Prečítajte si, ako zbohatnúť – pravdy, ktorá môže pomôcť nastaviť si

Home » Finance » Prečítajte si, ako zbohatnúť – pravdy, ktorá môže pomôcť nastaviť si

Prečítajte si, ako zbohatnúť - pravdy, ktorá môže pomôcť nastaviť si

Budovanie bohatstvo môže byť jedným z najviac vzrušujúcich a odmeňovania podnikov v živote človeka. Okrem poskytuje pohodlnejšie day-to-day skúsenosti, podstatná čistá hodnota môže znížiť stres a úzkosť, pretože vás zbaví starostí o uvedení jedlo na stole, alebo byť schopný platiť svoje účty. Pre niektorých je to samo o sebe je dosť motivácia na spustenie finančnej cestu. Pre ostatné, je to skôr ako hra; vášeň začína, keď dostane svoj prvý šek dividend zo zásob, ktoré vlastní, úrokové vkladu z väzby, ktoré získali, alebo šekom nájomné od nájomcu žijúci v ich majetku.

Kým tisíce článkov, ktoré som napísal v priebehu rokov sú zamerané na pomoc sa naučiť, ako zbohatnúť, chcel som sa zameriavajú na filozofickú aspekt úlohy zdieľať s vami päť právd, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť podstatu problému budete čeliť, ako si nastaviť na úlohu hromadiť prebytok kapitálu.

Zmeniť spôsob, akým si myslíte o peniazoch

Všeobecná populácie má vzťah milostný / nenávistný s bohatstvom. Niektorí vadí tí, ktorí majú peniaze a zároveň dúfať, že za to sami. Zatiaľ, pokiaľ nedôjde k nejakej docela zvláštne výnimky, v prosperujúcej a slobodnej spoločnosti je dôvod, drvivá väčšina ľudí nikdy sa hromadia značné finančné rezerva je preto, že nechápu podstatu peňazí alebo ako to funguje. To je z časti tiež jeden z dôvodov, že sa deti a vnuci bohatý majú takzvaný “sklenenou podlahou” pod nimi.

Sú to nadaný znalosti a siete, ktoré im umožnia lepšie sa dlhodobé rozhodnutia, bez toho aby si to uvedomovali. Fascinujúce príklad pochádza z oblasti behaviorálnej ekonómie a zahŕňa vysokoškolákov prvej generácie hromadia nižšie hladiny čistého imania za každý dolár príjmov platu kvôli nevedia o základných pojmoch, ako je, ako využiť 401 (k) párovanie.

Čím väčšia je hlavné je, že kapitál, ako človek je živý tvor. Keď sa zobudíte v dopoludňajších hodinách, a ísť do práce, budete predávať produkt – sami (alebo presnejšie povedané, vaša práca). Keď si uvedomíte, že každé ráno váš majetok sa prebudiť a mať rovnaký potenciál fungovať ako vy, môžete odomknúť silný kľúč vo svojom živote. Každý dolár uložíte ich ako zamestnanca. V priebehu času, že cieľom je, aby vaši zamestnanci tvrdo pracovať a nakoniec urobia dostatok peňazí na prijímanie väčšieho počtu zamestnancov (v hotovosti).

Keď ste sa stali skutočne úspešná, už nemusíte predať svoje vlastnej práce, ale môže žiť z práce svojich aktív. Vo svojom vlastnom živote, celá moja kariéra bola postavená na vstane z postele v ranných hodinách a snaží sa vytvoriť alebo získať vytvárajúcim peňažné prostriedky aktíva, ktoré budú produkovať viac a viac finančných prostriedkov pre mňa presunúť do iných investícií.

Rozvíjať porozumenie o sile malých množstvách

Najväčšou chybou, väčšina ľudí, keď sa snažia prísť na to, ako sa dostať bohatý, je, že si myslia, že musí začať s celou Napoleon podobnou armádu finančných prostriedkov, ktoré majú k dispozícii. Oni trpia “nestačí” mentality; a síce, že ak nebudú robiť $ 1,000 alebo $ 5000 investície v čase, budú sa nikdy zbohatnúť. Čo títo ľudia neuvedomujú, je, že celé armády sú postavené jedného vojaka v čase; tak aj ich finančné arzenál.

Rodinný príslušník bane kedysi poznali ženu, ktorá pracovala ako umývač riadu a dávala peňaženky z použitých tekutých detergentov fliaš. Táto žena investované a uloží všetko, čo mal cez to nikdy nebol viac ako pár dolárov naraz. Teraz, jej portfólio stojí za milióny a milióny dolárov, z ktorých všetky boli postavené na malé investície. Netvrdím, že sa stanete skromný, ale poučenie je stále cenným jeden. Toto poučenie: nepohŕdajte deň skromných začiatkov!

