Rookie Real Estate Ieguldīšana kļūdas, lai izvairītos

Home » Real Estate » Rookie Real Estate Ieguldīšana kļūdas, lai izvairītos

Rookie Real Estate Ieguldīšana kļūdas, lai izvairītos

Nekustamais īpašums liecina, piemēram, Flip vai Flop , Million Dollar Listing , un Flip Šo māju var padarīt to šķist tur nav veids, kā zaudēt spēli. Jūs ieguldīt zināmu naudas summu, kas ir īpašuma, atjaunināt un atjaunot uzmanīgi, tad saraksts uz gandrīz-tūlītējai pārdošanai. Šo šovu zvaigznes var likvidēt nopelnīt mazāk , nekā viņi gaida, bet viņi nekad, šķiet, lai zaudēt savu kreklus.

Bet saskaņā ar Mindy Jensen kopienas pārvaldnieks nekustamo īpašumu investīcijām tīmekļa lielākiem Kabata, tur ir ton jautājumiem šie šovi nekad attēlot. Tie nav redzamas visas radušās problēmas, kad jūs pirmo reizi sākt no, piemēram. Tie nav parādīt, cik viegli tas ir, lai nenovērtē rehab izmaksas, vai arī aizmirst par visiem mazākiem izdevumiem jūs saskaras ceļā.

Kad jūs nomainīt flīzes virtuvē, piemēram, tas ir pārāk viegli novērtēt tikai izmaksas flīzes, un aizmirst par lietām, piemēram, flīžu līme, javu, flīžu sealer, sūkļus, un vērtību savu laiku. “Lai gan šie priekšmeti nav super dārgi, tie joprojām ir jāatskaitās,” sacīja Jensen.

Tad vēl ir lielas problēmas investoriem rasties, ka mest savus budžetus off dziesmu – lietām, piemēram, pamatu problēmas, zonējuma jautājumiem, un melno pelējumu. Kaut lielākā daļa nekustamo īpašumu rāda nekad iedziļināties šajās tumšs jomās, kur investori var noslēgtu zaudēt naudu par darījumu.

Izvairieties Šīs piecas nekustamo īpašumu investīcijām kļūdas

Realitāte ir, nekustamo īpašumu investīcijām ne vienmēr ir tik rožaina vai paredzami kā TV rāda dara to, lai būtu. Tas ir taisnība, vai jūs ieguldīt mājās ar “flip” tos jauniem pircējiem, vai ieguldīt nomas īpašības, lai veidotu ilgtermiņa, pasīvo ienākumu.

Ja jūs domājat par investīcijām nekustamajā īpašumā ar mērķi flipping to peļņu vai kļūst saimniekam, šeit ir daži no jauniesaucamais kļūdas, jūs vēlaties, lai izvairītos no:

# 1: Aizmirstot mājas pārbaudes

Jensen saka daži pircēji varētu būt gatavi atteikties profesionālu mājas pārbaudes, lai iegūtu daudz, lai iet cauri. Tas vienmēr ir kļūda, viņa saka, jo mājas pārbaudes var atklāt visus remontdarbus jums ir nepieciešams, lai veiktu un plānot. Kā nekustamā īpašuma investoriem pienācīgi darboties ar skaitļiem, ja tie nav pārliecināti, cik daudz viņiem nāksies tērēt par remontu? Atbilde: Viņi nevar.

Ne tikai tas, bet tas ir iespējams, ka jūs varētu saņemt pārdevējs, lai segtu daļu no remonta izmaksām sarunu procesā. Tomēr tas ir iespējams tikai tad, ja jūs zināt, kas ir nepareizi, lai sāktu ar.

Jensen iesaka ejot pa mājām ar inspektoru uzdot jautājumus, jo tie pāriet no istabas uz istabu. “Turpināt jautā, līdz jūs esat apmierināts, ka jūs saprotat, ko viņi saka,” viņa teica. Kamēr mājās inspektors nespēs sniegt jums aprēķinus par remontu, viņi bieži vien var ļaut jums zināt, aptuveni cik daudz jums būs jāmaksā.

Jūs varat izmantot šo informāciju, lai noteiktu, vai īpašums ir vērts ieguldīt, vai jums vajadzētu samazināt savus zaudējumus un palaist.

# 2: Nedarbojas Numbers

Tas noved mūs uz citu izplatīta kļūda jauniesaucamais nekustamā īpašuma investoriem veikt. Dažreiz topošajiem investoriem saņemt tik satraukti par pērk īpašumu, viņi aizmirst, lai formāli vet darījumu.

Ne katrs īpašums būs labs ieguldījums, saka Jensen, un dažas īpašības nav jēgas par jebkuru cenu. Šī iemesla dēļ, jums ir sēdēt un palaist visus ciparus, lai izlemtu, vai īpašums ir vērts ieguldīt.

