Rookie Real Estate Investice chyb se vyvarovat

Home » Real Estate » Rookie Real Estate Investice chyb se vyvarovat

Rookie Real Estate Investice chyb se vyvarovat

Realitní zobrazuje jako Flip nebo Flop , Million Dollar Listing a Flip Tento dům může zdát jako neexistuje žádný způsob, jak ztratit hru. Budete investovat určité množství peněz v majetku, aktualizace a renovovat opatrně, pak se seznam k téměř okamžitému prodeji. Hvězdy těchto výstavách mohou skončit vydělávat méně , než očekávají, ale nikdy Zdá se, že ztratí své košile.

Ale podle Mindy Jensen, správce komunity pro realitní investice webové stránky Bigger kapes, tam jsou tuny otázek, tyto přehlídky nikdy vykreslit. Oni neukazují všechny problémy narazíte při prvním spuštění ven, např. Nemají ukázat, jak snadné je podceňovat rehabilitační náklady, nebo zapomenout na všechny menší výdaje budete čelit na cestě.

Při výměně dlaždice v kuchyni, například, je to příliš snadné odhadnout pouze náklady na dlaždice, a zapomenout na věci, jako lepidla, malty, dlaždice tmelu, houby, a hodnotou ve svém volném čase. „I když jsou tyto položky nejsou mimořádně nákladné, ale je třeba ještě účtuje,“ řekl Jensen.

Pak tam jsou velké problémy, investoři setkávají, že házet své rozpočty mimo trať – věci, jako problémy základů, problémy územním a černá plíseň. Nějak nejvíce realitní show nikdy ponořit do těchto temných místech, kde mohou investoři skončit ztrátou peněz na dohodu.

Vyhnout se tyto Pět nemovitostí investovat chyby

Skutečností je, realitní investice není vždy tak růžové nebo předvídatelné jako televizní pořady, aby to bylo. To je pravda, zda investovat do domů, aby „otočit“ je pro nové kupující, nebo zda investovat do pronájmu nemovitostí budovat dlouhodobý pasivní příjem.

Pokud uvažujete o investování do nemovitostí s cílem obracející to za účelem zisku, nebo stává pronajímatel, zde jsou některé z nováčků chyb budete chtít, aby se zabránilo:

# 1: zapomenout na domácí inspekce

Jensen říká, někteří kupci by mohly být ochotni vzdát profesionální domácí inspekce, aby dohodu projít. To je vždy chyba, říká, protože domácí inspekce může odhalit všechny opravy, které budete potřebovat, aby se a plánovat. Jak může realitní investoři správně spustit čísla, pokud si nejsou jisti, kolik budou muset vynaložit na opravy? Odpověď: nemohou.

Nejen to, ale je to možné, byste mohli dostat prodávající na úhradu některých nákladů na opravy během procesu vyjednávání. To je však možné pouze tehdy, pokud víte, co se děje začít.

Jensen navrhuje procházce doma s inspektorem se ptát, jak se pohybují od jedné místnosti do druhé. „Pokračujte ptát, dokud nejste spokojeni, že jste pochopili, co říkají,“ řekla. Zatímco domácí inspektor nebude schopen dát vám odhady na opravu, můžete často abyste věděli, přibližně, kolik budete platit.

Můžete použít tyto informace k určení, zda je nemovitost stojí za to investovat do, nebo zda byste měli snížit své ztráty a spustit.

# 2: neběží čísla

To nás vede k další častý omyl nováčka realitních investorů dělat. Někdy rádoby investoři získat tak nadšený koupi nemovitosti zapomínají formálně vet dohodu.

Ne každá nemovitost bude dobrá investice, říká Jensen, a některé vlastnosti nemají smysl za každou cenu. Z tohoto důvodu, budete muset sednout a spustit všechna čísla, aby rozhodl, zda je vlastnost stojí za to investovat.

Na minimum, budete muset odhadnout, hypoteční splátky, daně, pojištění, počáteční náklady na opravy, průběžné náklady na údržbu a jiné výdaje a porovnat je s odhadovaná tržní nájemné nebo prodejní cenou, budete dostávat na majetku.

A nezapomeňte se shodují a zvážit každý výdaj, kterou jste pravděpodobně narazí. „Ne účtování veškerých nákladů je nejčastější problém,“ řekl Jensen. „S výjimkou nabídky a kapitálové výdaje jsou nejhorší pachatelé.“

Budete mít volné místo na nějakém místě, a ne odpovídat za měsíc ztraceného nájemného každý rok (nebo jednou za několik let) může foukat celý svůj zisk. To samé platí i pro velké výdaje, jako je nová střecha, nový systém HVAC, nebo ohřev vody.

# 3: Není-li správně obrazovky Nájemci

Máte-li investovat do nemovitostí, aby se stal pronajímatele, budete chtít mít plán na místě prověřit a obrazovkou nájemníky, kteří žádají o výpůjčce. Jensen říká, že to může být obtížné rozpoznat potenciální problémové nájemníky, protože špatné nájemníci nebudou ti jejich nedostatky předem.

„Nikdo tě přistupovat jako nájemce a řekl:‚Nebudu platit nájemné po prvním měsíci, a já hodím plenky do záchodu a punč díry ve zdech,‘Ještě se to stane daleko více častěji, než si myslíte, pokud nechcete obrazovku své nájemníky.“

Jensen říká, že byste měli spustit úvěrové kontroly, jakož i kontroly kriminální pozadí na potenciálními nájemci. Kromě toho byste měli dávat pozor na „červené vlajky“, které by mohly signalizovat můžete mít problém. Některé věci si dát pozor, patří:

  • Nájemníci, kteří se chtějí pohybovat hned: „I když to není vždy špatná věc, může to znamenat, někdo je stále vypuzen,“ řekl Jensen. „Je to také znamení velmi špatného plánování z jejich strany, a lidé, kteří plánují špatně pro velké věci, jako je tah bude také tendenci plánovat špatně pro menší věci, jako je placení nájmu včas.“
  • Chtít platit předem za rok: Jensen říká, že to je obrovská rudá vlajka z několika důvodů. Za prvé, může to znamenat, že chtějí dělat hanebné věci ve svém vlastnictví a nechci tě kolem. Za druhé, to znamená, že by mohlo být špatně s penězi a může chtít zaplatit dopředu, zatímco oni mají některé, případně z dědictví nebo nějaký jiný typ výhru.

