Rookie Nieruchomości Inwestycje, aby uniknąć błędów

Home » Real Estate » Rookie Nieruchomości Inwestycje, aby uniknąć błędów

Rookie Nieruchomości Inwestycje, aby uniknąć błędów

Nieruchomości pokazuje jak Flip Or Flop , Million Dollar listingu i flip ten dom może się wydawać, nie ma sposobu, aby stracić gry. Zainwestować pewną ilość gotówki w nieruchomości, aktualizacji i renowacji z opieką, a następnie wymienić na niemal natychmiastowej sprzedaży. Gwiazdy tych pokazach może skończyć zarabiają mniej niż oni oczekują, ale nigdy nie wydaje się tracić swoje koszulki.

Ale według Mindy Jensen, community manager dla strony internetowej inwestowania w nieruchomości Bigger kieszeni, istnieje mnóstwo zagadnień te pokazy nigdy przedstawiać. Nie pokazują wszystkie problemy można napotkać przy pierwszym uruchomieniu na zewnątrz, na przykład. Oni nie pokazują, jak łatwo jest nie doceniać koszty rehabilitacyjnych, lub zapomnieć o wszystkich mniejszych kosztach natkniesz się po drodze.

Kiedy wymienić płytki w kuchni, na przykład, jest to zbyt łatwe do oszacowania tylko koszt płytki, i zapomnieć o rzeczach takich jak klej do płytek, fug, płytek uszczelniaczem, gąbki i wartości własnego czasu. „O ile elementy te nie są bardzo drogie, wciąż muszą być uwzględnione”, powiedział Jensen.

Następnie istnieją duże problemy napotykają inwestorzy które rzucają swoje budżety off track – rzeczy takie jak problemy fundamentowych, kwestie zagospodarowania przestrzennego oraz czarnej pleśni. Jakoś najbardziej nieruchomości nie znajdują się zagłębić w tych mrocznych miejscach, gdzie inwestorzy mogą skończyć utratą pieniędzy na ofertę.

Unikaj tych błędów Pięć Nieruchomości inwestycyjna

Rzeczywistość jest taka, inwestowania w nieruchomości nie zawsze jest tak różowo i przewidywalny jak telewizja pokazuje uczynić go być. To prawda, czy inwestować w domach do „przerzucania” je do nowych odbiorców, czy inwestować w nieruchomości do wynajęcia budować długotrwałe, dochód pasywny.

Jeśli myślisz o inwestowaniu w nieruchomości z celem przerzucanie go z zyskiem lub zostaniu właściciela, oto niektóre z błędów rookie będziemy chcieli, aby uniknąć:

# 1: Zapomnienie Home Inspection

Jensen mówi, niektórzy kupujący może być skłonny do rezygnacji z profesjonalnej inspekcji domu, aby dostać ofertę przejść. To jest zawsze błędem, mówi, od inspekcji domu może ujawnić wszelkie naprawy trzeba zrobić i planować. Jak można nieruchomości inwestorów prawidłowo prowadzony numery jeśli nie są pewni, ile będą musieli wydać na remonty? Odpowiedź: Nie mogę.

Nie tylko to, ale jest to możliwe, można dostać się ze sprzedawcą w celu pokrycia części kosztów napraw w trakcie procesu negocjacji. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy wiesz, co się dzieje na początku.

Jensen proponuje chodząc z domu inspektora do zadawania pytań, jak przejść z pokoju do pokoju. „Kontynuuj pytaniem, aż będziesz zadowolony, że rozumiesz, co mówią,” powiedziała. Podczas gdy inspektor domu nie będzie w stanie podać szacunki dotyczące napraw, często mogą poinformować, w przybliżeniu, ile zapłacisz.

Można wykorzystać te informacje w celu ustalenia, czy dana nieruchomość jest warto inwestować, czy należy zmniejszyć straty i uruchomić.

# 2: Not Running the Numbers

To prowadzi nas do innego częstym błędem debiutant nieruchomości inwestorów zrobić. Niekiedy potencjalni inwestorzy się tak podekscytowany zakupem nieruchomości zapominają formalnie weterynarz transakcji.

