Septiņas pazīmes Jūsu parāds ir ārpus kontroles (un Ko ar to darīt)

Home » Credit and Debt » Septiņas pazīmes Jūsu parāds ir ārpus kontroles (un Ko ar to darīt)

Septiņas pazīmes Jūsu parāds ir ārpus kontroles (un Ko ar to darīt)

Daudzos veidos, uzkrājot parādu ir gandrīz kļuvusi par amerikāņu spēle. Pērkot jaunu dzīvojamā istaba, kas? Finanses to 12 līdz 36 mēnešiem, ir 0%. Tirdzniecība savā automašīnā? Nu, protams, jūs vēlaties, lai saņemtu jaunu auto aizdevumu – jūs pat varat stiept to pār 84 mēnešiem līdz trulas sāpes. Going atvaļinājumā? Vienkārši uzlādējiet to un maksāt par to vēlāk, – es domāju, ka tas, ko lielākā daļa cilvēku dara, vai ne?

Mēs esam tik izmantoti, lai, izmantojot parādu par katru pirkumu, ka tas ir gandrīz nedzirdēts palikt bez parādiem. Un, ja jums izvairīties no parādu, jums var pat uzskatīt par sava veida dīvainis.

Bet, cik daudz parāds ir pārāk daudz? Daudziem, tur ir ļoti smalka līnija protektora. Kaut arī, protams, nekas nepareizs ar ārā hipotekāro kredītu, lai iegādātos māju, aizņemties pārāk daudz, un jūsu finanses var tikt izstiepts papīra plānas. To pašu var teikt par auto aizdevumus, individuālie aizņēmumi, un kredītkaršu parādu. Nav svarīgi, vai jūs atbilstat aizņemties vairāk naudas, vai ne, tur ir vieta, kur jūs aizņemties tik daudz jūs nodot sevi riskam par finanšu briesmās.

Septiņas pazīmes Jūsu parāds ir ārpus kontroles

Ja jūs cīnās ar parādiem, bet neesat pārliecināts, ka jūsu situācija ir vadāms vai nē, šeit ir septiņi pazīmes tu esi pār savu galvu:

# 1: Jūs esat tikko turēt līdzi minimālo maksājumu uz savu parādu.

Ja jums ir kredītkaršu parādu, kas nāk no wazoo un regulārus rēķinus maksāt, jūs varat tikko sekot līdzi saviem obligātajiem maksājumiem, nemaz nerunājot par papildus jāmaksā uz savu parādu. Ja šī situācija izklausās kā jūs, tas ir ļoti iespējams, esat sakosts off vairāk, nekā jūs varat košļāt.

Ja jūs tikko turēt līdzi minimālo maksājumu katru mēnesi, jums ir nepieciešams, lai atrastu veidu, kā samazināt savu ikmēneša saistības vai nopelnīt vairāk naudas – tur tiešām nav veids, kā ap to.

# 2: Jūsu parāds pieaug katru mēnesi.

Pieņemsim, ka jūs esat cīnās ar parādu jau, bet jūsu atlikumi pastāvīgi pieaug katru mēnesi. Vai jūs gūstat minimālos maksājumus katru mēnesi vai samaksājot vēl vairāk, nekā, ja jūs maksas vairāk nekā jūs maksājat, jūs palielināt savu bilanci ar katru pirkumu veicat. Maksājot $ 600 uz kredītkartes atlikumu, ir liels – bet ne tad, ja jūs maksas $ 800 vienā mēnesī.

Tādā gadījumā, jums noteikti ir vairāk parādu, nekā jūs varat rīkoties. Un, ja nav likts vāku uz izdevumiem, jūsu finanses varētu ātri spirāli no kontroles.

# 3: Jūsu kredīta rezultāts ir veikusi hit.

Viens no lielākajiem faktoriem jūsu FICO score ir jūsu kredīta izmantošanu, vai arī summas jums parādā attiecībā uz jūsu kredīta limitiem. Ja jums ir divas kredītkartes ar kopējo limitu $ 10,000, piemēram, un jūsu kombinētais bilance ir $ 7500 starp tiem, jūsu kredīta izmantošana ir 75%. (Jūs vēlaties, lai būtu tuvāk nullei.)

Šis faktors veido gandrīz trešā daļa no jūsu FICO score – tikai ar maksājumu vēsturi skaitu vairāk. Vispārīgi runājot, jo vairāk naudas jūs esat parādā, un lielāks jūsu izmantošana, jo lielāka iespējamība, ka jūsu kredīta rezultāts būs kritums.

# 4: Jūs neesat ietaupīt naudu.

Ja jūsu parādi ir tik milzīgs, ka jūs neesat ietaupīt naudu katru mēnesi, jūs neesat viens. Saskaņā ar Go banku likmes, vairāk nekā puse no amerikāņu mājsaimniecību bija mazāk nekā $ 1000 ietaupījums 2017. gadā.

