Septyni ženklai Tavo skola nekontroliuojamas (ir ką daryti, apie tai)

Home » Credit and Debt » Septyni ženklai Tavo skola nekontroliuojamas (ir ką daryti, apie tai)

Septyni ženklai Tavo skola nekontroliuojamas (ir ką daryti, apie tai)

Be daug būdų, stelažai iki skolą beveik tapo amerikiečių pramoga. Perkant naują Svetainės komplektas? Finansuoti ją nuo 12 iki 36 mėnesių 0%. Prekyba jūsų automobilį? Na, žinoma, jūs norite gauti naują automobilį paskolą – jūs netgi galite ištempti jį per 84 mėnesių iki bukas skausmas. Ketinate atostogauti? Tiesiog imti ją ir sumokėti už jį vėliau – Aš turiu galvoje, kad tai, ką dauguma žmonių daro, tiesa?

Mes taip įpratę naudoti skolą už kiekvieną pirkimą, kad tai beveik negirdėtas dalykas likti be skolų. Ir jei jums išvengti skolos, galite net būti vertinamas kaip tam tikra keistuolis natūra.

Bet, kiek skola yra per daug? Nes daugelis, ten labai plonytė linija protektoriaus. Nors tikrai nieko blogo, imant būsto paskolą pirkti namą, skolintis per daug ir savo finansus gali būti ištemptas popierius plonas. Tą patį galima pasakyti ir apie automobilių paskolos, asmeninės paskolos ir kredito kortelės skola. Nesvarbu, ar turite teisę skolintis daugiau pinigų, ar ne, yra vieta, kur galite skolintis tiek, kiek jūs įdėti save gresia finansų pavojuje.

Septyni ženklai Tavo skola nekontroliuojamas

Jei kovoja su skolos, bet nesate tikri, ar jūsų situacija yra valdoma, ar ne, čia yra septyni ženklai esate virš galvos:

# 1: Jūs esate vos neatsilikti nuo minimalių mokėjimų savo skolą.

Jei turite kredito kortelės skola išeina wazoo ir reguliariai sąskaitas mokėti, galite vos suspėti su savo minimalių mokėjimų, jau nekalbant apie nieko mokėti papildomai link savo skolą. Jei ši situacija skamba kaip jums, tai labai tikėtina, jūs įkando ne daugiau nei galite kramtyti.

Jei vos neatsilikti nuo minimalių mokėjimų kiekvieną mėnesį, jums reikia rasti būdą, kaip sumažinti jūsų mėnesio įsipareigojimus arba uždirbti daugiau pinigų – ten tikrai ne aplink jį.

# 2: Jūsų skolos auga kiekvieną mėnesį.

Tarkime, jūs kovoja su skolos jau, bet jūsų likučiai nuolat auga kiekvieną mėnesį. Nesvarbu, ar jūs darote minimalius mokėjimus kiekvieną mėnesį arba mokėdami žemyn net daugiau, jei jūs įkrovimo daugiau nei jūs mokate, esate didinti savo likučius kiekvieno pirkimo jums padaryti. Mokėti $ 600 į kredito kortelės balansas yra puikus – bet ne, jei esate įkrovimo $ 800 per tą patį mėnesį.

Šiuo atveju, jūs tikrai turi daugiau skolų nei galite tvarkyti. O jei nereikia įdėti dangtelį ant savo išlaidas, savo finansus gali greitai spirale iš kontrolės.

# 3: Jūsų kredito balas ėmėsi hitu.

Vienas iš didžiausių veiksnių jūsų FICO balas savo kredito panaudojimas, ar sumos jūs skolingi, susijusios su Jūsų kredito limitai. Jei turite dvi kredito kortelėmis, kurių bendra riba $ 10,000, pavyzdžiui, ir jūsų bendras balansas yra $ 7,500 tarp jų, jūsų kredito panaudojimas yra 75%. (Jūs norite, kad ji būtų arčiau nulio).

Šis veiksnys sudaro beveik iš savo FICO rezultatą trečioji – tik savo mokėjimų istoriją skaičiuoja daugiau. Apskritai, tuo daugiau pinigų jūs skolingi ir tuo didesnis jūsų panaudojimas, tuo labiau tikėtina, kad jūsų kredito balas kris.

# 4: Jūs ne taupyti pinigus.

Jei jūsų skolos taip didele, kad jūs ne taupyti pinigus kiekvieną mėnesį, jūs ne vieni. Pasak Eiti bankininkystės Kainos, daugiau nei pusė amerikiečių namų ūkių turėjo mažiau nei 1000 $ sutaupyti 2017.

