Seitse Märgid Võlg on kontrolli (ja mida teha About It)

Home » Credit and Debt » Seitse Märgid Võlg on kontrolli (ja mida teha About It)

Seitse Märgid Võlg on kontrolli (ja mida teha About It)

In palju võimalusi, riiulid kuni võla muutunud peaaegu American ajaviide. Ostavad uue elutuba komplekti? Rahastada 12 kuni 36 kuud 0%. Kauplemine oma auto? Noh, muidugi tahad saada uue auto laenu – saate isegi venitada välja üle 84 kuu tuim valu. Lähed puhkusele? Just võta see ja maksta hiljem – ma mõtlen, et see, mida enamik inimesi teevad, eks?

Oleme nii harjunud kasutama võla iga ostu, et see on peaaegu ennekuulmatu jääda võla-free. Ja kui teil vältida võla, siis võib isegi pidada mingi veidrik.

Aga kui palju võlga on liiga palju? Paljude jaoks on olemas väga peened sõtkuda. Kuigi seal on kindlasti midagi valesti Hüpoteegi võtmine osta koju, laenata liiga palju ja oma rahandust võiks venitatud paber õhuke. Sama võib öelda ka auto laenud, isiklikud laenud ja krediitkaardi võlg. Pole tähtis, kas teil on õigus laenata rohkem raha või mitte, seal on punkt, kus sa laenata nii palju paned ennast ohtu rahalise ohus.

Seitse Märgid Võlg on kontrolli

Kui olete hädas võlgade kuid pole kindel, kas teie olukord on kontrollitav või mitte, siin on seitse märke olete üle oma pea:

# 1: Sa vaevalt ajakohaste vähemalt makseid oma võla.

Kui teil on krediitkaardi võlg tulevad välja wazoo ja regulaarne arved maksta, siis võib vaevalt kursis oma minimaalse maksed, rääkimata midagi maksma extra poole oma võla. Kui selline olukord kõlab nagu sina, on väga tõenäoline, et olete hammustanud rohkem kui suudad närida.

Kui sa vaevalt ajakohaste minimaalne makseid iga kuu, siis on vaja leida viis vähendada oma igakuiseid kohustusi või teenida rohkem raha – seal on tõesti kuidagi selle ümber.

# 2: Sinu võlg kasvab iga kuu.

Oletame olete hädas võlgade juba, kuid teie saldod hoida kasvab iga kuu. Kas sa üritad minimaalne makseid iga kuu või maksavad alla isegi rohkem, kui laete rohkem kui maksad, sa tõstes oma saldod iga osta teete. Maksab $ 600 poole krediitkaardi saldo on suur – kuid mitte siis, kui laete $ 800 samal kuul.

Sel juhul sa kindlasti on rohkem võlga kui saate käepide. Ja kui ei pane kaas oma kulutusi, oma rahandust võiks kiiresti spiraal väljub kontrolli alt.

# 3: Teie krediidiskoor on võtnud tabanud.

Üks suurimaid määravate oma FICO skoor on oma krediidi kasutamise või summade sa võlgned seoses oma krediidilimiidid. Kui teil on kaks krediitkaarte ühtekokku kuni $ 10.000, näiteks ja oma kombineeritud saldo on $ 7,500 nende vahel, oma krediitkaardi kasutamise on 75%. (Sa tahad seda lähemale nulliga).

See tegur moodustab ligi kolmandiku oma FICO skoor – ainult teie maksete ajalugu loeb rohkem. Üldiselt võib öelda, et rohkem raha sa võlgu ja seda suurem on teie kasutamist, seda tõenäolisemalt oma krediidi skoor langeb.

# 4: Sa ei säästa raha.

Kui teie võlad on nii valdav, et te ei säästa raha iga kuu, sa ei ole üksi. Vastavalt Go Banking Rates, üle poole Ameerika majapidamistest oli vähem kui $ 1000 kokkuhoid 2017. aastal.

