Přečtěte si, jak zbohatnout – pravdy, která může pomoci nastavit si

Home » Finance » Přečtěte si, jak zbohatnout – pravdy, která může pomoci nastavit si

Přečtěte si, jak zbohatnout - pravdy, která může pomoci nastavit si

Budování bohatství může být jedním z nejvíce vzrušujících a odměňování podniků v životě člověka. Kromě poskytuje pohodlnější day-to-day zkušenosti, podstatná čistá hodnota může snížit stres a úzkost, protože vás zbaví starostí o uvedení jídlo na stole, nebo být schopen platit své účty. Pro některé je to samo o sobě je dost motivace ke spuštění finanční cestu. Pro ostatní, je to spíš jako hra; vášeň začíná, když obdrží svůj první šek dividend ze zásob, které vlastní, úrokové vkladu z vazby, které získali, nebo šekem nájemné od nájemce žijící v jejich majetku.

Zatímco tisíce článků, které jsem napsal v průběhu let jsou zaměřeny na pomoc se naučit, jak zbohatnout, chtěl jsem se zaměřují na filozofickou aspekt úkolu sdílet s vámi pět pravd, které vám pomohou lépe pochopit podstatu problému budete čelit, jak si nastavit na úkol hromadit přebytek kapitálu.

Změnit způsob, jakým si myslíte o penězích

Obecná populace má vztah milostný / nenávistný s bohatstvím. Někteří vadí ti, kteří mají peníze a zároveň doufat, že za to sami. Zatím, pokud nedojde k nějaké docela zvláštní výjimky, v prosperující a svobodné společnosti je důvod, drtivá většina lidí nikdy se hromadí značné finanční rezerva je proto, že nechápou podstatu peněz nebo jak to funguje. To je z části také jeden z důvodů, že se děti a vnuci bohatý mají takzvaný „skleněnou podlahou“ pod nimi.

Jsou to nadaný znalosti a sítě, které jim umožní lépe se dlouhodobá rozhodnutí, aniž by si to uvědomovali. Fascinující příklad pochází z oblasti behaviorální ekonomie a zahrnuje vysokoškoláků první generace hromadí nižší hladiny čistého jmění za každý dolar příjmů platu kvůli nevědí o základních pojmech, jako je, jak využít 401 (k) párování.

Čím větší je hlavní je, že kapitál, jako člověk je živý tvor. Když se vzbudíte v dopoledních hodinách, a jít do práce, budete prodávat produkt – sami (nebo přesněji řečeno, vaše práce). Když si uvědomíte, že každé ráno váš majetek se probudit a mít stejný potenciál fungovat jako vy, můžete odemknout silný klíč ve svém životě. Každý dolar uložíte je jako zaměstnance. V průběhu času, že cílem je, aby vaši zaměstnanci tvrdě pracovat a nakonec udělají dostatek peněz na přijímání většího počtu zaměstnanců (v hotovosti).

Když jste se stali skutečně úspěšná, už nemusíte prodat své vlastní práce, ale může žít z práce svých aktiv. Ve svém vlastním životě, celá moje kariéra byla postavena na vstane z postele v ranních hodinách a snaží se vytvořit nebo získat penězotvorným aktiva, která budou produkovat více a více finančních prostředků pro mě přesunout do jiných investic.

Rozvíjet porozumění o síle malých množstvích

Největší chybou, většina lidí, když se snaží přijít na to, jak se dostat bohatý, je, že si myslí, že musí začít s celou Napoleon podobnou armádu finančních prostředků, které mají k dispozici. Oni trpí „nestačí“ mentality; a sice, že pokud nebudou dělat $ 1,000 nebo $ 5000 investice v době, budou se nikdy zbohatnout. Co tito lidé neuvědomují, je, že celé armády jsou postaveny jednoho vojáka v čase; tak i jejich finanční arzenál.

Rodinný příslušník dolu kdysi znali ženu, která pracovala jako umývač nádobí a dávala peněženky z použitých tekutých detergentů lahví. Tato žena investovány a uloží vše, co měl přes to nikdy nebyl víc než pár dolarů najednou. Nyní, její portfolio stojí za miliony a miliony dolarů, z nichž všechny byly postaveny na malé investice. Netvrdím, že se stanete skromný, ale poučení je stále cenným jeden. Toto poučení: nepohrdejte den skromných začátků!

