Septiņas veidi, kā ietaupīt naudu Kā Landlord

Home » Real Estate » Septiņas veidi, kā ietaupīt naudu Kā Landlord

Septiņas veidi, kā ietaupīt naudu Kā Landlord

Apmēram pirms desmit gadiem, mana sieva un es nopirku savu pirmo nomas īpašums. Mēs nebijām pilnīgi pārliecināts, ko mēs darām, bet mēs bijām apņēmušies mācīties virves gar ceļu. Un tas ir tieši tas, ko mēs darījām; ar pieredzi, izmēģinājumu un kļūdu, mēs nāca klajā ar nomas stratēģiju, kas būtu jēga – vismaz attiecībā uz mums.

Tikai šomēnes mēs maksājām galīgo maksājumu par vienu no mūsu īpašumiem -. Trīs guļamistabas ķieģeļu rančo Greenfield, Ind Pēkšņi mēs esam plānotie gadiem sapņi sāk piepildīties. Kur mūsu noma kādreiz bija saistības, mēs tagad savu māju brīvu un skaidru vecumā 37. Un tagad, ka mūsu pirmais noma ir atmaksājies, mēs varam sniegapika maksājumus nomaksātu citu mūsu nomu ātrāk un turpinātu saglabāšanu nopirkt vēl vienu noma naudā.

Tas nav bijis viegls; kā jebkurš saimnieks zina, pieder nomas īpašums nozīmē piedzīvo daudz satricinājuma vismaz daļa no laika. Mums šie izciļņiem uz ceļa ir iekļautas īrniekiem pilnībā trashing mūsu īpašumu, virkne dārgu un negaidītiem remontu, un citas mazas nodarbības var tikai uzzināt pirmās puses. Bet, gadus vēlāk, mēs uzskatām, kā mēs esam beidzot to – bet tikai tāpēc, ka mēs, kas daudz gudru lēmumu gar ceļu.

Septiņas Veidi Muižnieku var ietaupīt naudu

Daļa no mūsu stratēģijas, jo namīpašnieki ir ietaupīt naudu – ne tikai pērkot īpašumu, kas būs viegli naudas plūsma, bet meklē veidus, kā samazināt mūsu out-of-kabatas uzņēmējdarbības izmaksas. Dažas no lietām, ko mēs darām, lai saglabātu iet pilnīgi pret graudu, bet es esam noskaidrojuši, viņi strādā diezgan labi. Es paskaidrošu vairāk minūti.

Šajā amatā, es gribēju dalīties daži no mūsu naudas taupīšanas stratēģijām, kā namīpašniekiem, bet arī dalīties dažas citas saimniekam stratēģijas, kas varētu strādāt labāk (vai sliktāk), atkarībā no jūsu īres portfolio, kur jūs dzīvojat, un jūsu vietējā nekustamā īpašuma tirgū . Ja tu esi saimnieks, kurš vēlas, lai saglabātu vai apsver kļūst par vienu, šeit ir daži naudas taupīšanas stratēģijām, kas jāņem vērā:

# 1: Keep īres zems, lai samazinātu apgrozījumu.

Kad es dalīties, ka turam nomā zemāks, nekā mēs varētu, tas atstāj cilvēkus neizpratnē. Bet, ja tur ir jebkura stratēģija man stāv aiz, tas ir tas viens. Panākot īres nedaudz zemākas nekā konkurējošiem īpašības, mēs paliktu 100% aizņem, ir vairāki pieteikumi ar jebkuru vakanci, un ietaupīt naudu pa ceļam.

Redzi, katru reizi, kad kāds kustas, tas maksā mums naudu. Ne tikai mēs šampūns paklāju un krāsas, bet mums ir tirgus brīva īpašumu, kamēr kāds pārceļas Tas dažreiz var nozīmēt mēnesi bez nomas, kas ir pietiekami slikti -., Bet tas arī nozīmē, ka braukšana uz priekšu un atpakaļ uz īpašumu un nodarbojas ar potenciālajiem īrniekiem. Lai gan laiku un naudu, tirdzniecības īpašumu izīrē, var būt ļoti dārgi.

Protams, šī stratēģija var nedarboties atkarībā no tā, kur tu dzīvo. Ja īres maksa ir straujš ārkārtīgi savā tirgū, jūs varētu zaudēt daudz vairāk, nekā jūs iegūt, saglabājot īres zems. Bet mazā, miegains pilsēta, šī stratēģija darbojas diezgan labi. Ne tikai mēs nodrošinām mūsu nomniekiem ar darījumu, bet mēs ietaupīt naudu kopā ar problēmu un stresa, kas nāk ar nemainīgu apgrozījumu un vakancēm.

