Rahaturukontod: Kasum ja Access

Home » Banking and Loans » Rahaturukontod: Kasum ja Access

Rahaturukontod: Kasum ja Access

Rahaturu konto on konto, mis pakub kahte atraktiivsed omadused: huvi oma hoiused ja lihtne juurdepääs oma raha.

Rahaturukontod ühendada parimad omadused kontrollida raamatupidamise ja hoiustele, kuid on plusse ja miinuseid, et iga tüüpi konto. Vaatame, mida sa saad (ja mida sa pead loobuma), kui te kasutate neid kontosid.

Tulu ja Access

Rahaturu kontod, nagu hoiustele, maksma intressi.

Nad kindlas kohas salvestada raha, sest nad FDIC kindlustatud (või kui kasutate Union, NCUSIF kindlustatud). Intressimäärad on sageli parem kui saad traditsioonilise hoiuarve – eriti suuremate kontojääki – nii nad tavaliselt kusagil CD ja hoiuarve, kui tegemist on teenimisvõimalusi.

Nagu kontrollida raamatupidamise, rahaturu kontod on lihtne kulutada oma raha. Enamik kontod võimaldavad teil kirjutada kontrolli või sularaha väljavõtmiseks, ja mõned pakuvad deebetkaardi, mida saab kasutada, et teha oste. See lihtne juurdepääs koos konkurentsivõimelise intressimääraga, mida traditsiooniliselt Rahaturukontod unikaalne. Viimastel aastatel premeerida kontrollile huvi jooksevkontosid ja Internetis pangad on muutunud üha populaarsemaks ning pakkuda sama kasu, kuid mõnikord saad paremini tegeleda alates rahaturu konto.

Fine Print

Rahaturu kontod on suur, kuid on mõned asjad, mida peaks teadma, enne avamist konto.

Minimaalne saldod: rahaturu kontod nõuavad tavaliselt suhteliselt suur minimaalne tasakaalu. Saate üldiselt avada hoiuarve (eriti online hoiuarve) koos väikese deposiidi, kuid rahaturu kontod võivad olla kättesaadavad ainult siis, kui sul mitu tuhat dollarit või rohkem. Kui teie konto saldo langeb alla minimaalse, maksaks tasu (mis muidugi süüa oma tulu).

Tehing piirid: teil on juurdepääs raha rahaturu konto, kuid on piirid. Sa ei saa teha makseid oma tshekiraamatut või deebetkaardi rohkem kui kuus korda kuus (seadusega), ja mõned pangad võimaldavad ainult kolm maksed kuus. Võite võtta sularaha nii tihti kui soovite, kuid need kontod ei ole nii paindlik kui oma pangakonto, kui tegemist on igapäevaseks kasutamiseks.

Õige valik? Rahaturu kontod on suurepärane vahend. Aga nad ei pruugi olla õige tööriist teie vajadustele. Kas teil teenida rohkem, kasutades CD? Kui kasutate CD redel võite teenida korralikku tulu hoides mõned oma raha vedeliku (ja rohkem muutub see vedelik varsti) ja minimeerides varakult lahkuda karistusi. Kui te investeerida pikas perspektiivis rääkida rahalise planeerija, mida kooslus investeeringud võivad kõige paremini aidata teil saavutada oma eesmärke.

Kas see on ohutu? Kui soovite ohutuse, veenduge, et kasutate rahaturu konto panga või Credit Union. Rahaturu fondide on oma koht, kuid nad ei ole sama asi.

Mis nad parimad

Rahaturu kontod on suur raha, et te (või võiks ) vajadus suhteliselt lähitulevikus. Nad võimaldavad teil teenida väikese tulu hoides vahendite ohutu ja kättesaadav.

Nad eriti kasulik suurte harvad kulud, näiteks:

  • kriisifondidest
  • Eelarve koostamine kvartali maksude
  • õppemaks

Jällegi, see ei ole parim koht, et hoida raha regulaarselt kulud, sest seal on piirid, kui palju makseid saab teha. See ütles, võid hoida raha paar oma suurima igakuised kulud (nt hüpoteek) on rahaturu konto teenida natuke rohkem huvi.

Rahaturukontod vs rahaturufondid

Rahaturu fondi ei ole sama asja nagu rahaturu konto . Likviidsusfond investeerimisfondide et osta väärtpabereid, ja see on võimalik kaotada raha, kasutades rahaturufondid: nad ei ole tagatud FDIC või NCUA nagu oma kontole pangas või Credit Union olla. Rahaturufondide võib tulla rohkem sorte ning pakkuda võimalusi maksusoodustused, kuid jääda rahaturu konto , kui soovid turvalisust.

Nagu alati, otsida oma panga või Credit Union veenduda oma raha on kindlustatud, ja olla kindel, et hoida oma hoiused väiksemad kui maksimaalsed.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.