Nie każda nieruchomość będzie zrobić dobrą inwestycją, mówi Jensen, a niektóre właściwości nie ma sensu za wszelką cenę. Z tego powodu, trzeba usiąść i uruchomić wszystkie numery, aby zdecydować, czy nieruchomość jest warta inwestować.

Na minimum, trzeba oszacować płatności hipotecznych, podatków, ubezpieczeń, początkowe koszty naprawy, bieżące koszty utrzymania oraz inne wydatki i porównać je do Szacuje wynajęcia lub sprzedaży rynkowej cenie otrzymasz na własność.

I nie zapomnij zgadzają się i rozważać każdy wydatek jesteś prawdopodobnie spotkać. „Nie rachunkowości wszystkich wydatków jest najczęstszym problemem”, powiedział Jensen. „Bez wolnych miejsc pracy i nakłady inwestycyjne są najgorszych przestępców.”

Będziesz mieć wakat w pewnym momencie, a nie stanowiących miesiąc utraconego czynszu co roku (lub co kilka lat) można wydmuchać cały zysk. To samo odnosi się do dużych nakładów, takich jak nowy dach, nowego systemu HVAC lub podgrzewacza wody.

# 3: Niezastosowanie się do właściwego ekranu Najemców

Jeśli inwestować w nieruchomości, aby stać się właścicielem, będziemy chcieli, aby mieć plan na miejsce do weterynarza i ekranem lokatorów, którzy ubiegać się o wynajem. Jensen twierdzi, że może to być trudne do wykrycia potencjalnych problemów lokatorów od złych najemców nie powie swoje niedociągnięcia z góry.

„Nikt nie będzie się zbliżać Cię jako najemcy i powiedzieć:«Nie zamierzam płacić czynszu po pierwszym miesiącu, a rzucę pieluch w toalecie i dziurkowanie otworów w ścianach», ale to dzieje się znacznie więcej częściej niż można by pomyśleć, kiedy nie ekran lokatorów „.

Jensen mówi należy uruchomić kontroli kredytowej, jak również kontroli pracowników karnej na potencjalnych najemców. Ponadto, należy zwrócić uwagę na „czerwonych flag”, które może sygnalizować może mieć problem. Niektóre rzeczy trzeba uważać na to:

  • Lokatorzy, którzy chcą przenieść się od razu: „Chociaż nie zawsze jest złe, może to oznaczać, ktoś jest coraz eksmisji”, powiedział Jensen. „Jest to także znak bardzo złego planowania z ich strony, a ludzie, którzy planują słabo dla dużych rzeczy jak ruch będzie również tendencję do planowania źle dla mniejszych rzeczy jak płacenie czynszu na czas.”
  • Chcąc zapłacić z góry za rok: Jensen mówi, że to ogromna czerwona flaga z kilku powodów. Po pierwsze, może to oznaczać, że chcą zrobić nikczemne rzeczy w nieruchomości i nie chce ci się. Po drugie, oznacza to, że mogą one być źle z pieniędzmi i mogą chcieć zapłacić z wyprzedzeniem, gdy mają one pewne, ewentualnie od spadku lub innego rodzaju gratka.

Podczas weryfikacji najemców jest kluczowym elementem każdej działalności właściciela, inwestor nieruchomości Shawn Breyer od sprzedać dom szybko Atlanta mówi, że to również ważne nie nieświadomie dyskryminować lokatorów.

Aby uniknąć procesów sądowych z Federal Housing Administration (FHA), trzeba będzie ostrożnie podczas zarządzania wynajmu nieruchomości, tak aby nie dyskryminować lokatorów nieświadomie,” powiedział. „Jest oczywiste chronione klas; rasę, kolor skóry, religię, płeć i pochodzenie narodowe. Dwa, że nowe właściciele przypadkowo dyskryminuje są wieku i niepełnosprawnych.”

Jeśli masz pytania na temat kiedy można zaprzeczyć wniosek od potencjalnego najemcy, Breyer mówi odszukać adwokata w danym stanie.

# 4: Nie mając wystarczająco dużo gotówki Rezerwaty

Wspomnieliśmy jak zawsze należy uruchomić numery kiedy inwestować w nieruchomości, ale jest to również ważne, aby upewnić się, że środki pieniężne w kasie zapłacić za dużych wydatków przewidywania (np nowy dach lub system HVAC) – i wydatków niespodzianka nie można było przewidzieć, czy próbowałeś (np najemców niszcząc własność).