Ideaalis tahad on täielikult varustatud hädaolukordade fond – piisav, et katta mõne kuu kulud, kui olete kaotanud oma töökoha – või vähemalt $ 1,000 peitsid ära katta põhilised hädaolukorras. Võlad nii raske, et rahuldada et nad takistada teil säästa raha tõenäoliselt muutunud probleemiks pigem varem kui hiljem.

# 5: Te elate Palk-to-Palk.

Kui teil on vaja oodata, kuni palgapäev, mis kataks olulised arveid iga kuu, siis tõenäoliselt on hea sa oled üks rahalist hädaabi või ootamatu arve eemal finantskriis. Pea meeles, et see lihtsalt võtab üks vastamata Palk või rahalist Viga oma võimet hoida oma arveid kukkuda käed.

# 6: võla kollektsiooni hakanud helistab.

Kui võla kollektsiooni nõudnud hagijas sa üle maksmata arved, siis oma võlad on kindlasti kasvanud kontrolli. Kuna teie võlg on kollektsioonides, see tähendab, et olete maha jäänud ja ei suutnud sammu pidada oma igakuised maksed. Teie krediidiskoor hakkab halb mõju vaikimisi üsna kiiresti sel hetkel, ja sa pead leidma väljapääsu.

# 7: Sa oled laenatud raha, et maksta oma arveid.

Last but not least, kui sa raha laenamine pere ja sõpradega, et katta oma arveid, see on päris tõenäoline, et sa oled üle oma pea. Teil võib olla probleeme tagasimaksmisega neid laene, kui midagi drastilisi muutusi oma võlad või kulutamise harjumusi.

Mida teha, kui teil on liiga palju võlga

Kui mõni (või kõik) eespool nimetatud tegureid kirjeldada oma olukorda, seal on palju võimalusi saab alustada taastumiseks – kuigi paljud oma võimalusi ei ole lihtne ones. Selle asemel, et hädas, siin on mõned sammud saab võtta, et saada teele välja võla täna:

Lõika oma kodumajapidamiste kulutused ja saada kohta tühjal kondid eelarvest. “

In finantskriisi ajal, see on oluline, et vähendada rasva. Kui te olete võlgu ja hädas maksma oma arveid, see tähendab tavaliselt otsivad võimalusi, et vähendada oma nädala ja kuu kulutusi nii et sa ei viska rohkem raha poole oma võlad.

Palja luud eelarve peate lõigatud suvalised kulutuste ja keskenduda pöörates core eluaseme, toidu, kommunaalkulud ja võlakohustused iga kuu – teisisõnu ei söögituba läbi, raha on meelelahutus, või osta uusi riideid samal ajal . Kuigi paljad luud eelarve võib olla liiga range, et säilitada võimalikult pikaajalist lahendust, see aitab teil saada käepide oma võlad algjärgus oma reisi ja võite alustada tee välja võlg.

Veenduge, et olete ära maksta oma võlad strateegiliselt.

Kui olete maadelda liiga palju võlgu korraga, see võib olla raske jälgida. Võibolla sa lihtsalt üritab hoida ja pidevalt pöörates iganes arve on tingitud kõige kiiremini või maksad veidi ekstra teatud arveid ja mitte teised, kellel ei ole mõttetult või reaalne strateegia taga. Sel juhul võib aidata saada organiseeritud ja luua plaani rünnata.

Alusta istudes oma abikaasa või partner, nii et saate aru saada täpselt, mida teie kõigi võlakoormus välja näeb. Siis luua nimekirja iga võla teil on tasakaal, mis praegu, kuumakse, ja intressimäära.

Sealt saate aru saada, kuidas läheneda igale oma võlad. Kui teil on mitu väiksemat võlad, näiteks võid neid rünnata esimene kasutades võla lumepallimeetodit – ja lihtsalt jõuda läbi oma elu. Kui teie intressimäärad on suurem koormus, teiselt poolt, siis võib kasutada võla laviini ja lahendada kõrgeima Intressisaldod esimene.