# 2: Izvēlieties mazākus īpašības, kas ir viegli uzlabot un remonts.

Kad mēs pārcēlās uz Noblesville, Ind., Pirms dažiem gadiem, mēs īsi flirted ar ideju par pagrieziena mūsu veco dzīvesvietu citā noma. Bet mēs mainījām savu melodiju, kad mēs sapratām, cik daudz, ka varētu izmaksāt. Protams, mūsu mājās varētu pārvērst peļņu, taču jebkuru remontu būtu caur jumtu!

Citi mūsu nomas īpašības ir aptuveni 1000 kvadrātpēdas katrs, kas nozīmē, ka mēs cieši iepazinies ar to, cik daudz tas maksā par šo daudz paklāju, kas izmēra krāsns, un liels jumta. Mājās bijām pārvietojas no un pārdošana, no otras puses, bija gandrīz 2400 kvadrātpēdas – vairāk nekā divas reizes lielāka.

Mēs galu galā nolēma, ka mēs nevēlamies maksāt milzīgas remontu un 2400 kvadrātpēdu paklāju vai pat paklāju tīrīšanas starp īrniekiem. Mēs arī nolēmām, ka lielāki remonts – jauna, milzīga jumta tuvāko gadu laikā, lielāka krāsns, lielāku pagalmu rūpēties – iespējams, varētu apēst mūsu atdevi.

Protams, lielākas mājas īre, lai iegūtu vairāk naudas, bet par kādu cenu? Tāpat kā jebkuru citu mājās, lielāku nomas nozīmē pricier viss – no remontiem un uzlabojumiem, lai nekustamā īpašuma nodokļus un homeowner apdrošināšanu. Kā neatkarīgie namīpašniekiem, mēs nolēmām pieturēties pie mazākiem īpašumiem ar izmaksām, mēs varētu viegli pārvaldīt.

# 3: Get būvuzņēmējs kontu un kaudze atlaides.

Kļūstot saimnieks nav lēts lieta, un tas ir taisnība, pat tad, kad jums īpašumu savu vārdu. Uz augšu hipotēku maksājumiem un īpašuma apdrošināšanu, jums ir nepieciešams, lai samaksātu par jauninājumiem un remontu. Un dažreiz, šie remontdarbi var būt ļoti dārgi.

Īpašuma īpašnieks Aleksandrs Aguilar saka, viņš ietaupa naudu, apvienojot savus nomas pērk vienā veikalā, kas piedāvā prāvs atlaidi līgumslēdzējiem.

“Par nomnieku apgrozījumu vakancēm, es nopirkt visu, kas man nepieciešams, vienā pasūtījumā un palaist to, lai gan Home Depot darbuzņēmēju galda, kas ir bezmaksas,” saka Aguilar, kas blogus pie CashFlowDiaries.com. “Atkarībā no tā, cik daudz es esmu pērk un kurš klientam rep ir, es varu ietaupīt jebkur no 5% līdz 12%.”

Papildus meklējot darbuzņēmējs atlaides, jūs varat arī veikt pārdošanu, stacked kuponus un atlaides. Blogger aiz ESIMoney, kas ir saimnieks, saka viņš apvieno pārdošanas citas atlaides, lai iegūtu visvairāk sprādziena viņa buks.

“Kad es nopirku ierīces vairākām vienībām, es apvienot pārdošanas cenu, konkurenta pārdošanas cena mačs, kuponu, atlaidi, un naudas atpakaļ kredītkartes daudz ietaupīt vairāk nekā $ 3000,” viņš saka. “Vēl labāk, es bloķēta tajās pašās cenas nākamajiem pirkumiem, pat tad, ja es nopirku tikai vienu preci!”

# 4: Izvairieties no īpašuma pārvaldnieku.

Īpašuma vadītāji sola samazināt stresu, kas nāk ar to saimnieks. Tie būs reklamēt un tirgot savu nomu jūsu vārdā, īpaši rūpējoties pareizi vetārsts potenciālos nomniekus. Uz augšu, ka tie atbilst ar nomniekiem, iekasēt maksājumus, un risināt ar īpašnieku jautājumiem.

Diemžēl, šie pakalpojumi nāk pie stāvas izmaksām. Ja jūs esat gatavi un spēj vadīt saviem īpašumiem un sevi, no otras puses, jūs varat izgriezt vidū vīrietis un saglabāt lielāku peļņu sev.

Tas ir tieši tā, kā Stīvens D., blogger aiz EvenStevenMoney, palielina rentabilitāti viņa noma. Kad viņš konstatēja, ka nekustamā īpašuma aģenti un īpašuma pārvaldnieki iekasēta līdz pilnas mēneša īre par dienesta gadu, viņš nolēma darīt smago celšanas pats.

“Mēs nolēmām uzskaitīt īpašumu paši tiešsaistē, izmantojot kombināciju Zillow Nomas vadītājs un Craigslist,” saka Stīvens. “Tas ļauj mums, lai ietaupītu naudu un ir vairāk rokas uz ar kurš gatavojas dzīvot uz mūsu īpašumu.”

