Rookie Нерухомість Інвестиції Помилки, яких слід уникати

Home » Real Estate » Rookie Нерухомість Інвестиції Помилки, яких слід уникати

Rookie Нерухомість Інвестиції Помилки, яких слід уникати

Нерухомість показує , як фліп – флоп або , Million Dollar лістингу та Фліп Цей будинок може зробити це , здається, що немає ніякого способу , щоб програти. Ви вкладаєте певну суму грошових коштів у власності, оновлення і ремонт з обережністю, а потім список для майже негайного продажу. Зірки цих шоу можуть заводитися заробляти менше , ніж вони очікують, але вони ніколи не втрачають свої сорочки.

Але, за словами Мінді Jensen, менеджер спільноти для сайту інвестування в нерухомість Bigger Кармани, є тонни питань, ці шоу ніколи не зображують. Вони не показують всі проблеми, з якими Ви стикаєтеся при першому запуску, наприклад. Вони не показують, наскільки легко недооцінити реабілітаційні витрати, або забути про всі менших витратах ви будете стикатися шляхом.

При заміні плитки на кухні, наприклад, це занадто легко оцінити тільки вартість плитки, і забути про такі речі, як плитковий клей, затирання, плитки герметик, губки, і вартість вашого власного часу. «У той час як ці пункти не супер дорогі, вони все ще мають бути враховані,» сказав Дженсен.

Тоді є великі проблеми , інвестори стикаються , які кидають свої бюджети від доріжки – такі речі , як проблеми котлованів, питання зонування і чорної цвілі. Як – то більшість нерухомості не показує і не вникати в цих митних районах , де інвестори можуть Смотать втратити гроші на операцію.

Уникайте ці п’ять нерухомості Інвестування помилок

Насправді, інвестування в нерухомість не завжди так райдужно і передбачуваний, як ТВ-шоу зробити це, щоб бути. Це вірно ви інвестувати в будинку, щоб «перевернути» їх для нових покупців, чи ви інвестуєте в оренду нерухомості, щоб побудувати довгострокові, пасивний дохід.

Якщо ви думаєте про інвестування в нерухомість з метою гортати її для отримання прибутку або стати орендодавцем, ось деякі з новачків помилок, які ви будете хотіти, щоб уникнути:

# 1: Забувши Головну інспекцію

Дженсен каже, що деякі покупці можуть бути готові відмовитися від професійної інспекції додому, щоб отримати угоду, щоб пройти. Це завжди помилка, вона каже, так як домашній огляд може виявити всі ремонтні роботи вам потрібно зробити і планувати. Як пайовики правильно запустити номера, якщо вони не впевнені в тому, скільки їм доведеться витратити на ремонт? Відповідь: Вони не можуть.

Не тільки це, але це можливо, ви могли б отримати продавець, щоб покрити частину витрат на ремонт в ході переговорного процесу. Однак, це можливо тільки, якщо ви знаєте, що це неправильно, щоб почати с.

Дженсен пропонує ходити по будинку з інспектором, щоб задавати питання, як вони переміщуються з кімнати в кімнату. «Продовжуйте запитувати, поки ви не будете задоволені, що ви розумієте, що вони говорять,” сказала вона. У той час як домашній інспектор не зможе дати вам кошторис на ремонт, вони часто можуть дозволити вам приблизно знати, скільки ви будете платити.

Ви можете використовувати цю інформацію, щоб визначити, чи є майно варто інвестувати в, або ви повинні скоротити свої втрати і бігти.

# 2: Чи не Запуск Numbers

Це призводить нас до іншої загальної помилкою новачка пайовики зробити. Іноді потенційні інвестори отримують такі раді, про покупку нерухомості вони забувають офіційно ветеринар угоди.

Чи не кожне властивість буде робити хороші інвестиції, каже Дженсен, і деякі властивості не мають сенсу будь-яку ціну. З цієї причини, ви повинні сісти і виконати всі номери, щоб вирішити, якщо майно варто інвестувати.

На голом мінімумі, ви повинні оцінити іпотечні платежі, податки, страхування, авансові витрати на ремонт, поточні витрати на технічне обслуговування, а також інші витрати і порівняти їх з оціненим ринку оренди або продажу ціну, яку ви будете отримувати за власність.

І не забудьте підраховувати і розглянути всі витрати , ви , ймовірно, зіткнутися. «Без урахування всіх витрат є найбільш частою проблемою,» сказав Дженсен. «Без урахування вакансій і капітальні витрати є найбільш злісними порушниками.»

Ви будете мати вакансії в якомусь момент, а не облік за місяць втратили оренду щороку (або кожні кілька років) може підірвати всю вашу прибуток. Те ж саме справедливо і для великих витрат, як новий дах, нова система вентиляції і кондиціонування, або водонагрівач.

# 3: Недотримання Правильно екран Орендарі

Якщо ви інвестуєте в нерухомість, щоб стати орендодавцем, ви будете хотіти мати план на місці для ветеринара і екрану мешканців, які застосовуються для оренди. Дженсен каже, що це може бути важко визначити потенційні проблеми мешканців, так як погані орендарі не розкажуть вам свої недоліки заздалегідь.

«Ніхто не збирається підходити до вас в якості орендаря і сказати:” Я не буду платити орендну плату після першого місяця, і я кину пелюшок в туалеті і пробивання отворів у стінах, “але це відбувається набагато більше частіше, ніж ви думаєте, коли ви не екранувати ваші мешканці «.

