Rast vášho blogu publikum a Zarábajte blogovanie

Home » Online Business » Rast vášho blogu publikum a Zarábajte blogovanie

 Rast vášho blogu publikum a Zarábajte blogovanie

Ľudia, ktorí majú radi písanie sú teraz schopní rýchlo previesť túto vášeň na doláre, vďaka internetu. Presnejšie povedané, hra sa meniace inovácie je známy ako blogovanie.

Našťastie blogovanie nevyžaduje veľa technických kúzla, ak existuje. Ak ste schopní odložila inšpirujúceho kópie, výbere správneho blogovanie platformy, a výberom správnej marketingové taktiky, aj vy môžete zarobiť peniaze.

Zvedaví, ako sa to robí? Poďme sa pozrieť na päť spôsobov, ako môžete budovať svoje publikum a zarobiť peniaze blogovanie.

1. Zostavte si svoj blog publikum

Použite svoje obľúbené a najviac efektívne marketingové stratégie priviesť ľudí do svojho blogu. Budovanie publika nie je triviálne prenasledovanie, takže neváhajte a správne učiť sa on-line marketingových a reklamných techník, ak ste práve začína.

Začať s niečím jednoduchým, ako je pomocou odkazov na váš blog z sociálne platformy médií, ako je Facebook, Twitter a LinkedIn. Pristúpiť k ďalšej možnosti, ako je video na trh (YouTube), e-mail marketing, a optimalizácia pre vyhľadávače techniky, ako vaše publikum rastie.

2. Nechajte vaši návštevníci kúpiť alebo darovať

Ak máte písať o konkrétnych témach (napr záhradníčenie, výcvik psov, golf), ktoré ľahko vhodných pre nákupy online, uvažovať o zriadení obchodného účtu PayPal alebo ekvivalent. Takto motivované čitatelia môžu zobrazovať okamžité uznanie za vašu radu a budete zarábať peniaze z pôvodných alebo pridružených výrobkov (pozri nižšie).

Na druhú stranu, ak ste sa obávajú o predaji a marketingu za účelom dosiahnutia zisku, tak prečo nie nechať šálke kávy obraz zbierať dary pre svoj vynikajúce informácie a brilantnými postrehy? To nebude zarábať toľko peňazí, ako affiliate marketing alebo kontextové reklamy, ale počet odberov vám môže dať predstavu o vašej potenciál zárobku.

3. Zarábajte s Affiliate Marketing

Affiliate marketing je ťažké, keď musíte naháňať po nových zákazníkov jeden po druhom. Avšak, s blog, môžete strategicky umiestniť skvelé produkty pred verné publikum, ktoré budú pravdepodobne poznať, rovnako ako aj veriť.

Či už si vyberiete položky z ClickBank alebo jednotlivých spoločností, aby tieto položky sú vysoko kvalitné a sú v súlade so svojimi hodnotami a záujmami svoje publikum. Pozrite sa na pravidlá pre zarábať provízie (napr prvý odkaz oproti posledným článkom nákupy, plné požiadavky na zverejňovanie, atď), aby zabezpečili, že sú riadne odmenení každý program.

4. Zarábajte blogovanie s kontextová reklama

Kontextové reklamy vám spôsob, ako speňažiť svoj vynikajúci obsah tým, že ukazuje čitateľom relevantné reklamy, ktoré ich mohli zaujímať. V prípade, že preklikne, získate malý poplatok (Komisia) ako kompenzáciu za hosťovanie reklamy. Drobné poplatky, ktoré pridávajú až v priebehu času …

Služba účinne robí všetku prácu, akonáhle ste nastaviť parametre: množstvo reklám, veľkosť, umiestnenie na svojom blogu atď Váš výber kľúčových slov, bude určovať kvalitu objavujú reklamy, a tým aj množstvo peňazí, ktoré urobíte.

5. Pôvodný obsah je kráľ

Zarábaní peňazí z blogov je skvelý, a počet ľudí, ktorí sú schopní zarábať na plný úväzok z neho. Predovšetkým, keď váš blog je určený pre poskytovanie zmysluplné informácie pre čitateľa, a tak udržiavať svoju integritu ako vaše zvyšuje príjmy.

To znamená, že sa držať pôvodného obsahu, vrátane hodnotenie položiek, ktoré ste skutočne používaných a môže z celého srdca odporučiť. Tí, ktorí už bolo povedané, použiť všetky kreatívne a etické techniky prilákať pozornosť vašich najlepších ponúk (napríklad vložené odkazy produktov v texte a / alebo obrazu).

záver

Zarábaní peňazí z blogov môže zahŕňať rôzne úrovne finančnej kompenzácie, a to od týždenné zmena kávy na plný úväzok on-line podnikania. Nech sú vaše ciele zo zisku, ktoré sú dosiahnuteľné s trochou práce, trochou šťastia a ochotu rast svoje cieľové publikum čítanie s osvedčených marketingových techník.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.