Mõlemal juhul, see aitab olema täielik ülevaade sellest, kus sa oled, nii et saate otsustada, mida edasi teha.

Mõtle konsolideerida oma võlad, mille saldo ülekanne krediitkaardi.

Kui teil on palju võlga kõrged intressimäärad, ülejäänud üleandmise krediitkaardi võiks aidata teil osta mõnda aega teha ekstra pikivahega. Need kaardid pakuvad 0% aprill kuskil üheksa kuni 21 kuud, ja mõned isegi tulla ilma tasakaalu ülekande tasu.

Kui teil on võimalik valida kaardi ilma tasakaalu ülekande tasu eriti punktisüsteem 0% aprill kohta üle võlad võiks aidata vähe võimalusi; mitte ainult oleks see väiksemad igakuised võlakohustus, sest sa ei saa intressi maksmise, kuid see võib aidata teil maksta ette võla kiiremini kui sa jätkuvalt maksma vähemalt sama summa Sinu võlad sa maksid enne.

Kui olete kaaluvad tasakaalu üle pakkumise, veenduge, et lugeda trahvi print enne kui päästikule. Ideaalis, tahad jätkata ülejäänud üleandmise kaart, mis on kõige madalama tasu võimalik ja on pikim Tutustumistarjous. Samuti saate soovi veenduge, et mõistate mingeid erilisi tingimusi, nii et saate neid järgida kirja.

Kuid pidage meeles, et tasakaalu üle ei tööta, kui sa seda teed. Et enamik neist pakkumistest, peate maksta ette võla kirglikkus – ideaalis enne sissejuhatav pakkumine lõpeb. Kui te seda ei tee – ja kui sa oled lax umbes võlgade tagasimaksmise – oma Tutustumistarjous lõpeb ja teie krediitkaardi intressimäära lähtestab, jättes teile ei ole palju parem kui sa olid enne (või potentsiaalselt halvem, kui teie võlad on nüüd suurema kiirusega).

Pick up pool sagin teenida rohkem raha.

Teine võimalus koormat kergendada paigaldus võlad on püüda leida viis, kuidas teenida rohkem raha. Kui sa saaksid teenida isegi paarsada dollarit ekstra iga kuu, siis oleks parem positsioon, et maksta ette võla kiiremini või alustada säästmine hädaolukordade fond.

Pealevõtmine pool sagin on üks viis teenida raha küljel, kui te ka täisajaga tööd. Õnneks on lihtsam kui kunagi varem leida osalise tööajaga töö teostamiseks mitmesuguseid ülesandeid kokkupanek Mööbli vaadates koerad, puhastamiseks maja või pakkuda toidukaubad. Vaadake meie postitusi parim töö-at-home töökohti ja pool hustles proovida sel aastal.

Samuti isegi ajutine raha infusiooni aitab teil maksta ette mõned saldod ja saaksin hingamis ruumi. Kui teil on asju, mida enam ei kasuta millega ümber pööningul või keldris, kaaluge müüa mõned punkte eBay või Craigslistissa ja paneb tulu poole võla. See on lihtsalt ühekordne push, aga kui sa ei Varastada kogu tasakaalu, see on üks vähem igakuine arve pead maksma nüüd – vabastades rohkem raha panna poole oma teiste võlgade iga kuu.

Stopp kulutusi!

Lõplik viis aidata ennast oma reisi välja võlg on lõpetada kaevamine. Kui sa midagi muuta oma kulutusi harjumusi, see on väga võimalik oma võla mured hullemaks enne kui nad saavad paremini

Kaaluda üleminekut raha või deebet ainult teil planeerida oma strateegia välja võlg. See aitab ka jälgida oma kulutusi aega, et näha, mida teie nõrkused ja probleeme piirkondades on. Mõlemal juhul oma võlgu ei kao – ja siis võib kergesti muuta need hullem kui sa ei ohjeldada oma kulutusi.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.