S každý dolár ušetríte, ste Kúpa Yourself Freedom

Keď ju dal v týchto podmienkach, vidíte, ako tráviť $ 20 a $ 40 sem tam môže mať obrovský rozdiel v dlhodobom horizonte. Vzhľadom k tomu, že peniaze má schopnosť pracovať na svoje miesto, tým viac to budete zamestnávať, tým rýchlejšie a väčšiu má šancu rásť. Spolu s viacerými peniazmi prichádza väčšiu slobodu – slobodu zostať doma so svojimi deťmi, slobodu dôchodku a cestovať po celom svete, alebo slobodu ukončiť svoju prácu. Ak máte nejaký zdroj príjmu, je možné, aby ste začali budovať bohatstvo dnes.

To môže byť len $ 5 alebo $ 10 naraz, ale každý z týchto investícií je kameň v základoch svoje finančné slobodu.

Nesiete zodpovednosť za kde ste vo svojom živote

Pred niekoľkými rokmi, priateľ mi povedal, že nechce investovať do akcií, pretože “nechcel čakať desať rokov, než byť bohatý …” ona by radšej užívať svoje peniaze hneď. Letohrádok s týmto typom myslenia je, že šance sú, budete žiť za desať rokov. Otázkou je, či vám bude lepšie, keď tam dorazíte. Kde ste práve teraz je súčet rozhodnutie, ktoré ste vykonali v minulosti. Prečo nie pôdu pre svoj život v budúcnosti práve teraz?

To nie sú prázdne dobrý pocit slová alebo napomínanie. Chystám sa to opakovať: Tam, kde sa práve nachádzate, je celkový súčet rozhodnutie, ktoré ste vykonali v minulosti. Váš život odráža to, ako budete tráviť svoj čas a peniaze. Tieto dva vstupy sú váš osud.

Zoberme si Stáva Majiteľ vecí Chápete, ako prvý krok k budovaniu bohatstvu

Jedným z veľkých intelektuálne a emocionálne hangup ľudia Zdá sa, že keď nie sú vystavené bohatstvo alebo bohatých rodín robí spojenie medzi produktívnych aktív a ich každodenného života. Nechápu, na viscerálnej úrovni, že v prípade, že vlastné akcie spoločnosti, ako Diageo, zakaždým, keď niekto vezme pohár Johnnie Walker alebo kapitána Morgana, časť týchto peňazí sa razí svoju cestu späť do firemnej pokladnice pre konečné rozdelenie do nich vo forme dividend.

Nemajú naozaj pochopiť, že v prípade, že stojí pred bránami v Disneylande a pozerať sa ľudia chodia do parku, v prípade, že vlastní spoločnosť Walta Disneyho, ale teraz ich podiel prípadného zisku vytvoreného z týchto klientov.

Bohatí muži a ženy majú vo zvyku používať neprimerané percento zo svojich príjmov na získanie výrobné aktíva, ktoré spôsobujú ich priateľov, rodinných príslušníkov, kolegov a spoluobčanov, aby neustále lopatou peniaze do svojich vreciek. Zvážiť, ako budete čítať tento, že ste pravdepodobne nikdy ma stretol. Zatiaľ, ak ste niekedy jedli Hershey bar alebo arašidové maslo pohárika Reese, že ste mi poslal nepriamo skutočné peniaze. Ak ste niekedy vziať dúšok z Coca-Cola alebo jedol Big Mac, ktoré ste mi poslali nepriamo skutočné peniaze.

Ak ste niekedy vziať von študentskú pôžičku alebo vypožičané peniaze na kúpu domu od banky ako Wells Fargo, ktoré ste mi poslali nepriamo skutočné peniaze. Ak ste niekedy objednal kávu vo Starbucks, že ste mi poslal nepriamo skutočné peniaze. Ak ste niekedy zakúpili Colgate zubné pasty alebo použité Listerine ústna voda, udrel Visa alebo MasterCard alebo doplní svoje auto s benzínom od stanice Exxon Mobil, že ste nepriamo ma poslal v reálnom cash. Nebol som nadaný tie majetkové podiely. Aj nezdedil tie majetkové podiely.