Vislabāk, jūs vēlaties, lai būtu pilnībā uzpildīts ārkārtas fonds – pietiekami, lai segtu dažus mēnešus izdevumiem, ja esat pazaudējis savu darbu – vai vismaz $ 1000 izvietot prom, lai segtu pamata avārijas. Parādi tik grūti apmierināt, ka tie neļauj jums ietaupīt naudu, visticamāk, kļūs par problēmu ātrāk nekā vēlāk.

# 5: Tu dzīvo paycheck-to-paycheck.

Ja jums ir nepieciešams nogaidīt, līdz payday segt būtiskus rēķinus katru mēnesi, izredzes ir labi, jūs esat viens finanšu avārijas vai negaidītas rēķins prom no finanšu krīzes. Paturiet prātā, ka tas ir tikai nepieciešams, vienu neatbildētu algas vai finanšu misstep par savu spēju sekot līdzi saviem rēķiniem izkrist no rokām.

# 6: parādu piedzinēju sākuši zvana.

Ja parāda kolekciju ir zvanot uz uzkūdīt jums vairāk neapmaksātiem rēķiniem, tad jūsu parādi ir noteikti izaudzis ārpus kontroles. Tā kā jūsu parāds ir kolekcijās, tas nozīmē, ka jūs esat atpalikusi un nespēja sekot līdzi saviem ikmēneša maksājumiem. Jūsu kredīta rezultāts sāks sajūta ietekmi noklusējuma diezgan ātri, šajā brīdī, un jums ir nepieciešams, lai atrastu izeju.

# 7: Jūs esat aizņēmies naudu, lai samaksātu rēķinus.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, ja esat aizņēmies naudu no ģimenes un draugiem, lai segtu savus rēķinus, tas ir diezgan iespējams, ka tu esi pār savu galvu. Jums var būt problēmas atmaksāt šos aizdevumus ja kaut krasas izmaiņas ar saviem parādiem vai izdevumu paradumiem.

Ko darīt, ja ir pārāk daudz parādu

Ja kāds (vai visas) no iepriekš minētajiem faktoriem, aprakstiet savu situāciju, ir daudz veidi, kā jūs varat sākt ceļu uz atveseļošanos – kaut arī daudzi no jūsu iespējas nebūs viegli tiem. Tā vietā, lai cīnās, šeit ir daži soļi, kurus jūs varat veikt, lai saņemtu uz ceļa ārpus parāda šodien:

Cut Jūsu ģimenes izdevumus un saņemt uz “kailām kauli budžetu.”

Pēc finanšu krīzes laikā, tas ir ļoti svarīgi, lai samazinātu tauku. Kad esat parādos un cīnās, lai samaksātu rēķinus, tas parasti nozīmē, ka meklē veidus, kā samazināt savu iknedēļas un ikmēneša tēriņus, lai jūs varētu mest vairāk naudas uz savu parādu.

Tukša kauli budžets, jums izgriezt visu patstāvīgo izdevumu un koncentrēties uz pievēršot galveno mājokli, pārtikas rēķini, komunālie pakalpojumi, un parāda saistības katru mēnesi – citiem vārdiem sakot, nav restorānvagonos out, tērēt naudu par izklaidi, vai iegādāties jaunas drēbes, bet . Kaut tukša kauli budžets var būt pārāk stingrs, lai saglabātu kā ilgtermiņa risinājums, tas var palīdzēt jums iegūt rokturi par saviem parādiem pašā sākumā jūsu ceļojums un iegūt jums sākās ceļš ārā no parādiem.

Pārliecinieties, ka jūs maksājat parādus stratēģiski.

Kad jūs žonglē pārāk daudz parādu uzreiz, tas var būt grūti izsekot. Varbūt jūs vienkārši mēģina uzturēt un pastāvīgi maksā kāds rēķins ir jāmaksā vissteidzamāk, vai jūs maksājot nedaudz extra par dažiem rēķiniem un nevis citiem, bez atskaņa vai iemesla, vai reālas stratēģijas aiz tā. Šajā gadījumā, tas var palīdzēt organizēt un izveidot plānu uzbrukums.

Sāciet ar sēžot ar savu dzīvesbiedru vai partneri, lai jūs varētu saprast, ko tieši jūsu kopējais parāds slodze izskatās. Tad izveidot sarakstu ar katras parādu jums ir, pašreizējo bilanci, ikmēneša maksājumu un procentu likmes.

No turienes, jūs varat izdomāt, kā pieeja katram jūsu parādus. Ja jums ir vairākas mazākas parādus, piemēram, jūs varētu uzbrukt viņiem vispirms izmantojot parādu sniega bumbas metodi – un tikai saņemt tos no savas dzīves. Ja jūsu procentu likmes ir lielāks slogs, no otras puses, jūs varētu izmantot parādu lavīnu un risinātu visaugstākās procentu atlikumus pirmās.