S každý dolar ušetříte, jste Koupě Yourself Freedom

Když ji dal v těchto podmínkách, vidíte, jak trávit $ 20 a $ 40 sem tam může mít obrovský rozdíl v dlouhodobém horizontu. Vzhledem k tomu, že peníze má schopnost pracovat na své místo, tím více to budete zaměstnávat, tím rychleji a větší má šanci růst. Spolu s více penězi přichází větší svobodu – svobodu zůstat doma se svými dětmi, svobodu důchodu a cestovat po celém světě, nebo svobodu ukončit svou práci. Máte-li nějaký zdroj příjmu, je možné, abyste začali budovat bohatství dnes.

To může být jen $ 5 nebo $ 10 najednou, ale každý z těchto investic je kámen v základech své finanční svobodu.

Nesete odpovědnost za kde jste ve svém životě

Před několika lety, přítel mi řekl, že nechce investovat do akcií, protože „nechtěl čekat deset let, než být bohatý …“ ona by raději užívat své peníze hned. Letohrádek s tímto typem myšlení je, že šance jsou, budete žít za deset let. Otázkou je, zda vám bude lépe, když tam dorazíte. Kde jste právě teď je součet rozhodnutí, které jste provedli v minulosti. Proč ne půdu pro svůj život v budoucnosti právě teď?

To nejsou prázdné dobrý pocit slova nebo napomínání. Chystám se to opakovat: Tam, kde se právě nacházíte, je celkový součet rozhodnutí, které jste provedli v minulosti. Váš život odráží to, jak budete trávit svůj čas a peníze. Tyto dva vstupy jsou váš osud.

Vezměme si Stává Majitel věcí Chápete, jako první krok k budování bohatství

Jedním z velkých intelektuální a emocionální hangup lidé Zdá se, že když nejsou vystaveny bohatství nebo bohatých rodin dělá spojení mezi produktivních aktiv a jejich každodenního života. Nechápou, na viscerální úrovni, že v případě, že vlastní akcie společnosti, jako Diageo, pokaždé, když někdo vezme sklenici Johnnie Walker nebo kapitána Morgana, část těchto peněz se razí svou cestu zpět do firemní pokladny pro konečné rozdělení do nich ve formě dividend.

Nemají opravdu pochopit, že v případě, že stojí před branami v Disneylandu a dívat se lidé chodí do parku, v případě, že vlastní společnost Walta Disneye, ale nyní jejich podíl případného zisku vytvořeného z těchto hostů.

Bohatí muži a ženy mají ve zvyku používat nepřiměřené procento ze svých příjmů na získání výrobní aktiva, které způsobují jejich přátel, rodinných příslušníků, kolegů a spoluobčany, aby neustále lopatou peníze do svých kapes. Zvážit, jak budete číst tento, že jste pravděpodobně nikdy mě potkal. Zatím, pokud jste někdy jedli Hershey bar nebo arašídové máslo pohárku Reese, že jste mi poslal nepřímo skutečné peníze. Pokud jste někdy vzít doušek z Coca-Cola nebo jedl Big Mac, které jste mi poslali nepřímo skutečné peníze.

Pokud jste někdy vzít ven studentskou půjčku nebo vypůjčené peníze na koupi domu od banky jako Wells Fargo, které jste mi poslali nepřímo skutečné peníze. Pokud jste někdy objednal kávu ve Starbucks, že jste mi poslal nepřímo skutečné peníze. Pokud jste někdy zakoupili Colgate zubní pasty nebo použité Listerine ústní voda, udeřil Visa nebo MasterCard nebo doplní své auto s benzínem od stanice Exxon Mobil, že jste nepřímo mě poslal v reálném cash. Nebyl jsem nadaný ty majetkové podíly. I nezdědil ty majetkové podíly.

