Růst vašeho blogu publikum a Vydělávejte blogování

Home » Online Business » Růst vašeho blogu publikum a Vydělávejte blogování

 Růst vašeho blogu publikum a Vydělávejte blogování

Lidé, kteří mají rádi psaní jsou nyní schopni rychle převést tuto vášeň na dolary, díky internetu. Přesněji řečeno, hra se měnící inovace je známý jako blogování.

Naštěstí blogování nevyžaduje mnoho technických kouzla, pokud existuje. Pokud jste schopni odložila inspirujícího kopie, výběru správného blogování platformy, a výběrem správné marketingové taktiky, i vy můžete vydělat peníze.

Zvědaví, jak se to dělá? Pojďme se podívat na pět způsobů, jak můžete budovat své publikum a vydělat peníze blogování.

1. Sestavte si svůj blog publikum

Použijte své oblíbené a nejvíce efektivní marketingové strategie přivést lidi do svého blogu. Budování publika není triviální pronásledování, takže neváhejte a správně učit se on-line marketingových a reklamních technik, pokud jste právě začíná.

Začít s něčím jednoduchým, jako je pomocí odkazů na váš blog z sociální platformy médií, jako je Facebook, Twitter a LinkedIn. Přistoupit k další možnosti, jako je video na trh (YouTube), e-mail marketing, a optimalizace pro vyhledávače techniky, jak vaše publikum roste.

2. Nechte vaši návštěvníci koupit nebo darovat

Máte-li psát o konkrétních tématech (např zahradničení, výcvik psů, golf), které snadno vhodných pro nákupy online, uvažovat o zřízení obchodního účtu PayPal nebo ekvivalent. Takto motivované čtenáři mohou zobrazovat okamžité uznání za vaši radu a budete vydělávat peníze z původních nebo přidružených výrobků (viz níže).

Na druhou stranu, pokud jste se obávají o prodeji a marketingu za účelem dosažení zisku, tak proč ne nechat šálku kávy obraz sbírat dary pro svůj vynikající informace a brilantními postřehy? To nebude vydělávat tolik peněz, jak affiliate marketing nebo kontextové reklamy, ale počet odběrů vám může dát představu o vaší potenciál výdělku.

3. Vydělávejte s Affiliate Marketing

Affiliate marketing je těžké, když musíte honit po nových zákazníků jeden po druhém. Nicméně, s blog, můžete strategicky umístit skvělé produkty před věrné publikum, které budou pravděpodobně znát, stejně jako i věřit.

Ať už si vyberete položky z ClickBank nebo jednotlivých společností, aby tyto položky jsou vysoce kvalitní a jsou v souladu se svými hodnotami a zájmy své publikum. Podívejte se na pravidla pro vydělávat provize (např první odkaz oproti posledním článkem nákupy, plné požadavky na zveřejňování, atd), aby zajistily, že jsou řádně odměněni každý program.

4. Vydělávejte blogování s kontextová reklama

Kontextové reklamy vám způsob, jak zpeněžit svůj vynikající obsah tím, že ukazuje čtenářům relevantní reklamy, které je mohly zajímat. V případě, že proklikne, získáte malý poplatek (Komise) jako kompenzaci za hostování reklamy. Drobné poplatky, které přidávají až v průběhu času …

Služba účinně dělá veškerou práci, jakmile jste nastavit parametry: množství reklam, velikost, umístění na svém blogu atd Váš výběr klíčových slov, bude určovat kvalitu objevují reklamy, a tím i množství peněz, které provedete.

5. Původní obsah je král

Vydělávání peněz z blogů je skvělý, a počet lidí, kteří jsou schopni vydělávat na plný úvazek z něj. Především, když váš blog je určen pro poskytování smysluplné informace pro čtenáře, a tak udržovat svou integritu jako vaše zvyšuje příjmy.

To znamená, že se držet původního obsahu, včetně hodnocení výrobků položek, které jste skutečně používaných a může z celého srdce doporučit. Ti, kteří již bylo řečeno, použít všechny kreativní a etické techniky přilákat pozornost vašich nejlepších nabídek (například vložené odkazy produktů v textu a / nebo obrazu).

Závěr

Vydělávání peněz z blogů může zahrnovat různé úrovně finančního vyrovnání, a to od týdenní změna kávy na plný úvazek on-line podnikání. Ať jsou vaše cíle ze zisku, které jsou dosažitelné s trochou práce, trochou štěstí a ochotu růst své cílové publikum čtení s osvědčených marketingových technik.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.