-riziko, protože je to opravdu vaše volba, jak na to, co chcete být pojištěni.

Nejlepší způsob, jak učinit rozhodnutí je určit, jaký druh pozice, o kterou by se, pokud se něco stalo do svého domova a jste zjistili, že jste nebyli pojištěni pro něj.

Vždy se zeptat na svou pojišťovnu nebo zástupce jaký cenový rozdíl je mezi politikou All-Risk a Named politiky úskalí. Někdy je cenový rozdíl je jen pár dolarů měsíčně.

Je důležité, aby se vždy dostat obě varianty cen spíše než předpokládat, že All-Risk bude příliš drahé.

Chcete-li ušetřit peníze, zvažte zvýšení odpočitatelné ušetřit peníze na prémie, a získat lepší pokrytí.

Statistiky o pojištění domácnosti nároků a rizika

Podle statistiky ISO na ztrátách majitel domu, a nejnovějších údajů o pojišťovnictví Information Institute , 5,9 procent pojištěných domů měli nároky.

Data z roku 2015 ukazují, že ze všech nároků na pojištění domácnosti, přibližně 97 procent bylo tvrzení škody na majetku. Jednalo se o nejvyšší riziko, které způsobily tvrzení:

 • 23,8 procent pocházelo z ohně a blesky
 • 20,3 procent z větru a krupobití
 • 45,1 procent z poškození vodou a zmrazení
 • 1,8 procent před krádeží
 • 6,1 procenta z „všech ostatních škod na majetku“, jehož součástí je vandalismu a škodlivý neplechu

Jaké věci se obvykle neberou v politice All-Risk?

Každá pojišťovna si může zvolit, aby zahrnovala větší pokrytí na jejich politice All-Risk omezením vyloučení jako perk s přidanou hodnotou, avšak tak, aby vám obecnou představu zde je několik příkladů z položek, které jsou obvykle vyloučeny z all-Risk politiky :

 • Škody způsobené hlodavci nebo škůdci
 • Některé druhy poškození vodou, například Kanalizační Zálohování může být vyloučen. To je důležitou součástí vašeho pojištění pochopit. Vždy se zeptat, jaké druhy poškození vodou jsou zahrnuty nebo vyloučeny v politice.  
 • Země pohyb
 • Zaplavit
 • jaderných incidentů
 • Teroristických činů
 • Rozbití křehkých předmětů
 • mechanická porucha
 • Znečištění
 • Opotřebení
 • Skryté nebo skryté vady
 • postupné poškození

To jsou jen příklady, existuje mnoho dalších položek vyloučeny ani výslovně uvedeny na politiku All-rizik, je důležité požádat pojišťovnu nebo zástupce přesně to, co oni jsou, protože každá pojišťovna je jiný a reportáže lišit.

Politika All-Risk pojištění vás může stát trochu víc, ale proto, že ze všech různých věcí, je možné pokrýt, je to obvykle stojí za politiku all-rizika, kdykoli je k dispozici volba pro vás.

Je to mnohem lepší strategie věnovat trochu víc na spoluúčasti a mají All-Risk pokrytí než zaplatit pár dolarů méně v pojišťovnictví, a nemají nárok na které se vztahuje na všechny.

Člověk nikdy neví, co se může pokazit, nebo jaký druh nehody se může stát, bude tato politika dá mnohem lepší ochranu, takže si nemusíte dělat starosti tolik během reklamačního situaci.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.