Pie minimumam, jums ir novērtēt hipotekāros maksājumus, nodokļus, apdrošināšanas, sākotnējām remonta izmaksas, pastāvīgās uzturēšanas izmaksas, kā arī citas izmaksas, un salīdzināt tos ar aplēsēm tirgus nomas vai pārdošanas cenu, jūs saņemat par īpašumu.

Un neaizmirstiet izlozētas un apsvērt katru izdevumi jūs varētu saskarties. “Ne uzskaitot visus izdevumus, ir visbiežāk problēma,” sacīja Jensen. “Izņemot vakances un kapitāla izdevumi ir vislielākie pārkāpumi.”

Jums būs vakance kādā brīdī, un nevis veido mēneša zaudēto noma katru gadu (vai ik pēc pāris gadiem), var trieciens visu savu peļņu. Tas pats attiecas uz lieliem izdevumiem, piemēram, jauns jumts, jaunas HVAC sistēmu, vai ūdens sildītājs.

# 3: Nespēja pareizi Ekrāna Īrnieki

Ja jūs ieguldīt nekustamajā īpašumā, lai kļūtu par saimniekam, jūs vēlaties, lai būtu plāns, lai vet un ekrāna īrniekiem, kuri attiecas uz jūsu nomai. Jensen saka, ka tā var būt grūti pamanīt iespējamos problēmu īrniekiem, jo ​​sliktie nomniekiem nebūs jums pateiks savas nepilnības sākumā.

“Neviens gatavojas vērsties pie jums kā īrnieks un teikt:” Es neesmu gatavojas maksāt nomas maksu pēc pirmā mēneša, un es iemest autiņi ar tualeti un perforators caurumi sienās, “taču tas notiek daudz biežāk, nekā jūs domājat, ka, ja jums nav pārbaudīt jūsu īrniekiem. “

Jensen saka, jums vajadzētu palaist kredīta pārbaudes, kā arī kriminālās fona pārbaudes potenciālajiem īrniekiem. Bez tam, jums vajadzētu skatīties, kas paredzēti “sarkano karogu”, kas varētu nozīmēt, ka jums var būt problēma. Dažas lietas, lai noskatītos, ir šādas:

  • Īrnieki, kas vēlas pārvietoties uzreiz: “Lai gan ne vienmēr ir slikti, tas var nozīmēt, kāds kļūst izliktas,” sacīja Jensen. “Tas ir arī pazīme ļoti slikta plānošana no savas puses, un cilvēkiem, kuri plāno slikti lieliem lietām, piemēram, pārvietot arī mēdz plānot slikti mazākām lietām, piemēram, maksājot nomas maksu par laiku.”
  • Vēlas, lai maksātu par vienu gadu: Jensen saka, ka tas ir milzīgs sarkanais karogs uz pāris iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas var nozīmēt, viņi vēlas darīt negodīgs lietas savā īpašumā, un negribu tevi apkārt. Otrkārt, tas nozīmē, ka tie varētu būt slikti ar naudu, un var vēlēties maksāt jums pirms laika, kamēr tie ir daži, iespējams, no mantojuma vai kāda cita veida negaidīts.

Kaut Izvērtējot īrniekiem ir būtisks komponents jebkuras saimnieks uzņēmējdarbības, nekustamā īpašuma investors Shawn Breyer no Pārdod Mans House Ātrās Atlanta saka, tas ir arī svarīgi, jums nav neapzināti nediskriminē īrniekiem.

Lai izvairītos no tiesas prāvas no Federālā Housing pārvalde (FHA), jums būs nepieciešams, lai piesardzīgiem, vadot nomas īpašums tā, ka jums nav neapzināti nediskriminē īrnieku,” viņš teica. “Ir acīmredzami aizsargājamās klases; rases, ādas krāsas, reliģijas, dzimuma un nacionālās piederības. Divu ka jaunie saimnieki nejauši nediskriminē ir vecums, ģimenes un invaliditāti. “

Ja jums ir jautājumi par to, kad jūs varat noliegt pieteikumu no potenciālo iznomātājs, Breyer saka meklēt attorney jūsu valstī.

# 4: Nav pietiekoši skaidrās naudas iemaksas rezerves

Mēs minēts kā jūs vienmēr vajadzētu darboties ar skaitļiem, kad jūs ieguldīt nekustamajā īpašumā, bet tas ir arī svarīgi, lai pārliecinātos, ka jums ir naudas, lai samaksātu par lieliem izdevumiem, jūsuprāt, (piemēram, jaunu jumtu vai HVAC sistēmas) – un pārsteigums izdevumus jūs nevarētu paredzēt, ja esat mēģinājis (piemēram, nomniekiem iznīcinot savu īpašumu).

