Powinieneś dostać Travel kredytu?

Home » Banking and Loans » Powinieneś dostać Travel kredytu?

Powinieneś dostać Travel kredytu?

Najsłynniejsze na świecie podróże mogą być intrygujące, ale wiele z nich jest również drogie dotrzeć. Chyba że masz ogromny zapas mil lotniczych i punktów turystycznych, będzie prawdopodobnie musiał zapłacić za przelot i pewnego rodzaju zakwaterowania, nawet jeśli wybrać hostel lub czegoś taniego. I nawet wtedy, będziesz nadal muszą obejmować żywność, czynności i kosztów transportu jak taksówki i pociągi. Pod koniec dnia, te koszty i inni się podróżować przywilej nie wiele może sobie pozwolić bez pomocy z zewnątrz.

Nic dziwnego, że wielu początkujących podróżujący pożyczyć pieniądze, których potrzebują, aby zobaczyć świat. Zazwyczaj robią to za pośrednictwem obu osobiste pożyczki lub karty kredytowej, chociaż mogą również pożyczać pieniądze od rodziny i przyjaciół.

Pożycza pieniądze na podróże to dobry pomysł? Zazwyczaj nie, ale to nie powstrzymuje ludzi, którzy są zdeterminowani, aby realizować swoje włóczęgi. Jeśli masz zamiar pożyczyć pieniądze na podróż, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to ustawić kilka podstawowych zasad i badać najlepsze opcje kredytowe dostępne.

Problem z pożyczania pieniędzy na podróż

Wspólne mądrość mówi, trzeba tylko pożyczyć pieniądze za docenienie aktywa jak w domu lub firmie. Podróż jest gorsza niż przeciwieństwo tego-a deprecjacji aktywów. To nie jest coś namacalne można zobaczyć lub poczuć, i warto nic do nikogo oprócz ciebie.

Ale ile są wasze wspomnienia naprawdę warto? Jeśli masz zamiar pożyczyć pieniądze na podróż, muszą być wart dużo.

To dlatego, że, w zależności od tego, ile możesz pożyczyć, można być spłaty salda kredytu lub karty kredytowej na lata.

Należy również pamiętać, że nie chodzi tylko o to, czego pożyczać trzeba będzie spłacić. Będziesz także na haku za zainteresowanie i obowiązujących opłat.

Ponieważ średnia karta kredytowa ma obecnie w stopie procentowej wynoszącej 17 procent, te opłaty można dodać szybko.

Jeśli pożyczasz 5000 $ na miesiąc-długa podróż do Tajlandii lub w podróż po Europie i wziąć dziesięć lat zapłacić go z powrotem po tym kursie, na przykład, będzie trzeba zapłacić 90 $ miesięcznie za 120 miesięcy na całkowitym koszcie $ 10811.

The Right Way pożyczyć pieniądze na podróż

Przed pożyczyć pieniędzy na podróż, warto zadać sobie pytanie, czy koszty długoterminowe rzeczywiście będzie warto. Czy naprawdę chcesz dokonać płatności na swojej Morzu Śródziemnym pięć lat od teraz, kiedy może być oszczędność dla domu lub próbuje założyć rodzinę? Prawdopodobnie nie.

Ale jeśli masz zamiar uzyskać kredyt podróży, możesz równie dobrze zrobić to we właściwy sposób od początku. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc utrzymać się na torze:

Nagrody wykorzystać do pokrycia kosztów

Jeśli masz dobry kredyt i zdolność planować wcześnie, można również oprzeć na punkty nagrody na pokrycie części podróży. Jest to możliwe, aby zarobić wystarczająco dużo punktów i mile, aby uzyskać hotele i loty objęte jeśli masz strategię i trzymać się go. Przeglądaj karty nagród i ich możliwości, a można zaoszczędzić na każdej podróży na całym świecie.

Ustaw budżecie można trzymać

Chociaż może nie wiedzieć dokładnie, ile trzeba wydać na różne wydatki podczas podróży, można i należy ustalić budżet.

Zacznij od hoteli i przelotów i dowiedzieć się, ile będą kosztować. Stamtąd, zrobić kilka badań, aby dowiedzieć się, średnie koszty żywności i aktywności dla miejsca docelowego.

Gdy wiesz, jak o ile podróż będzie można dostać się z powrotem, można pracować na zabezpieczenie pieniędzy rzeczywiście potrzebują. Jest to na tyle złe, aby pożyczyć pieniądze na wyjazd na pierwszym miejscu, więc nie chcą pożyczać więcej niż wymagane.

Porównaj Personalne kredytami i kartami kredytowymi

Dwa najbardziej popularne metody finansowania dla podróży są pożyczki osobiste i karty kredytowe. Choć osobisty pożyczka oferuje stałe oprocentowanie, ustalonego harmonogramu spłaty i stałe miesięczne płatności, karta kredytowa pozwoli Ci naładować swoją podróż jako idziesz i spłacić jedynie kwotę pożyczyć. Karty kredytowe mają zwykle wyższe oprocentowanie niż pożyczki osobiste, ale oba produkty finansowe są łatwe do zastosowania w Internecie.

Jedną z zalet kart kredytowych jest to, że podróż konkretnie można uzyskać cenne korzyści podróży jak rezygnacji z podróży / przerwania ubezpieczenia, ubezpieczenie opóźnienia bagażu i bez opłat za transakcje zagraniczne. Można także zdobyć nagrody podróży lub cash-back na swoich kosztów podróży, które można wykorzystać na pokrycie kosztów lub zapisać się na kolejną przygodę.

Jednakże, karty kredytowe podróży pochodzą z wysokich stóp procentowych, które mogą sprawić, że koszty przelotu drastycznie wzrosnąć. Z tego powodu może być lepiej z niską karty kredytowej odsetki lub taki, który oferuje 0 procent kwietnia na zakupy na ograniczony czas.

Czy zdecydujesz się na karcie kredytowej lub pożyczki osobiste, należy porównać wszystkie opcje i jak stos w kategoriach nagrody, profity, stóp procentowych i nagród. Świat czeka, ale najlepsza wycieczka to taka, która nie niszczy swoje finanse.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.