# 5: Nebaidieties teikt “nē”.

Kaut arī daži īrnieki, šķiet apmierināts ar savu māju, kā tas ir, vienmēr ir tie, kas alkst izmaiņas un uzlabojumus. Un patiesi, tā nekad sāp īrniekiem lūgt jaunu virtuves izlietnes vai jaunu krāsas kārtu dzīvojamā istabā. Es domāju, sliktākais jūs varat teikt, ir “nē”, vai ne?

Lieta ir, jūs nevarat veikt katrs nomnieks laimīgs. Un, kad jūs nomainīt kaut ko, kas nav nepieciešams aizstāt Jūsu rēķina, jūs strādājat pret labākajām interesēm jūsu biznesu un jūsu bottom line.

Elizabeth Colegrove no negribīgi saimnieka saka spēja pateikt “nē” ir izglābis viņas tonnas naudas un sirdssāpēm gadu gaitā. Colegrove saka, viņa bija īrnieki lūgt griestu ventilatori katrā istabā, virtuves skapis krāsu izmaiņas, modernizētas mini žalūzijas, un vairāk. Lieta ir, viņi vēlas to darīt pie viņas rēķina – nav savējās.

“Mans īrnieks var [veikt uzlabojumus] uz to rēķina, bet preces ir jāatstāj aiz muguras,” viņa saka. “Tas ne tikai ietaupīt man tūkstošiem, bet es neesmu slikts puisis.”

Protams, varat arī ļaut jūsu īrniekiem darīt kādu darbu sevi un piedāvā maksāt tikai materiāliem. Tādā veidā, jūs abi gūst labumu no jaunināšanas, bet jūs nemaksājat par nevajadzīgām darbu. Tas ir precīzs stratēģija ar Pauline Paquin, kas ir saimnieks, kas blogus Reach Finanšu Neatkarības izmantots.

Paquin saka viņas nomnieki laikam piedāvās noteikt vai jaunināt komponentus viņas nomu viņi nepatīk. “Es esmu laimīgs, tie ir parocīgs, tad, kad viņi jautāja, vai viņi varētu gleznot vietu, es teicu pārliecināts un tikai atmaksāts tos krāsas un otas,” viņa teica.

# 6: Esiet apzināti par krāsas krāsas un grīdas.

Čada Carson, nekustamā īpašuma investors aiz CoachCarson.com, izmanto viens vienkāršs triks, lai racionalizētu vakanču procesu. Viņš izmanto to pašu interjera krāsu krāsu un stilu vispār viņa nomas īpašības.

“Tas ļauj mums iegādāties krāsu fasēti, un padara touch-up daudz vieglāk apgrozījumu laikā,” saka Carson. “Es novērtēju šo ietaupa mums $ 250 līdz $ 500 katru reizi samazinātā glezniecības darbu un iztērēto materiālu.”

Carson arī cenšas izvairīties no nomas ar sienas līdz sienai paklāju, viņš saka. Tas palīdz viņam saglabāt neminēts naudas summas katram amatam laikā kopš cietie grīdas parasti nav jānomaina starp īrniekiem. “Mēs cenšamies iegādāties māju ar cietām grīdām, piemēram, flīzes vai cietkoksnes, vai arī mēs instalēt to atklāti,” saka Carson.

# 7: Veikt apkopi un uzturēšanu pats.

Veterāns un saimnieks Doug Nordman pieder viena nomas īpašums ar savu sievu. Kaut arī to mērķis ir ne vienmēr ir ilgtermiņa ienākumi, jo viņi plāno pārcelties uz īpašumu, viņiem joprojām vēlaties ietaupīt naudu pa ceļam.

Viņu stratēģija? Veicot daudz uzturēšanu, un it īpaši par pagalmā darbu, sevi.

“Tas ir zemas uzturēšanas ainavu, lai tikai pāris stundas, ik pēc sešām nedēļām, taču tas dod mums lielisku iespēju apskatīt īpašumu, un tērzēt ar īrnieku,” saka Nordman, kas blogus militāri Guide.

Galīgā Domas

Pirms jūs pērkat jebkuru nomas īpašumu, tas ir ļoti svarīgi, lai pārliecinātos, ka numurus darbu. Ieviešot kādā nomas ienākumi ir jauka pārliecināts, bet tas palīdz uzturēt savus izdevumus vismaz tik jūs neesat maksā vairāk, nekā jūs celt.

Kaut arī nav īpaši ietaupījumu stratēģija ir labi visiem, tas ir svarīgi, lai kāds saimnieks, lai atrastu pareizo stratēģiju, lai viņu uzņēmējdarbību. Bez viena, pērkot nomas īpašums var viegli kļūt par zaudēt piedāvājums.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.