Katrā ziņā, tas palīdzēs gūt pilnīgu priekšstatu par to, kur jūs esat, lai jūs varētu izlemt, ko darīt tālāk.

Apsveriet konsolidēt savus parādus ar bilances nodošanas kredītkarti.

Ja jums ir daudz parādu pie augstām procentu likmēm, līdzsvars nodošana kredītkarti var palīdzēt jums iegādāties kādu laiku, lai veiktu papildu progresu. Šīs kartes piedāvā 0% GPL jebkur no deviņiem līdz 21 mēnešiem, un daži pat nāk bez bilances nodošanas maksu.

Ja jūs varat izvēlēties karti bez bilances nodošanas maksu par īpaši rezultātu 0% GPL par nodotajiem parādiem varētu palīdzēt dažos veidos; ne tikai tas, ka samazināt jūsu ikmēneša parādu saistības, jo jums nebūs maksāt procentus, bet tas varētu palīdzēt jums samaksāt noteikto parādu ātrāk, ja jums turpina maksāt vismaz tādu pašu summu uz savu parādu tu maksā pirms tam.

Ja jūs apsverot bilances pārskaitījuma piedāvājumu, pārliecinieties, lai izlasītu fine print, pirms jūs pull sprūda. Vislabāk, jūs vēlaties veikt bilances pārskaitījuma karti, kas nāk ar zemāko maksu iespējamo un ir garāko ievada piedāvājumu. Jūs arī vēlaties, lai pārliecinātos, ka jūs saprotat, kādas īpašas noteikumus un nosacījumus, lai jūs varētu sekot tām vēstuli.

Tomēr, paturiet prātā, ka līdzsvars nodošana nestrādās, ja vien jūs darāt. Lai lielākā daļa no šiem piedāvājumiem, jums ir nepieciešams, lai samaksāt noteikto parādu ar degsmi – ideālā gadījumā pirms jūsu ievada piedāvājums beidzas. Ja jums nav – un, ja jūs pavirši par parādu atmaksu – jūsu ievada piedāvājums beigsies un jūsu kredītkarti procentu likme būs reset, atstājot jums nav daudz labāk, nekā jums bija pirms (vai potenciāli sliktāk, ja jūsu parādi ir tagad augstāku likmi).

Pick up sānu grūstīšanās, lai nopelnītu vairāk naudas.

Vēl viens veids, lai atvieglotu slodzi montāžas parādu ir mēģināt atrast veidu, kā nopelnīt vairāk naudas. Ja jūs varētu nopelnīt pat pāris simts dolāru papildus katru mēnesi, jūs varētu būt labākā pozīcijā, lai samaksāt noteikto parādu ātrāk vai sākt taupīt ārkārtas fonds.

Pacelt sānu grūstīšanās, ir viens veids, kā nopelnīt naudu, uz pusi, bet arī jūs strādājat pilnu darba laiku. Par laimi, tas ir vieglāk nekā jebkad atrast nepilna laika darbu, veicot dažādus uzdevumus, no montāžas mēbeles skatās suņiem, tīrīšanu mājas vai piegādājot pārtikas preces. Pārbaudiet mūsu posts par labāko darbu-at-home darbavietu un pusi hustles izmēģināt šogad.

Tāpat, pat pagaidu naudas infūzijas var palīdzēt samaksāt noteikto daži atlikumi un saņemt kādu elpošanas istabas. Ja jums ir sīkumi vairs izmantot ko apkārt bēniņos vai pagrabā, apsveriet pārdod dažas priekšmetus par eBay vai Craigslist, un liekot ieņēmumus uz parāda. Tas ir tikai vienu reizi push, bet, ja jūs varat klauvēt off visu līdzsvaru, kas ir viens mazāk ikmēneša rēķinu jums būs jāmaksā turpmāk – atbrīvojot vairāk naudas, lai uz citām jūsu parādus katru mēnesi.

Stop izdevumus!

Galīgais veids, kā palīdzēt sev savā ceļojumā no parādiem ir apturēt rakšana. Ja jūs kaut ko darīt, lai mainītu savu tēriņu paradumus, tas ir ļoti iespējams, jūsu parāda nepatikšanām iegūt daudz sliktāk, pirms viņiem labāk

Apsveriet iespēju naudā vai debeta tikai kā jūs plānojat savu stratēģiju no parādiem. Tas var arī palīdzēt, lai izsekotu jūsu izdevumus, bet, lai redzētu jūsu trūkumi un problēmas apgabali ir. Katrā ziņā, jūsu parādi nav dodas prom – un jūs viegli varētu veikt tos sliktāk, ja jums nav savaldīt savus tēriņus.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.