Saavutada rahalist vabadust võlga Snowball

Home » Credit and Debt » Saavutada rahalist vabadust võlga Snowball

 Saavutada rahalist vabadust võlga Snowball

Võla lumepall tehtud populaarse poolt Dave Ramsey, on meetod, mis võimaldab teil vähendada võlga, tegeledes väike tasakaalu esimene. Kuidas välja võla on üks top rahalisi eesmärke paljude inimeste jaoks.

Võimalik, et kõige ohtlikum rahalist ohtu silmitsi tarbijate täna on kasvav võlg. Kriis võla muutunud nii märkimisväärne, et keskmine USA pere kannab umbes $ 8000 krediitkaardi võlg üksi, ja umbes 43% ameeriklastest veeta rohkem, kui nad teenivad igal aastal. See ei ole triviaalne statistika. Pöörlev võla, et nii paljud tarbijad on all ei ole lõppkuupäeva, mis tähendab, enamik meist, meie võla kestab igavesti.

Kuidas tasuma võla

Kuigi liiga palju tarbijaid pöörduda mõnevõrra riskantne lahendusi nagu konsolideerimise laene või võlgnevuste firmad, mõiste võlahalduseks nimetatakse “võla lumepall” on muutumas üha populaarsemaks. See on koht, kus väiksemad saldod makstakse välja esimese, millele järgneb suuremat tasakaalu. Kasutades võla lumepall saada välja võlg on rohkem kui lihtsalt trendikas nimi, see on tegelikult nii, et maksta ette võlad süstemaatiliselt ja see on motiveerivaks teguriks ehitatud. Nagu te maksta ette väiksemad võlad, näete edu, ja see motiveerib teil kinni kavas.

Kuidas Võlg Snowball tööd

Siin on, kuidas võla lumepall töötab; Näiteks oletame, et teil on viis praeguse Võlasaldod, millest üks on $ 100, teine, mis on $ 500, kahe, mis on $ 800 ja üks Vonkale koos praeguse tasakaalu $ 4000. Enne protsessi alustamist, see on parim, kui üldse võimalik, tuleb haaratud ja praegune kõigi igakuised maksed. See protsess on loetletud võlad tõusvas järjekorras on oluline, nagu me näeme vaid hetkeks. See on ka otsustav tähtsus mitte lisada uusi võla, kui me läbi selle protsessi.

Samm-sammult protsessi, et saada välja võla on alustada makstes ainult miinimumid kõigi võlgade välja arvatud kõige väiksem. Meie näites oletame, et väikseim võla, meie $ 100 tasakaal, on kuumakse 10 $. Nüüd tuleb raske osa, mis määrab, kui palju raha te ei saa endale lubada lisada kuumakse väikseim tasakaalu. Parim valik oleks seda kahekordistada, et $ 20 või rohkem, kui võimalik. Kuid mis tahes summa aitab. Pöörates rohkem kui minimaalselt vähendab arve kiiresti.

Meie eesmärkide Oletame, et me maksame topelt, nii on ekstra $ 10 läheb suunas tasakaalu iga kuu.

See tähendab, et tasakaal selles makstakse kiiremini, ilmselt kuue kuu või vähem, isegi sellise madala makse. Siin, kus ilu võla lumepall peksab ja tõesti hakkab kedagi aidata saada välja võlg: võttes maksesumma, antud juhul, $ 20, mis oli poole suunduv väikseim võla ja kohaldades seda teise väikseim võla, nüüd maksavad ette, et võla kiiremini ka.

Kui teine ​​makse, mille saldo $ 500, oli minimaalne maksmise $ 50, nüüd maksame ekstra $ 20 kuus. Eeldades, et $ 10 makse on ainult kavatse poole finantskulud, et ikka tähendab $ 60 kuus vahetult rakendada võla. See tähendab, et isegi $ 500 saldot täielikult ära tasunud umbes 8 kuud. Nüüd oleme tasunud kaks meie võlad vaid 14 kuud.

Siin, kus lumepall korjab üles kiirus. Saame protsessi korrata kaks $ 800 võlgu. Lähen sama matemaatika, me rakendame extra $ 70 ühele saldod, siis teine, esimene võlg makstakse kuue kuu ja siis teine ​​on tasunud vähem kui neli kuud, ja nüüd on meil kokku $ 205 iga kuu, mida saab rakendada suurte $ 4000 tasakaalu.

Lihtsalt teha see lihtne, oletame, et makse $ 4000 on $ 200 kuus juba 100 $ kaovad igaveseks finantseerimisse tasud. Nii me lisada meie $ 205 minimaalse makse, mis läheb poole peamine ja kogu tasakaalu $ 4000 saab veel makstakse välja veidi üle aasta isegi kõrge intressimäär.

Niisiis, oletame Kokkuvõtteks. Me tasunud kõik meie võlad, välja arvatud suurte üks 24 kuud, ja siis võttis umbes aasta, et maksta ära viimane suur arve. See on vaid kolm aastat kokku, et maksta ära üle $ 6000 võlgades tehes midagi enamat kui maksmise miinimumini kõik võlad, välja arvatud lisades $ 20 extra väikseim alguses. Kuigi kolm aastat ei ole kohe fix, see on uskumatult lühike võrreldes maksed, mis sõna otseses mõttes kesta igavesti, kui sa lihtsalt jätkata vähemalt makseid kõik võlad.

Aga tead, mis on parim osa on? Lõppude lõpuks, kui võlg on ära tasunud, siis äkki on ligi $ 600 extra taskus iga kuu! See võib minna veel pikk tee loomisel hädaolukordade fond, säästes pensionile või kõrvale panna kolledži haridus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.