Sākot College Savings Ja Jūsu bērni ir vecāki

Home » Finance » Sākot College Savings Ja Jūsu bērni ir vecāki

Sākot College Savings Ja Jūsu bērni ir vecāki

Tas ir veselais saprāts, ja jūs zināt, cik vispār par investīcijām un personiskās finanses. Ja jūs plānojat, lai saglabātu jūsu bērnu koledžas izglītību, labākais, ko jūs varat darīt, ir sākt agri – pēc iespējas ātrāk.

Iemesls ir vienkāršs – tas viss ir par spēku salikto procentu. Kad jums ietaupīt naudu nākotnē, tas nopelna peļņu, un, ja jūs izvēlaties ieguldīt šos atdevi, tas paātrina.

Ja jūs likts prom $ 100 par 7%, kas ir, piemēram, tas pārvēršas $ 107 pēc gada, bet vēl pēc gada tev ir $ 114,49 – jūs nopelnījis $ 7,49, nevis 7 $ minētajā otrajā gadā. Pēc trīs gadu, jums ir $ 122,50 – šajā trešajā gadā jūs nopelnījis $ 8.01 vietā $ 7.49. Tā tur iet un iet, piemēram, ka pieaug gadu no gada – astoņpadsmitajā gadā, tas nopelna $ 22.11 pati, tikai sēž tur.

Ja jūs nolikt malā $ 100 par 7% gada ienesīgumu un darīt neko citu, bet jāgaida 18 gadi, tas būs vērts $ 338, kad jūs iet to atsaukt.

Bet kas notiek, ja jūs nevarat – vai nav – sākt taupīt jūsu bērna koledžas izglītību, kad viņi patiešām jauns? Ko darīt, ja jums nav sākt taupīt līdz vecumam 10, dodot viņiem tikai astoņus gadus, līdz koledžā?

Nu, ja jūs likts malā $ 100 par 7% gada ienesīgumu un darīt neko citu, bet jāgaida 8 gadi, tas būs vērts tikai $ 171,80.

Skatīt atšķirība? Tikai gaida, 10 gadi, lai prom ka $ 100 maksā savu bērnu $ 166,20 investīciju ienākumiem.

Tas, protams, ir lieliska ideja, lai sāktu taupīt jauniešiem, ja jūs gatavojas, lai saglabātu, bet ko darīt, ja tas nav risinājums?

Ko darīt, ja jūs tikko sapratu, ka jūsu bērns ir astoņi un hitting augstu piezīmes par to standartizētiem testiem un celt mājas zvaigžņu ziņojumu kartes, un jūs, saprotot, ka koledža, iespējams, ir jābūt šajā Bērnu nākotni un to, kā jūs gatavojas maksāt par to?

Ko darīt, ja jūsu bērns ir 10, un jūs beidzot ieguva labu darbu, reālu labu darbu, un jums tagad ir elpošana istabu, lai saglabātu lietas, piemēram, koledžas pirmo reizi?

Ko jūs darīt, ja jums nav izmantot visas šīs salikto procentu laikā?

Lūk spēle plānu.

Saglabājiet Ko jūs varat, Sākot tagad

Atvērt 529 koledžas uzkrājumu plānu savam bērnam (šeit ir lielisks salīdzinājums dažādiem plāniem), un sākt taupīt tagad , nevis vēlāk. Dariet to šodien nopietni.

Vienkārši atvērt šo kontu, kas savam bērnam, kā saņēmējam, tad izveidot šo kontu, lai automātiski izņemt mazliet no sava norēķinu konta katru mēnesi. Pat $ 20 ir labi – ko jūs varat atļauties. Vienkārši sākt tagad.

Tai nav jābūt daudz. Tas vienkārši ir jābūt neatkarīgi jūs varat atļauties, un tas ir nepieciešams, lai sāktu pēc iespējas ātrāk.

Sākt Liekot Daži “dāvanas” šajā kontā

Kad runa ir laiks dāvināšanai, pārliecinieties, ka vismaz daži no viņu dāvana ir papildu ieguldījums šajā kontā.

To var izdarīt jautrā veidā, tā, ka jūsu bērni saprast, ko viņi tiek dota. Piemēram, jūs varat dot viņiem palielināta fotokopiju 20 $ vai $ 50 vai $ 100 rēķinu, un rakstīt par to, “Tas tika nodots jūsu koledža ietaupījumus”, un tad wrap šo lapu dibinās krekla kastē ar kādu papīra salveti. Lai gan tas nebūs kaut kas viņi ir neticami satraukti par tieši tagad, viņi atcerēsies šos dāvanas vēlāk, kad viņi sapratīs, viņiem ir students aizdevums, kas ir tūkstošiem dolāru mazāk, un tās joprojām atceros to, kad tie esam ieguvuši daudz mazāks studentu kredīta maksājumus, ja viņi pieaugušais.

Jūs varat arī iedrošināt citus radiniekus darīt to pašu. Let radiniekiem zināt, ka jūs esat atvēra koledžā krājkontu savam bērnam, un sniegt viņiem informāciju, kas nepieciešama, lai tām ieguldījumu. Uzaiciniet viņus darīt to pašu – viņi var fiziski dot bērnam kopēta $ 10 rēķinu vai kāds kopā ar kādu nelielu dāvanu tie patiks tieši tagad.

Lean Citi finansējuma iespējas

Ir svarīgi atcerēties, ka maksājot par koledžas ir ne tikai sajaukums, ko jūs esat sakrājuši un studējošo kredītus. Ir daudzas citas iespējas, ka jūsu bērns var izmantot papildus, ja viņi ir gatavi iet uz skolu.