Дженсен каже, що ви повинні запустити перевірку кредитоспроможності, а також кримінальної перевірку на потенційних орендарів. Крім того, ви повинні стежити за «червоні прапорці», які можуть сигналізувати ви можете мати проблеми. Деякі речі, щоб спостерігати за включають:

  • Мешканці , які хочуть рухатися відразу: « У той час як не завжди погано, це може означати , що хтось – то отримувати виселені,» сказав Дженсен. «Це також ознака дуже поганого планування зі свого боку, і люди , які планують погано для великих речей , як крок буде також , як правило , планувати погано для невеликих речей , як платити орендну плату вчасно.»
  • Охочих платити авансом за рік: Дженсен каже , що це величезний червоний прапор з кількох причин. По- перше, це може означати , що вони хочуть зробити мерзенні речі у вашій власності , і не хочу , щоб ви навколо. По- друге, це означає , що вони можуть бути погано з грошима і можете платити вам заздалегідь , поки у них є деякі, можливо , від спадщини або який – або інший вид непередбаченої.

Хоча зондаж орендарів є найважливішим компонентом будь-якого поміщицького бізнесу, нерухомості інвестора Шон Брейер з продажу Мого будинку швидко Атлант каже , що це також важливо , щоб ви не неусвідомлено дискримінуєте мешканець.

« Для того, щоб уникнути судових позовів від Федеральної житлової адміністрації (FHA), вам потрібно буде обережно при управлінні орендою майном , так що ви не знаючи дискримінувати мешканець,» сказав він. «Є очевидні захищені класи; раси, колір шкіри, релігія, стать і національне походження. Два , що нові поміщики випадково дискримінувати є вік, сім’я, і інвалідність «.

Якщо у вас є питання про те, коли ви можете заборонити застосування від потенційного орендаря, Брейер каже, що шукати адвокат у вашому штаті.

# 4: Не маючи достатньо валютних резервів

Ми вже згадували, як ви завжди повинні запустити номера, коли ви інвестуєте в нерухомості, але це також важливо, щоб переконатися, що у вас є готівка на руки, щоб заплатити за великі витрати ви припускаєте (наприклад, новий дах або систему HVAC) – і несподівані витрати ви не могли б передбачити, якщо ви пробували (наприклад, орендарі зруйнувавши свою власність).

За словами Брейера, навіть якщо ви недавно відремонтували нерухомість і не були ніяких проблем протягом року, ви все одно повинні бути настройки грошей в стороні. Він також говорить, що це один урок, який він вивчив важкий шлях. Він і його дружина придбали дуплекс в якості першого майна в оренду і після ремонту його зверху до низу. Так як все було ново, вони думали, що вони могли б відпочити і уникнути дорогих ремонтів протягом декількох років. Хлопчик, вони були неправі.

«Через рік у власність, ми були повідомлені про те, що місто виходив робити профілактичний огляд, щоб перевірити стан майна,» говорить він. «Після огляду, вони прислали нам список з трьох сторінок елементів, які необхідно вирішувати, починаючи від перемонтажа і заміни даху вниз, щоб замінити розетки і світильники.»

Через місяць вони повинні були замінити половину даху, замінити піч, встановити новий водонагрівач, встановити дренажний насос, і перемонтувати весь гараж. Загальний підсумок виявився $ 13357.

Важливий урок в тому, що ви завжди повинні виділити гроші на вакансію, ремонт, модернізацію, і витрати на несподіванка. Хоча не існує жорсткі правила, які диктують, скільки ви повинні зберегти, деякі власники кажуть, відкладаючи 10% від річної орендної плати може бути досить. Очевидно, що вам може знадобитися, щоб зберегти більше, якщо у вас є великі витрати і заміни компонентів, що надходять в найближчому майбутньому.

# 5: Отримання консультації від усіх неправильних місцях

При першому запуску в інвестуванні в нерухомість, це може здатися , що у кожного є своя думка. Cornelius Чарльз  Будинок мрія власність Рішення  в графстві Вентура, штат Каліфорнія., Каже один з найбільших помилок новобранець нерухомості ви можете зробити приймаєте ці випадкові думки близько до серця.

«Як ми всі знаємо, люди більш ніж готові, щоб дати свої поради, незалежно від того, наскільки добре чи погано це може бути,” говорить він. «Останнє, що ви хочете зробити, це купити оренду майна, тому що ваш агент з нерухомості каже, що це буде зробити ідеальний прокат без використання номера і робити свою власну належну старанність.»

Коли справа доходить до поради від людей, які ніколи не інвестували в нерухомість до того, приймати будь-які «слова мудрості» з зерном солі. Те ж саме вірно, коли ви отримуєте рада від кого-то, хто міг би отримати вигоду від продажу нерухомості, яку ви хочете купити, як ваш агент з нерухомості.

Завжди робити свої власні дослідження і вийти на досвідчених інвесторів в нерухомість, якщо є поняття, які потрібно допомогти зрозуміти. Ви також можете перевірити онлайн-платформи для інвесторів в нерухомість, якщо вам потрібно, щоб задати питання і отримати поради від людей, які пройшли через все це. Нерухомості інвестуючи форум на Bigger Кармани є відмінним ресурсом, коли ви перший почали.

Суть

Інвестиції в нерухомість не завжди так цікаво і прибутковим, як наші улюблені шоу нерухомості роблять це, щоб бути. У реальному світі, покупка нерухомості, щоб відремонтувати або здати в оренду це важка робота! Є також безліч небезпек, щоб уникнути, багато з яких ви ніколи не побачите грати на телебаченні.

Перед тим, як купити будинок, щоб перевернути або керувати, переконайтеся, що у вас є фахівець, щоб спертися, хороша ручка на цифрах, і дисципліна, щоб піти, якщо майно ви хочете завершуватися бути кислою угодою. Якщо ви поспішаєте в нерухомість, не маючи качок в ряд, ви можете закінчити вивчення цих уроків і багато інших жорсткий шлях.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.