Renty versus životní pojištění: co je správné pro příjmy ve stáří?

Home » Insurance » Renty versus životní pojištění: co je správné pro příjmy ve stáří?

Renty versus životní pojištění: co je správné pro příjmy ve stáří?
Zatímco roční renty a smlouvy životního pojištění oba mají podobnosti, nejsou stejné. Než budete moci pochopit rozdíly a určit, které plán může být pro vás to pravé související s plánem příjmů pro odchod do důchodu, musíte se nejprve pochopit klíčové prvky každého z nich.

Životní pojištění : Životní pojištění plány zajištění příjmu pro své rodinné příslušníky, pokud zemřete dříve, než se očekávalo. Většina životní pojištění plány mohou být rozděleny do obou výrazů života nebo celý životní pojištění. Termín životní pojištění politika se vztahuje na konkrétní časové období, obecně 10, 20 nebo více let, zatímco celý životní pojistka je po celou dobu životnosti pojistníka. Některé rizikové životní pojištění nabízí možnost převést na celou politiku životního pojištění, kdy vyprší termín.

Mnoho životní pojistky nabízejí peněžní hodnotu a možnosti výdělečné stejně jako jiné životní výhody, jako je kritické možnost pokrytí péče; Nicméně, toto není hlavní funkcí z životní pojistky. Jeho hlavní funkcí je pečovat o své rodinné příslušníky po vaší smrti a platit za ukončenou životností / konečných výdajů.

Anuita : Anuita plány jsou navrženy tak, aby důchodového příjmu pro vlastníka plánu, pokud žije mimo očekávané délky života. Renty poskytovat daňové-odložená úspory pro odchod do důchodu. Zatímco anuita má mít smrti prospěch příjemcům, to není bez daně. Anuity jsou zpravidla označovány jako odložené okamžitých nebo dlouhověkosti plány anuity.

  • Odložená Anuita : Odložený důchod je jen, jak to vypadá. Příjem je odložena poté, co pojistné zaplaceno až později, možná několik let. Odložená anuity jsou dále členěny do pevné (tradiční , Fixed indexovaných (FIA) a na Variabilní anuity. Hlavní rozdíly v typech odložených důchodových plánů je v tom, jak se úrok a zda tato osoba se snaží vytvořit bezpečnou investici, nebo hledají na trhu podobné vrací s větším potenciálem akumulace hodnoty.
  • Okamžité Anuita : Bezprostřední důchod vyplácí dávky počínaje nejpozději jeden rok poté, co jste zaplatili pojistné pojišťovně. Největší bezprostřední anuity se nakupují se jednorázového zaplacení jednorázového a jsou navrženy tak, aby začít vyplácet nejpozději do jednoho roku po vyplacení prémie. Tato anuita plán je určen pro lidi, kteří chtějí zaručený příjem pro život.
  • Dlouhověkost Anuita : od A dlouhověkost důchod plán je druh anuity s pevným výnosem, které mohou být vydány v jakémkoliv věku s příjmem odložené až do 45 let. Typicky plány tohoto druhu nemají v plánu, dokud držitel je 80 roků věku nebo starší. Ber to jako penzijní plán, který může kopat do jakmile váš pravidelný odchod do důchodu plán může být snižování její vyplacení nebo zcela zastaveny.

Který plán je lepší?

Klíčem při určování, který plán je pro vás to pravé – anuitní nebo životní pojištění – je podívat se na svůj účel. Pokud je váš hlavním cílem je, aby se vaše rodinné příslušníky a ostatní příjemci platí pro konečné výdaje, směnky a zbývá peněz nechal žít, je nejlepší životní pojištění, protože to je předán na nezdaněných ke svým příjemcům.

Na druhou stranu, pokud máte zájem o plán, který vám nabízí důchodový příjem, pak byste měli být zvažuje anuity. Anuita nabízí daňové-odložená spoření a důchodového příjmu. Jednoduše řečeno – životní pojištění chrání své blízké, pokud předčasně zemře, zatímco anuita chrání svůj příjem, pokud žijí déle, než bylo očekáváno.

Oba plány poskytují dávky pro případ úmrtí, ale každé z nich je velmi odlišná varianta s různými účely. Pokud budete potřebovat vodítko při rozhodování o tom, zda životní pojištění plán nebo anuita je pro vás to pravé, obraťte se na životní pojištění nebo plánovací anuitní poradce diskutovat všechny možnosti.

Kde si můžete koupit / anuitní plán Životní pojištění pro příjmy ve stáří?

Existuje mnoho renomovaných firem, které nabízejí i životní pojištění a důchodové plány. Můžete najít společnost, a to buď na vlastní pěst nebo prostřednictvím svého vlastního pojišťovacího agenta. Pokud dělá při hledání sami, zvažte některé z těchto top-hodnocené firmy, které nabízejí oba plány při porovnávání ceny: AIG, Symetra, Sagicor, Américo, Američan Fidelity, New York Life, Bankers Life a nehody a další. Ujistěte se, zda se finanční rating sílu společnosti a záznam zákaznický servis s pojištění ratingovými agenturami, jako je AM Best a JD Power & Associates.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.