Začala som s ničím a urobil rozhodnutie, ktoré my najvyššie, a jednak finančné priorita mala nadobudnúť vlastníctvo produktívnych aktív na začiatku života. Bola to otázka priorít. Tým, že rešpektuje každý dolár, ktorý tiekol cez moje ruky a robiť vedomé, rozhodnutie o tom, ako som chcel, aby to fungovalo, zázrak zloženie urobil ťažkú ​​prácu.

Keď pochopíte to, aby ste pochopili, že v spoločnostiach, ako sú Spojené štáty, kde je trend už niekoľko storočí bola nižšia a nižšie ceny milionárov a miliardárov, sú vyrobené z prvej generácie, samorostlý bohatý, budovanie bohatstvo je často vedľajším produktom vzorcov správania, ktoré vedú k budovaniu bohatstvu. Je to základný matematiku. Kopírovať správanie a čistý majetok tendenciu sa hromadiť.

InvestoGuru neposkytuje daň, investície alebo finančné služby a poradenstvo. Informácia je prezentovaná bez zohľadnenia investičných cieľov, toleranciu alebo finančné okolnosti akejkoľvek konkrétnej investor, a nemusia byť vhodné pre všetkých investorov. Minulá výkonnosť nie je indikátorom budúcich výsledkov. Investícia zahŕňa riziko, vrátane prípadnej straty istiny.

# 6: Štúdium a Admire Úspech a osoby, ktoré dosiahli to … Potom Napodobniť It

Veľmi múdry investor raz povedal na vyzdvihnutie rysy obdivujete a nepáči najviac o svojich hrdinov, potom urobiť všetko, čo je vo vašich silách, aby rozvíjať vlastnosti sa vám páči, a odmietnuť tie, ktoré nemajú. Formovať sa do koho chcete, aby sa stal. Zistíte, že investovať do seba prvý, peniaze začne prúdiť do vášho života. Úspech a bohatstvo plodiť úspech a bohatstvo. Musíte kúpiť si cestu do tohto cyklu, a to tým, že stavia vaša armáda jedného vojaka v čase a dať svoje peniaze pracovať pre vás.

# 7: Uvedomujeme si, že viac peňazí nie je odpoveď

Viac peňazí sa nebude váš problém vyriešiť. Peniaze sú zväčšovacie sklo; to urýchli a prinášať rozsvietiť svoje pravé návyky. Ak nie ste schopní zvládnuť prácu platiť 18.000 $ za rok, v najhoršej možnú vec, ktorá sa môže stať aj vám, je pre vás zarobiť šesť číslic. To by vás zničiť. Stretla som sa s príliš veľa ľudí zarábať $ 100,000 ročne, ktorí žijú od výplaty k výplate a nechápem, prečo sa to deje. Problém nie je veľkosť ich šekové knižky, to je spôsob, akým sa učili používať peniaze.

# 8: Ak vaše rodičia boli bohatí, nerobte to, čo robili

Definícia šialenstvo je robiť rovnakú vec znovu a znovu a očakávať iný výsledok. Ak vaši rodičia neboli žiť život chceš žiť potom nerobia to, čo robili! Musíš odpútať od mentality minulých generácií, ak chcete mať odlišný životný štýl, než by mali.

Na dosiahnutie finančnej slobody a úspechu, že vaša rodina môže alebo nemusí mať mal, čo musíte urobiť dve veci. Po prvé, aby sa pevne zaviazala dostať z dlhov. Po druhé, robia úspory a investície najvyššiu finančnú prioritu vo svojom živote; Jednou z techník je najprv zaplatiť sami.

Vrátane vlastného kapitálu je životne dôležité pre váš finančný úspech ako jednotlivca, či ste v núdzi peňažných príjmoch alebo túžba dlhodobé zhodnotenie na sklade hodnoty. Nikde inde si vaše peniaze urobiť toľko pre vás, ako keď ho používate investovať do podniku, ktorý má nádherné dlhodobú perspektívu.

# 9: Do not Worry

Zázrak života je, že nezáleží na tom toľko kde ste na tom záleží, kam idete. Akonáhle ste urobili výber prevziať kontrolu späť zo svojho života tým, že stavia svoj čisté imanie, nedávajú druhý myslel na “čo keby”. Každý okamih, ktorý uplynie, ste rastie bližšie a bližšie k svojmu konečnému cieľu – ovládanie a slobody.

Každý dolár, ktorý prejde rukami je semeno na svojej finančnej budúcnosti. Buďte uistení, že ak ste usilovní a zodpovedné finančné prosperity je nevyhnutnosť. Príde deň, keď si vytvoriť svoj posledný platbu na aute, vášho domu, alebo čokoľvek iné, je to dlhujete. Do tej doby, teraz proces.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.