Zatímco prověřování nájemníky je klíčovou součástí každého pronajímatele podnikání, realitní investor Shawn Breyer o prodat svůj dům rychlý Atlanta říká, že je také důležité, nemusíte nevědomky diskriminovat nájemníky.

Aby se předešlo žalobám ze Spolkové Housing Administration (FHA), budete muset našlapovat opatrně při správě nemovitosti k pronájmu, takže nemusíte nevědomky diskriminovat nájemníky,“ řekl. „Existují zjevné chráněné třídy; rasy, barvy pleti, náboženství, pohlaví a národnostní původ. Dva, že noví majitelé náhodou diskriminovat jsou věk, rodina, a postižení.“

Máte-li dotazy ohledně toho, kdy lze odmítnout žádost z potenciálního nájemce, Breyer říká hledat právníka ve vašem stavu.

# 4: nemají dostatek hotovostních rezerv

Zmínili jsme se, jak byste měli vždy spustit čísla, když budete investovat do nemovitostí, ale je také důležité, aby se ujistil, máte hotovost na zaplacení velké náklady předpokládáte (například nová střecha nebo systém HVAC) – a překvapení výdaje jste nemohli předvídat, zda jste se pokusili (např nájemce zničí svůj majetek).

Podle Breyer, i když nově zrekonstruovaný majetek a neměli žádné problémy v roce, měli byste být stále nastavením peníze stranou. On také říká, že toto je jedna lekce se naučil tvrdě. Spolu se svou ženou koupil duplex jako jejich první pronájem nemovitostí a zrekonstruován ji odshora až dolů. Vzhledem k tomu, všechno bylo nové, si mysleli, že by mohla uvolnit a vyhnout se drahý opravy po dobu několika let. Boy, byli oni špatně.

„O rok do vlastnictví, jsme byli upozorněni, že město bylo coming out dělat rutinní prohlídku, podívejte se na stav majetku,“ říká. „Po kontrole, které nám poslala seznam tří stran předmětů, které je třeba řešit, a to od rewiring a výměna střechy dolů k výměně zásuvky a příslušenství.“

Během jednoho měsíce, museli vyměnit polovinu střechy, nahradit peci, nainstalovat nový ohřívač vody, instalaci kalového čerpadla a přepojit celou garáž. Celkový součet se ukázala být $ 13.357.

Důležitým poučením je, že byste měli vždy vyčlenit peníze na volná pracovní místa, opravy, modernizace a výdaje překvapení. I když tam není tvrdé a rychlé pravidlo, které určuje, kolik byste měli uložit, někteří majitelé říkají zrušení 10% z ročního nájemného by mohlo být dostačující. Je zřejmé, že budete muset ušetřit více, pokud máte větší výdaje a dílčích výměn přijít v blízké budoucnosti.

# 5: Získání rady ze všech špatných místech

Při prvním spuštění se v oblasti nemovitostí investovat, může se zdát, že každý má nějaký názor. Cornelius Charles  dům snů Property Solutions  v Ventura County, Calif., Říká jeden z největších nováček realitní chyb můžete udělat, je s ohledem na tyto náhodné stanoviska k srdci.

„Jak všichni víme, lidé jsou více než ochotni dát jejich rady, bez ohledu na to, jak dobrý nebo špatný by to mohlo být,“ říká. „Poslední věc, kterou chcete udělat, je ke koupi nemovitosti k pronájmu, protože vaše realitní agent říká, že to bude perfektní kol, aniž by hrozilo čísla a dělat si vlastní due diligence.“

Pokud jde o přijetí doporučení od lidí, kteří nikdy investovali do nemovitostí, než přijmout veškerá „moudrá slova“ s zrnko soli. To samé platí, když jste se dostal radu od někoho, kdo by mohl mít prospěch z prodeje nemovitosti, kterou chcete koupit, jako je vaše realitní agent.

Vždy udělat si vlastní průzkum a oslovit zkušené investory do nemovitostí v případě, že jsou pojmy, které potřebujete pomoci pochopit. Můžete se také podívat na on-line platformy pro investory do nemovitostí, pokud je třeba se ptát na otázky a nechte si poradit od lidí, kteří byli přes to všechno. Realitní investice fórum U větších kapes je vynikajícím zdrojem, když jste první začínáte.

Sečteno a podtrženo

Investice do nemovitostí není vždy tak vzrušující, nebo lukrativní jako naše oblíbené realitní přehlídky, aby to bylo. V reálném světě, nákup nemovitosti k renovaci nebo pronajmout je tvrdá práce! Tam jsou také nekonečné množství, aby se zabránilo nebezpečí, z nichž mnozí už nikdy vidět hrát ven na televizi.

Než si koupíte domů na flip nebo spravovat, zkontrolujte, zda máte odborníka opřít, dobrou rukojeť o počtech a disciplínu odejít, pokud je vlastnost chcete skončí být kyselý obchod. Pokud budete spěchat do nemovitostí, aniž by museli své kachny v řadě, mohli byste skončit učení těchto lekcí a spoustu ostatních tvrdě.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.