Proč jsem dostal a Car Insurance Zrušení Letter

Home » Insurance » Proč jsem dostal a Car Insurance Zrušení Letter

Proč jsem dostal a Car Insurance Zrušení Letter

Auto pojištění není luxus – je to nutnost. S několika málo významnými výjimkami, to je zákonný požadavek pro řidiče ve Spojených státech. Pokud jste v nedávné době byl přistižen v jízdě, aniž by to, víte, že sankce může způsobit skutečnou bolest hlavy a vzít velký sousto z vaší peněžence.

Ale řekněme, že jste zodpovědný řidič a mít auto pojištění. Víte, že rizika, které nemají ho převyšují přínosy, a jste přijali svůj osud.

Ale stejně jako se vám nelíbí splacení, dostává dopis od svého pojistitele informovat vás, že ruší svůj politika může být trochu znepokojující. Před tím, než způsobí skutečnou paniku, i když, je to dobrý nápad, aby pochopili, co znamená zrušení a jak se s tím vypořádat. Tady je to, co dělat po obdržení storno pojištění dopis.

Proč je moje politika je zrušena?

Věřte tomu nebo ne, je to vlastně docela neobvyklé, že pojistitel zrušit jednu ze svých politik. Ve většině jurisdikcích, pojistitel může zrušit politiku téměř z jakéhokoli důvodu během prvních 30 nebo 60 dnech je ve skutečnosti. V průběhu tohoto počátečního období, pojistitel může zrušit politiku, pokud zjistí informace o pojištěnce buď nebyly zveřejněny či zkresleny jím nebo jí v průběhu procesu žádosti. Po počátečním období, zrušení politiky dopravcem se stane, podle zákona, mnohem obtížnější. Bude to mít dobrý důvod to udělat.

Zdaleka největší důvod pro zrušení je nezaplacení něčí prémii (ze zřejmých důvodů). Mohlo by to také být zrušeny, pokud jste ošidili společnost – máte-li utajit veškeré informace o finanční zisk, je to podvod. Je-li vaše licence zrušena, pozastavena nebo zrušena, nebo některý z řidičů na vaše politika musí se to stalo s nimi vaše pojišťovna může zrušit svou politiku, taky.

Podobně u významného počtu nehod a pohyblivých porušení. A konečně, pokud jsou diagnostikovány s podmínkou, že je řízení nebezpečné, jako je epilepsie, vaše pojišťovna může zrušit pokrytí.

Zrušení vs. neprodloužení

Zrušení se děje v průběhu trvání pojištění. Neprodloužení je to, co se stane na konci jedné periody politiky a před začátkem nového období politiky. Existuje mnoho důvodů, proč pojistitel rozhodne neprodloužit politiku pojištěného, ​​a šéf mezi nimi jsou: změna záznamu pojištěnce řidiče, jako je řízení pod vlivem alkoholu nebo hromadění pohyblivých porušení, více tvrzení proti politice, nebo pojištěného stěhuje do stav, kdy se pojistitel nepíše politiky. Vaše pojišťovna je povinna informovat o svém záměru, aby dříve, než Vaše současná politika je až s cílem poskytnout vám dostatek času, aby hledal auto pojištění pokrytí jinde obnovit vaše zásady určený počet dní (stanovených zákonem).

Co dělat, když se zobrazí chybová zpráva Storno Varování

Pokud dostanete auto pojištění storno dopis, je pravděpodobné, že jste měl docela dobrou představu o tom, že to přijde. To proto, že pojišťovny vzít zrušení docela vážně a budou pravděpodobně poskytne vám s jedním nebo více varování před skutečným zrušením politiky.

Například, pokud jste za vašich placeného pojistného, ​​pojistitelé budou téměř vždy poskytne dobu odkladu dohnat. Nebo pokud zjistí, že je řidič ve vaší domácnosti, která není uvedena v politice, budou pravděpodobně poskytne příležitost, aby ho nebo ji přidat. V případě, že jste dostávají šanci k nápravě problému, nejlepší radou je, aby tak učinily co nejdříve.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.