Idealiu atveju, jūs norite turėti visiškai aprūpintą avarinis fondas – pakankamai padengti keletą mėnesių išlaidų, jei jūs praradote savo darbą – arba bent $ 1000 stashed toli padengti pagrindinę ekstremalią situaciją. Skolos taip sunku patenkinti, kad jie neleis jums sutaupyti pinigus, greičiausiai taps problema anksčiau nei vėliau.

# 5: Jūs gyvena paycheck-į-paycheck.

Jei reikia laukti, kol etapuose padengti esmines sąskaitas kiekvieną mėnesį, šansai yra gerai, esate vienas finansinis pagalbos arba netikėtas Bill nuo finansinės krizės. Turėkite omenyje, kad tai tik mano vieną praleistą paycheck arba finansinę apsirikimas jūsų sugebėjimas suspėti su savo sąskaitas kristi iš rankų.

# 6: skolos kolekcininkų pradėjo skambinti.

Jei skolos kolekcininkų buvo raginama, kad skalikas tave neapmokėtų sąskaitų, tada savo skolas jau tikrai išaugo iš kontrolės. Kadangi jūsų skola yra kolekcijos, tai reiškia, jūs atsiliko ir nepavyko suspėti su savo mėnesinių mokėjimų. Jūsų kredito balas bus pradėti jausmas savo nevykdymo padarinių gana greitai šiuo metu, ir jums reikia rasti išeitį.

# 7: Jūs pasiskolino pinigų mokėti savo sąskaitas.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, jei jūs skolintis pinigus iš šeimos ir draugų padengti savo sąskaitas, tai gana tikėtina, kad esate virš galvos. Jūs galite turėti problemų grąžinti šias paskolas, nebent kažkas drastiškų pokyčių su savo skolų ar išlaidų įpročius.

Ką daryti, jei turite per daug skolų

Jei kuri nors (arba visų) iš minėtų veiksnių apibūdinti savo situaciją, yra daug būdų, kaip galite pradėti kelyje į išieškojimo – nors daugelis iš jūsų variantų nebus lengva tie. Vietoj kovoja, čia yra keletas žingsnių galite imtis, siekiant atsistoti ant kelio iš skolos Šiandien:

Sumažinti savo namų ūkių išlaidų ir gauti ant “pagimdė kaulų biudžetą.”

Be finansų krizės, tai labai svarbu, siekiant sumažinti riebalų. Kai esate skolos ir stengiasi apmokėti sąskaitas, tai paprastai reiškia, ieško būdų, kaip sumažinti savo savaitinį ir mėnesinį išlaidų, todėl jūs galite mesti daugiau pinigų į savo skolas.

Nuoga kaulai biudžetas, jums reikia iškirpti visą savo nuožiūra išlaidas ir sutelkti dėmesį atkreipiant pagrindinį būstą, maisto sąskaitas, komunalinės paslaugos, ir skolinius įsipareigojimus kiekvieną mėnesį – kitaip tariant, ne restoranai, leisti pinigus pramogoms, arba pirkti naujus drabužius, o , Nors plikas kaulai biudžetas gali būti pernelyg griežti išlaikyti kaip ilgalaikį sprendimą, ji gali padėti jums gauti tvarkyti savo skolas pačiame pradžios savo kelionę ir jums pradėti kelyje iš skolos.

Įsitikinkite, kad esate pasiteisina savo skolas strategiškai.

Kai jūs žongliravimas per daug skolų vienu metu, tai gali būti sunku sekti. Gal jūs tiesiog bando suspėti ir nuolat moka kokia sąskaita yra dėl kuo skubiau, ar jūs mokate šiek tiek daugiau dėl tam tikrų sąskaitas, o ne kitiems be jokios prasmės ar realaus strategijos už jį. Šiuo atveju, ji gali padėti gauti organizuotas ir sukurti atakos planą.

Pradėkite sėdi su savo sutuoktiniu ar partneriu, todėl galite išsiaiškinti, ką jūsų bendra skola apkrova atrodo. Tada sukurkite kiekvieno skolos turite, dabartinis balansas, mėnesio mokėjimo, ir palūkanų normos, sąrašą.

Iš ten, galite išsiaiškinti, kaip kreiptis į kiekvieną savo skolas. Jei turite keletą mažesnių skolų, pavyzdžiui, galite juos pulti pirmas naudojant skolos sniego gniūžtės metodu – ir tiesiog gauti juos iš savo gyvenimo. Jei jūsų palūkanų normos yra didesnės naštos, kita vertus, galite naudoti skolos lavina ir pirmą kartą spręsti aukščiausių palūkanų likučius.