Piemēram, daudzas skolas piedāvā stipendijas un stipendijas dažāda veida ienākošajiem studentiem, pamatojoties uz finansiālo vajadzību un nopelniem. Ja jūs esat situācijā, kad tā ir īsta cīņa, lai saglabātu, jūs varat atrast, ka skola piedāvā jūsu bērnam stipendiju, kas rūpējas par daļu no izmaksām par skolu. Neuzskatiet, ka viss būs kredītu veidā.

Tajā pašā laikā, jūsu bērns var pieteikties stipendijām patstāvīgi. Atkal, ja jūs atrodaties nepieciešamība balstīta situācijas, kas ir kopīgs iemesls cīnās ar koledžu ietaupījumiem, ir daudz stipendijas, par kurām jūsu bērns varētu būt piemēroti.

Jūsu bērns varētu arī vēlas novirzīt kādu daļu no ienākumiem, ko viņi nopelna vidusskolā uz savu koleģiāla nākotni. Kamēr viņi mājās, jūs varētu rūpēties par izdevumiem, piemēram, pārtikas un pajumtes un funkcionāls apģērbs, tāpēc tie būtu jāspēj novirzīt daļu no saviem ienākumiem, lai koledžas ietaupījumiem.

Paskaties Citas izglītības un karjeras iespējām

Ja sākat ietaupījumus vēlā datumu, un, ja jūs nevarat veicināt lielu daudzumu, jums joprojām vajadzētu saglabāt, bet jums vajadzētu turēt acis uz citām iespējām, turklāt tradicionālo četru gadu koledžas pieredzi, kur naudas jums ir iespēja ietaupīt, būs lielāka ietekme.

Par starteri, jūsu bērns var vēlēties izpētīt apmeklē kopienas koledžu uz gadu vai diviem , kad viņi rūpējas par vispārējās izglītības prasībām un tiešām trāpīt to, ko viņi vēlas darīt ar savu dzīvi, pirms pāriet uz četru gadu skolā, lai pabeigtu to izglītību. Kredīti pie kopienas koledžas līmenī ir lēti, un tie parasti pārsūtīt tieši uz daudziem četru gadu koledžās un universitātēs. Tas ir lielisks veids, kā samazināt izmaksas, koledžas vienlaikus nopelnot ka četru gadu grādu.

Jūsu bērns var arī varat apsvērt arodskolas . Tirdzniecības skolas piedāvā ceļu tieši uz tirdzniecību ar kādu, kas parasti piedāvā avenue par labi maksā karjeras ceļu savam bērnam bez rēķina četru gadu skolā. Daudzas karjeras centrā ap tirdzniecības skolas programmu, tai skaitā elektrisko darbu, santehnikas, būvniecības vadību, lidmašīnas uzturēšanu, apstrādes, HVAC darbu, un daudzās citās jomās.

Profesionālā izglītība parasti ilgst daudz mazāk laika nekā četru gadu universitātes un parasti izvieto cilvēkus tieši kādā no māceklības programmas veida, ja tie mācīties ins un outs kursē tirdzniecību profesionāli. Kopējās izmaksas arodskolas ir daudz mazāk nekā četrus gadus skolā, pārāk, un 529 ietaupījums parasti var piemērot tirdzniecības skolas mācību.

Tie var būt arī citas iespējas, uzreiz pēc vidusskolas, jo īpaši, ja tie ir ciets darbs un nav izpētījuši, gluži to, ko viņi vēlas darīt. Ja viņi izvēlas gaidīt gadu vai divus, pirms sākt savu izglītību, lai viņi pārliecināti par to, ko viņi vēlas darīt (a “plaisa gads”), tas dod savas fakultātes ietaupījumus vēl gadu augt.

Neietilpst domāšanas, ka vienīgais pieņemamais ceļš pēc vidusskolas ir tieši četru gadu skolā.

Esiet atbalstoša koledžas laikā

Vēl viens samazinot nepieciešamību ietaupīt koledžas gados metode, lai veicinātu jūsu bērnam apmeklēt skolu tuvumā, kur tu dzīvo, un pēc tam nodrošina “telpas un valdes” daļu no koledžas izdevumus, kas tieši. Jūsu bērns turpina dzīvot mājās un jūs turpināt nodrošināt pārtiku, apģērbu un citas pamatvajadzības. Tādā veidā, tikai izdevumi par koledžu ir mācību un mācību materiāliem.

Protams, tas nav ideāls risinājums visām ģimenēm. Tā pavirza studentus izvēlēties skolu, kas ir tuvāk mājām no finansiālās lietderības nevis absolūtā labākā izvēle par savu izglītības nākotni.

Būtībā, jo vairāk no dienas līdz dienai izdevumiem dzīvo kā neatkarīgas koledžas students, ka jūs varat veikt uz kā vecākiem par savu bērnu, jo mazāk studentu kredīti viņiem nāksies tikt galā ar un mazāk problēmu jūsu vēlu sākt koledžas ietaupījums būs.

Galīgā Domas

Lielā lieta atcerēties, ir šāds: Tas nekad nav pārāk vēlu, lai sāktu taupīt uz koledžas Jūsu bērnam. Jūs vienmēr varat sākt taupīt, pat tad, ja diena ir par vēlu, un katru dolāru skaitu.

Jūsu palīdzība ar koledžas nesākas un nebeidzas ar to, cik daudz jūs esat saglabājis, vai nu. Ir daudzi veidi, kā padarīt lielu finansiālu atšķirība ar to pasta vidusskolas izglītības un karjeras izvēli.

Veiksmi!

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.