Saskaņā ar Breyer, pat ja jūs nesen restaurēta īpašumu un nav bijis nekādas problēmas, kas gada laikā, jums vajadzētu vēl nosakot naudu malā. Viņš arī saka, ka tas ir viens mācība viņš iemācījušies cietā veidā. Viņš un viņa sieva iegādājies duplex kā pirmo nomas īpašumu un atjaunota to no augšas uz leju. Tā kā viss bija jauns, viņi domāja, ka viņi varētu atpūsties un izvairīties no dārgu remontu dažiem gadiem. Zēns bija tie nepareizi.

“Gadu īpašumā, mēs tika paziņots, ka pilsēta nāca ārā veikt regulāras pārbaudes, lai pārbaudītu īpašuma stāvokli,” viņš saka. “Pēc pārbaudes, viņi mums atsūtīja trīs lappuses posteņu sarakstu, kas nepieciešams, lai būtu jārisina, sākot no rewiring un aizstājot jumtu uz leju, lai aizstātu vietās un armatūru.”

Pēc mēneša, tie bija jāaizstāj puse no jumta, nomainīt krāsni, uzstādīt jaunu ūdens sildītāju, instalēt karteri sūkni, un rewire visu garāža. Grand Kopējais izrādījās $ 13.357.

Svarīga mācība ir tā, ka jums vienmēr vajadzētu atcelt naudu vakancēm, remontu, modernizāciju un pārsteiguma izdevumus. Kaut arī nav grūti un ātri noteikums, kas nosaka, cik daudz jums vajadzētu saglabāt, daži namīpašnieki teikt atcelšanas 10% no ikgadējās nomas varētu būt pietiekams. Protams, jums var būt nepieciešams, lai saglabātu vairāk, ja jums ir lielākas izmaksas un sastāvdaļu aizstājējus nāk klajā tuvākajā nākotnē.

# 5: Getting padoms no visu nepareizi vietas

Kad jūs pirmo reizi sākt no nekustamā īpašuma investīcijām, tas var šķist ikvienam ir viedoklis. Cornelius Čārlzs  Dream Home Īpašuma Solutions  in Ventura County, Kalifornijā., Saka viens no lielākajiem jauniesaucamais nekustamā īpašuma kļūdas, jūs varat darīt, ir veikt šo izlases viedokļus sirdi.

“Kā mēs visi zinām, cilvēki ir vairāk nekā gatavi sniegt savu padomu, neatkarīgi no tā, cik labi vai slikti tas varētu būt,” viņš saka. “Pēdējā lieta, ko vēlaties darīt, ir iegādāties nomas īpašumu, jo jūsu nekustamā īpašuma aģents saka, ka tā būs lieliska noma neuzņemoties numurus un dara savu pienācīgu rūpību.”

Kad runa ir par padoma no cilvēkiem, kuri nekad nav ieguldījuši nekustamo īpašumu, pirms pieņemt jebkādus “gudrības vārdus” ar graudu sāls. Tas pats, ja jūs saņemat padomu no kāda, kas varētu gūt labumu no īpašuma, kuru vēlaties iegādāties, piemēram, jūsu nekustamā īpašuma aģents, kas ir pārdošanā.

Vienmēr darīt savu pētījumu, un panākt, lai pieredzējušu nekustamā īpašuma investoriem, ja ir jēdzieni, kas jums palīdzēs izprast. Jūs varat arī pārbaudīt tiešsaistes platformas nekustamā īpašuma investoriem, ja jums ir nepieciešams uzdot jautājumus un saņemt padomu no cilvēkiem, kas ir bijuši ar to visu. Nekustamā īpašuma investīcijām forumu lielākiem Kabata ir lielisks resurss, kad jūs pirmo reizi iesākumam.

Bottom Line

Ieguldījumi nekustamajā īpašumā ne vienmēr ir tik aizraujoši, vai ienesīgs, jo mūsu mīļākie nekustamā īpašuma šovi dara to, lai būtu. Jo reālajā pasaulē, pērkot īpašumu remontēt vai izīrēt ir smags darbs! Ir arī neskaitāmi briesmām, lai izvairītos, no kuriem daudzi jūs nekad redzēt izspēlē televīzijā.

Pirms jūs pērkat māju, lai uzsist pārvaldāt, pārliecinieties, ka Jums ir eksperts, lai liesās par, labu rokturi par skaitļiem, un disciplīna iet prom, ja īpašums vēlaties vēji galā ir skābs darījums. Ja jūs skriešanās uz nekustamo īpašumu bez jūsu pīles pēc kārtas, jūs varētu likvidēt mācīšanās šīs nodarbības un daudz citu cietā veidā.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.