Proč platíme kreditní karty účtů častěji než jednou za měsíc

Home » Credit and Debt » Proč platíme kreditní karty účtů častěji než jednou za měsíc

Proč platíme kreditní karty účtů častěji než jednou za měsíc

Vzhledem k tomu, psát o kreditní karty je velká součást mé práce, jsem měl téměř každý věrnostní kreditní kartu, v určitém okamžiku v životě. V kterémkoli okamžiku, moje žena a já budu mít 20 nebo více kreditních karet přes naše osobní a business úvěrových profilů. Někteří držíme na dlouhou trať, a některé zrušíme po experimentování s jejich přínosy.

Protože jsme hnusí dluhu, ale nikdy jsme zaplatit jediný cent zájmu a věnovat zvláštní péči, aby se zabránilo situacím, kdy bychom mohli utratit více peněz než my. Jakékoliv roční poplatky platíme jsou pečlivě promyšlené a očekávalo, a obvykle součástí širšího plánu, jak vydělat odměny, které více než kompenzován poplatků.

Výhody této strategie byly obrovské – alespoň pro nás a způsob, jakým chceme žít náš život. V průběhu let jsme inkasoval v hotelu věrnostních bodů, leteckých mil, cash back odměny, a flexibilní cestovní kreditní cestovat po celém světě.

Pět důvodů, proč platíme kreditní karty účty více než jednou za měsíc

Je to ton legrace, to ano, ale to může zkomplikovat. V závislosti na naše cíle a odměny se snažíme dát dohromady, my často používají čtyři až sedm kreditních karet v daném okamžiku. Aby se náš život jednodušší, jsme přijít s jednoduchým systémem, který řeší většinu problémů, které vyplývají z použití více způsobů platby každý měsíc. Vzhledem k tomu jsme se držet rozpočtu s nulovým součtem, musíme zajistit, aby naše výdaje pobyty v kontrole bez ohledu na to, kolik kreditních karet využíváme.

Postupem času jsem se dozvěděl, že platit naší kartou poukázky vícekrát za měsíc je nejjednodušší způsob, jak zůstat na trati s našimi cíli a zjednodušit naše životy. Zde je několik důvodů, proč jsme platit účty několikrát za měsíc – a výhody dostaneme na oplátku.

Důvod č.1: To nás drží na správné cestě s naším rozpočtem.

Používání rozpočet s nulovým součtem znamená přijít s rozumnou hranicí výdajů na každou část svého života. Pro nás to znamená, že omezení výdajů s potravinami, různé výdaje, a zábavní výdaje do výše $ 600, $ 200 a $ 100 každý měsíc, resp.

Zaplacením naší kartou poukázky několikrát každý měsíc, jsem schopen zkontrolovat a zjistit, kde jsme u každého z těchto flexibilních kategorií. Pokud jsme strávili více než polovinu našeho rozpočtu v jakékoliv kategorii před měsícem je polovina skončila, vím, že je na čase, abychom se zpomalit. Když budeme mít přímo na trati, na druhé straně, mohu plánovat zbytek výdajů daného měsíce.

Mluvili jsme o výhodách sledování své výdaje mnohokrát. Tím, že se blíže na své výdaje pravidelně, můžete odhalit slabé stránky a hledat způsoby, jak zlepšit – v reálném čase, a to po faktu.

Důvod č.2: Pomáhá nám pozdním platbám zabránit.

I když jsem nikdy neměl problém dělat opožděným platbám v minulosti splácet své kreditní karty častěji než jednou za měsíc zajišťuje opožděné platby nikdy nestane.

Vzhledem k tomu, pozdní platby může způsobit vážné škody na vaší kreditní skóre, vyhnout se jim za každou cenu, je důležité. Nezapomeňte, že vaše platební historie tvoří 35% z vašeho skóre FICO, dobré nebo špatné.

Důvod číslo 3: Zajišťuje nikdy platit úroky.

Vzhledem k tomu, moje rodina nejčastěji používá odměny kreditní karty dát dohromady bodů pro cestování, bylo by hloupé provést bilanci kreditní karty a zaplatit úroky z našich nákupů, které by narušit hodnotu těchto odměn. Zaplacením naší kartou poukázky několikrát za měsíc, jsem zajistit, abychom nikdy platit ani cent v zájmu nebo spirále do dluhu.

Vzhledem k tomu, odměny kreditní karty mají tendenci účtovat vyšší úrokové sazby, než je průměr, což je zvlášť důležité, pokud používáte karty jako já – dát dohromady co nejvíce bodů. Pokud tak učiníte provést bilanci a zároveň sledují odměny, to je téměř zaručeno, že zájem budete platit bude vyhladit případné odměny získáte.

Důvod č.4: To nás nutí ‚Get Real‘ s naší výdajů.

Placení našim poukázky vícekrát za měsíc je také cvičením v sebeovládání. Kontrolou se naše účty často, jsme nuceni přijmout naše výdaje a vysázet hotovost pravidelně pokrýt naše nákupy.

Při placení kreditní kartou usnadňuje odložit bolest každém nákupu, pomocí skutečné peníze na zaplacení váš účet bolí – a to by mělo.

Důvod číslo 5: Udržuje naši poměr využití dluhu na nulu, což je přesně tam, kde se mi to líbí.

Mnoho lidí předpokládá, že jejich využití úvěr – množství dostupného úvěrového limitu je používán, který je druhým největším faktorem ve vaší kreditní skóre – zůstává na nulu, pokud budou platit své účty v plné výši, když jejich prohlášení o platebních kartách se uzavře. Bohužel, to není pravda: V reálném světě, váš zůstatek je hlášen na úvěrové zpravodajské agentury – Experian, Equifax a TransUnion – jednou za měsíc, bez ohledu na to, zda se vyplatí hned.

Když budete platit kreditní karty účty in-plné několikrát za měsíc, je to jednodušší, aby se vaše kreditní využití při nebo blízko nuly.

Sečteno a podtrženo

Žonglování více než jednu kreditní kartu, není každého šálek čaje, ale já jsem zjistil, že funguje dobře pro mou rodinu za předpokladu, zůstáváme oddáni našich cílů. Pomocí rozpočtu s nulovým součtem, sledování své výdaje věrně a platit své účty kreditních karet více než jednou za měsíc, jsme nyní vzhůru odměn kreditní karty, aniž by trvalé některý z stinné stránky.

Pokud máte v úmyslu použít úvěr k získání odměny, možná budete chtít, aby zvážila podobné strategie. Tím, že platí své karty off mimo své pravidelné vyúčtování, můžete zůstat věrný svůj rozpočet, vyhnout se zájem o kreditní kartě, a co je nejdůležitější, vyhnout se dluh. A co je nejdůležitější, platit svůj účet pravidelně vás nutí konfrontovat své výdaje po celou dobu. Pokud nejste spokojeni sami se sebou, budete vědět, že máte nikdo jiný vinit.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.