Začala jsem s ničím a učinil rozhodnutí, které my nejvyšší, a jednak finanční priorita měla nabýt vlastnictví produktivních aktiv na počátku života. Byla to otázka priorit. Tím, že respektuje každý dolar, který tekl přes mé ruce a dělat vědomé, informované rozhodnutí o tom, jak jsem chtěl, aby to fungovalo, zázrak složení udělal těžkou práci.

Když pochopíte to, abyste pochopili, že ve společnostech, jako jsou Spojené státy, kde je trend již několik staletí byla nižší a nižší ceny milionářů a miliardářů, jsou vyrobené z první generace, samorostlý bohatý, budování bohatství je často vedlejším produktem vzorců chování, které vedou k budování bohatství. Je to základní matematiku. Kopírovat chování a čisté jmění tendenci se hromadit.

InvestoGuru neposkytuje daň, investice nebo finanční služby a poradenství. Informace je prezentována bez zohlednění investičních cílů, toleranci rizik nebo finanční okolnosti jakékoli konkrétní investor, a nemusí být vhodné pro všechny investory. Minulá výkonnost není indikátorem budoucích výsledků. Investice zahrnuje riziko, včetně případné ztráty jistiny.

# 6: Studium a Admire Úspěch a osoby, které dosáhly to … Pak Napodobit It

Velmi moudrý investor jednou řekl k vyzvednutí rysy obdivujete a nelíbí nejvíce o své hrdiny, pak udělat vše, co je ve vašich silách, aby rozvíjet vlastnosti se vám líbí, a odmítnout ty, které nemají. Formovat se do koho chcete, aby se stal. Zjistíte, že investovat do sebe první, peníze začne proudit do vašeho života. Úspěch a bohatství plodit úspěch a bohatství. Musíte koupit si cestu do tohoto cyklu, a to tím, že staví vaše armáda jednoho vojáka v čase a dát své peníze pracovat pro vás.

# 7: Uvědomujeme si, že více peněz není odpověď

Více peněz se nebude váš problém vyřešit. Peníze jsou zvětšovací sklo; to urychlí a přinášet rozsvítit své pravé návyky. Pokud nejste schopni zvládnout práci platit 18.000 $ za rok, v nejhorší možnou věc, která se může stát i vám, je pro vás vydělat šest číslic. To by vás zničit. Setkala jsem se s příliš mnoho lidí vydělávat $ 100,000 ročně, kteří žijí od výplaty k výplatě a nechápu, proč se to děje. Problém není velikost jejich šekové knížky, to je způsob, jakým se učili používat peníze.

# 8: Pokud vaše rodiče byli bohatí, nedělejte to, co dělali

Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiný výsledek. Pokud vaši rodiče nebyli žít život chceš žít pak nedělají to, co dělali! Musíš odpoutat od mentality minulých generací, pokud chcete mít odlišný životní styl, než by měli.

K dosažení finanční svobody a úspěchu, že vaše rodina může nebo nemusí mít měl, co musíte udělat dvě věci. Za prvé, aby se pevně zavázala dostat z dluhů. Za druhé, dělají úspory a investice nejvyšší finanční prioritu ve svém životě; Jednou z technik je nejprve zaplatit sami.

Včetně vlastního kapitálu je životně důležité pro váš finanční úspěch jako jednotlivce, zda jste v nouzi peněžních příjmech nebo touha dlouhodobé zhodnocení na skladě hodnoty. Nikde jinde si vaše peníze udělat tolik pro vás, jako když jej používáte investovat do podniku, který má nádherné dlouhodobou perspektivu.

# 9: Do not Worry

Zázrak života je, že nezáleží na tom tolik kde jste na tom záleží, kam jdete. Jakmile jste provedli výběr převzít kontrolu zpátky ze svého života tím, že staví svůj čisté jmění, nedávají druhý myslel na „co kdyby“. Každý okamžik, který uplyne, jste roste blíž a blíže ke svému konečnému cíli – ovládání a svobody.

Každý dolar, který projde rukama je semeno na své finanční budoucnosti. Buďte ujištěni, že pokud jste pilní a odpovědné finanční prosperity je nevyhnutelnost. Přijde den, kdy si vytvořit svůj poslední platbu na autě, vašeho domu, nebo cokoli jiného, ​​je to dlužíte. Do té doby, nyní proces.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.