Według Breyer, nawet jeśli niedawno odnowiony właściwość i nie miałem żadnych problemów w ciągu roku, to nadal powinien być ustawienie pieniądze na bok. Mówi też, jest to jedna lekcja nauczył się w przykry sposób. On i jego żona zakupiła dupleks jako pierwszego wynajmu nieruchomości i odnowiony go od góry do dołu. Ponieważ wszystko było nowe, myśleli oni mogli zrelaksować się i uniknąć drogie remonty kilku lat. Chłopiec, były błędne.

„Rok na własność, zostaliśmy powiadomieni, że miasto wychodziło wykonać rutynową kontrolę, aby sprawdzić stan nieruchomości,” mówi. „Po inspekcji, wysłali nam listę trzech stron przedmiotów, które musiały zostać uwzględnione, począwszy od okablowania i wymianą dachu aż do zastąpienia placówki i wyposażenie.”

W jednym miesiącu, musieli wymienić pół dachu, wymienić piec, zainstalować nowy podgrzewacz wody, zainstalowanie pompy miski olejowej, a rewire cały garaż. Łączna suma okazała się $ 13.357.

Ważną lekcją jest to, że należy zawsze odkładają pieniądze na stanowiska, remonty, modernizacje i wydatków niespodzianka. Chociaż nie jest to twardy i szybki przepis, który mówi, ile należy oszczędzać, niektórzy właściciele mówią uchylenie 10% rocznego czynszu może być wystarczająca. Oczywiście, może być konieczne, aby zapisać więcej, jeśli masz większe wydatki i wymian elementów pochodzących w najbliższej przyszłości.

# 5: uzyskanie porady od niewłaściwych miejscach

Po pierwszym uruchomieniu w inwestowania w nieruchomości, może się wydawać, że każdy ma swoje zdanie. Cornelius Karol  Dream Home Property Solutions  w Ventura County w Kalifornii., Mówi jeden z największych błędów Rookie nieruchomości można dokonać bierze te losowe opinie do serca.

„Jak wszyscy wiemy, ludzie są bardziej niż chętni, aby dać ich rady, nie ważne jak dobre lub złe to może być”, mówi. „Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to kupić wynajmu nieruchomości, ponieważ agent nieruchomości mówi, że będzie to zrobić idealny wynajem bez uruchamiania numery i robi własne należytej staranności”.

Gdy chodzi o podejmowanie porady od ludzi, którzy nigdy nie zainwestowanych w nieruchomości przed podjąć wszelkie „słowa mądrości” z przymrużeniem oka. Tak samo jest, gdy jesteś uzyskanie porady od kogoś, kto może korzystać ze sprzedaży nieruchomości, którą chcesz kupić, jak agent nieruchomości.

Zawsze zrobić własne badania i dotrzeć do doświadczonych inwestorów nieruchomości, jeżeli istnieją koncepcje trzeba pomóc zrozumieć. Można również sprawdzić platformy online dla inwestorów nieruchomości, jeśli trzeba zadać pytania i uzyskać porady od ludzi, którzy byli przez to wszystko. Nieruchomość inwestowanie forum na Bigger Kieszenie jest doskonałym źródłem kiedy pierwszy podręczny.

Bottom Line

Inwestowanie w nieruchomości nie zawsze jest tak ekscytujące lub lukratywny jak nasze ulubione programy nieruchomości uczynić go być. W rzeczywistym świecie, kupując nieruchomość do remontu lub wynająć to ciężka praca! Istnieje również nieskończona ilość, aby uniknąć niebezpieczeństw, z których wiele nie widać rozegrać w telewizji.

Zanim kupisz dom, aby odwrócić lub zarządzać, upewnij się, że masz eksperta, aby oprzeć się na dobry uchwyt na temat liczby i dyscypliny odejść, jeżeli nieruchomość chcesz nakręca bycia kwaśny sprawa. Jeśli pęd do nieruchomości bez konieczności swoje kaczki z rzędu, można skończyć nauki tych lekcji i wiele innych w przykry sposób.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.