Bet kokiu atveju, tai padės turėti pilną nuotrauką, kur esate, todėl galite nuspręsti, ką daryti toliau.

Apsvarstykite konsoliduoti savo skolas su balansas perdavimo kreditine kortele.

Jei jūs turite skolos aikštelė prie aukštos palūkanų normos, balansas perdavimo kreditinės kortelės gali padėti jums įsigyti šiek tiek laiko padaryti papildomų pažangą. Šios kortelės pasiūlyti 0% balandis bet nuo devynių iki 21 mėnesių, ir kai kurie net ateiti be balansas perdavimo mokestį.

Jei galite pasirinkti kortelę be balansas perdavimo mokestį ypač įvartis 0% balandis pervestų skolas galėtų padėti keliais būdais; ne tik būtų tai sumažinti jūsų mėnesio skolos įsipareigojimą, nes jums nebus mokėti palūkanas, tačiau ji gali padėti jums mokėti žemyn skolos greičiau, jeigu tęsite mokėti bent tą pačią sumą į savo skolas jums buvo mokėjimo anksčiau.

Jei esate svarsto perdavimo pasiūlymus balansą, įsitikinkite, kad skaityti baudos spausdinti prieš nuspausti gaiduką. Būtų idealu, jei norėsite tęsti balansas perdavimo kortelę, kuri ateina su mažiausių mokesčių galimų ir turi ilgiausią įvadinis pasiūlymą. Jūs taip pat norite įsitikinti, kad jūs suprantate jokių specialių terminų ir sąlygų, kad jūs galite sekti juos laiške.

Tačiau reikia nepamiršti, kad pusiausvyra perdavimo neveiks, nebent jūs padaryti. Padaryti labiausiai iš šių pasiūlymų, jums reikia mokėti žemyn skolos su patosas – geriausia prieš jūsų įvadinis pasiūlymas baigiasi. Jei ne – ir jei jūs esate nerūpestingas apie skolos grąžinimo – jūsų įvadinis pasiūlymas baigsis ir jūsų kredito kortelės palūkanų normos bus iš naujo, palikdamas jus ne daug geriau nei tu buvai anksčiau (ar potencialiai blogesnė, jei jūsų skolos dabar didesniu mokesčio tarifu).

Pasiimti pusėje stumdymasis uždirbti daugiau pinigų.

Kitas būdas pašviesinti Montavimo skolas apkrova yra pabandyti rasti būdą, kaip užsidirbti daugiau pinigų. Jei gali uždirbti net pora šimtų dolerių papildomų kiekvieną mėnesį, jums bus geresnėje padėtyje mokėti žemyn skolos greičiau arba pradėkite taupyti skubios pagalbos fondą.

Įlaipinami pusėje stumdymasis yra vienas iš būdų uždirbti pinigus ant šono, o taip pat dirbti pilnu etatu. Laimei, tai lengviau nei bet kada rasti ne visą darbo dieną atlikdami įvairias užduotis iš montuojant baldus žiūrėti šunys, valymo namus, ar teikiant bakalėja. Check out mūsų pranešimus apie geriausius darbo namuose darbo vietų ir pusės hustles pabandyti šiais metais.

Be to, net laikinas pinigų infuzijos gali padėti jums mokėti, nustatantis kai kurių likučiai ir kažkiek kvėpavimo kambarį. Jei turite stuff jums nebereikia naudoti klojimo aplink palėpėje ar rūsyje, apsvarstyti pardavimo kai kuriuos elementus eBay ar Craigslist ir išleisti pajamas į skolą. Tai tik vienkartinis impulsas, bet jei galite numušti visą balansą, tai viena mažiau mėnesio sąskaitą turėsite sumokėti nuo šiol – atlaisvinti daugiau pinigų įdėti į jūsų kitų skolas kiekvieną mėnesį.

Stop išlaidas!

Galutinis būdas padėti sau savo kelionę iš skolos yra sustabdyti kasti. Nebent jūs ką nors pakeisti savo išlaidų įpročius, tai labai įmanoma savo skolą rūpesčius gausite daug blogiau, kol jie geriau

Apsvarstykite pereiti prie pinigų ar debeto tik kaip jums planuoti savo strategiją, iš skolos. Jis taip pat gali padėti sekti savo išlaidas, o pamatyti, ką jūsų trūkumai ir rūpesčių sritys. Bet kokiu atveju, jūsų skolos nesiruošia toli – ir jūs galite lengvai padaryti jiems blogiau, jei jūs neturite suvaldyti savo išlaidas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.