Sasniegt finansiālu brīvību ar parādu Snowball

Home » Credit and Debt » Sasniegt finansiālu brīvību ar parādu Snowball

 Sasniegt finansiālu brīvību ar parādu Snowball

Parāda sniega pika, kas populārs ar Dave Ramsey, ir metode, kas ļauj samazināt parādu, risinot nelielu atlikumus pirmās. Getting no parādiem, ir viena no lielākajām finanšu mērķiem daudziem cilvēkiem.

Iespējams visbīstamākais finanšu apdraudējums saskaras patērētāji šodien parādu. Par parādu krīze ir kļuvusi tik nozīmīgi, ka vidusmēra ASV ģimene veic apmēram $ 8000 kredītkartes parādu atsevišķi, un aptuveni 43% no amerikāņu tērē vairāk, nekā viņi nopelna katru gadu. Tas nav triviāla statistika. Apgrozības parāda, ka tik daudzi patērētāji tiek nav beigu datumu, proti, lielākā daļa no mums, mūsu parāds būs mūžīgi.

Kā samaksāt parādus

Kaut arī daudzi patērētāji vēršas nedaudz riskantas risinājumiem, piemēram, konsolidācijas aizdevumus vai parādu norēķinu uzņēmumiem, koncepcija parāda vadības sauc par “parāds pikas” kļūst arvien populārāka. Šī ir vieta, kur mazāki atlikumi ir atmaksājies, pirmkārt, kam seko lielākās atlikumiem. Izmantojot parādu sniega pikas, lai izkļūt no parādiem ir vairāk nekā tikai moderns vārdu, tas tiešām ir veids, lai samaksāt noteikto parādu sistemātiski, un tas ir motivējošais faktors uzcelta. Kā jūs maksājat leju mazāku parādu, jūs redzat panākumus, un tas motivē jums pieturēties pie plāna.

Kā parāda sniegapika darbi

Lūk, kā parāds pikas darbu; kā piemēru, pieņemsim, ka jums ir piecas pašreizējās parāda bilances, no kuriem viens ir $ 100, vēl kas ir $ 500, divi, kas ir $ 800 un viens milzenis ar pašreizējo bilanci 4000 $. Pirms sākt šo procesu, tas ir labākais, ja vispār iespējams, nokļuvuši un strāvas visiem ikmēneša maksājumiem. Šis process uzskaitot parādu augošā secībā, ir svarīgi, jo mēs redzēsim tikai brīdi. Tas ir arī kritiski svarīga nozīme ne pievienot jaunus parādus, kamēr mēs veikt šo procesu.

Soli pa solim process, lai izkļūt no parādiem ir sākt, maksājot tikai minimums par visiem parādiem, izņemot mazāko vienu. Mūsu Piemēram, pieņemsim, ka mazākais parāds, mūsu $ 100 līdzsvars, ir ikmēneša maksājumu 10 $. Tagad nāk cietā daļa, kas noteiktu, cik daudz naudas jūs varat atļauties, lai pievienotu ikmēneša maksājumu par mazāko atlikumu. Labākā izvēle būtu dubultot to, līdz $ 20 vai vairāk, ja iespējams. Taču jebkura summa, kas palīdzēs. Maksājot vairāk nekā minimālo strauji samazinās rēķinu.

Par mūsu mērķiem, pieņemsim, ka mēs maksājam dubultā, tāpēc ir papildus $ 10 dodas uz bilanci katru mēnesi.

Tas nozīmē, ka atlikums tas tiks izmaksāts ātrāk, iespējams, pēc sešiem mēnešiem vai mazāk, pat šajā zemā maksājumu. Lūk, kur skaistums parādu sniega pikas kicks un patiešām sāk palīdzēt kādam izkļūt no parādiem: ņemot maksājuma summu, kas šajā gadījumā, $ 20, kas tika novirzīta mazāko parādu, un piemērojot to otro mazāko parādu, mēs tagad samaksājot šo parādu ātrāk, kā arī.

Ja otro maksājumu, ar bilanci 500 $, bija minimālo maksājumu 50 $, tagad mēs maksājam papildus $ 20 mēnesī. Pieņemot, ka $ 10 maksājuma notiek tikai uz finanšu izmaksām, kas joprojām nozīmē 60 $ mēnesī, kas tieši attiecas uz parāda. Tas nozīmē, ka pat $ 500 atlikums tiks pilnībā atmaksājās aptuveni 8 mēnešus. Tāpēc tagad mēs esam atmaksājās divi no mūsu parādus tikai 14 mēnešus.

Lūk, kur sniega pikas uzņem apgriezienus. Mēs varam atkārtot šo procesu uz diviem $ 800 parādu. Going ar to pašu matemātiku, mēs izmantojam papildus $ 70 uz vienu no atlikumiem, tad otru, pirmais parāds tiek samaksāts sešiem mēnešiem, un tad otrs ir atmaksājies mazāk nekā četrus mēnešus, un mums tagad ir pavisam $ 205 katru mēnesi, ko var piemērot lielo $ 4000 līdzsvaru.

Tikai, lai padarītu šo vienkāršo, pieņemsim, ka maksājums par $ 4000 ir $ 200 mēnesī jau ar $ 100 pazūd uz visiem laikiem par finansēšanas izmaksas. Tātad mēs pievienot mūsu $ 205 ar minimālo maksājumu, kas notiek uz pamatsummu, un visa bilance 4000 $ joprojām var atmaksājās tikai nedaudz vairāk par gadu, pat ar augstu procentu likmi.

Tātad, pieņemsim Apkopojot to uz augšu. Mēs atmaksājās visus mūsu parādus, izņemot lielo vienu 24 mēnešus, un tad tas notika aptuveni gadu, lai nomaksātu pēdējo lielo rēķinu. Tas ir tikai trīs gadi kopā, lai nomaksātu vairāk nekā $ 6000 parādos darot neko vairāk, nekā maksāt minimumu par visiem parādiem, izņemot pievienojot $ 20 papildus par vismazāko sākumā. Kamēr trīs gadus nav instant noteikt, tas ir neticami īss, salīdzinot ar maksājumiem, kas burtiski mūžīgi, ja jūs vienkārši turpināt veikt minimālos maksājumus par visiem parādiem.

Bet jūs zināt, kas ir labākais daļa ir? Galu galā parāds tiek samaksāts off, jums pēkšņi ir gandrīz $ 600 papildus kabatā katru mēnesi! Tas var iet garu ceļu, lai izveidotu ārkārtas fondu, uzkrājumus pensijai, vai atlikti par koledžas izglītību.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.