Seven Signs váš dluh je mimo kontrolu (a co s tím dělat)

Home » Credit and Debt » Seven Signs váš dluh je mimo kontrolu (a co s tím dělat)

Seven Signs váš dluh je mimo kontrolu (a co s tím dělat)

V mnoha ohledech, navršení dluh se téměř stala americká zábava. Nákup nového obývací pokoj set? Financovat po dobu 12 až 36 měsíců na 0%. Obchodování v autě? No, samozřejmě budete chtít získat nové auto úvěr – můžete dokonce jej vztáhl nad 84 měsíců na tupou bolest. Chystáte se na dovolenou? Jen ji nabíjet a platit za to později – myslím, že to, co většina lidí dělá, že jo?

Jsme tak zvyklí používat dluh při každém nákupu, že je to téměř neslýchané zůstat bez dluhů. A pokud se vyhnete dluh, může dokonce být viděn jako nějaký druh podivína.

Ale kolik dluh je příliš mnoho? Pro mnohé je tu velmi jemná linka na běhounu. Zatímco tam je rozhodně nic brát hypotéku na koupi nového domu v pořádku, půjčovat příliš mnoho a vaše finance by mohly být natáhl papír tenký. Totéž lze říci o půjčky na auta, osobní půjčky a dluhy z kreditních karet. Bez ohledu na to, zda máte nárok půjčit více peněz, nebo ne, je to místo, kde si půjčit tolik, co se riziku pro finanční nebezpečí.

Seven Signs váš dluh je mimo kontrolu

Pokud jste zápasí s dluhy, ale nejsou jisti, zda je vaše situace zvládnutelná, nebo ne, tady je sedm znamení jste v nad hlavou:

# 1: Ty stěží držet krok s minimální platby na své dluhy.

Máte-li dluh kreditní karty vyjde na Wazoo a pravidelné účty zaplatit, můžete stěží držet krok se svými minimálních plateb, natož platit nic navíc ke své dluhy. Pokud tato situace zní, jako jste vy, je velmi pravděpodobné, že jste ukousl víc, než si můžete žvýkat.

Pokud stěží držet krok s minimální platby každý měsíc, budete muset najít způsob, jak snížit své měsíční závazky nebo vydělat více peněz – je tam opravdu žádný způsob, jak kolem něj.

# 2: Váš dluh roste každý měsíc.

Řekněme, že jste zápasí s dluhy už ale vaše bilance neustále rostou každý měsíc. Ať už budete dělat minimální platby každý měsíc, nebo platit dolů ještě víc než to, že pokud jste zpoplatnění více než budete platit, budete zvýšit své vklady u každého nákupu uděláte. Placení $ 600 k zůstatku kreditní karty je skvělý – ale ne v případě, že jste nabíjení $ 800 v témže měsíci.

V tomto případě je určitě větší dluh, než můžete zvládnout. A pokud nemají dát víko na své výdaje, vaše finance mohli rychle vymkne kontrole.

# 3: Vaše kreditní skóre vzala hit.

Jeden z největších determinant vašeho skóre FICO je vaše kreditní využití, nebo částky dlužíte v souvislosti s vaší kreditní limity. Máte-li dvě kreditní karty s celkovým limitem $ 10,000, například i váš kombinovaná bilance je 7.500 $ mezi nimi vaše využití kreditu je 75%. (Můžete chtít, aby byl blíže k nule).

Tento faktor tvoří téměř třetinu svého FICO skóre – pouze své platební historie se počítá na další. Obecně platí, že čím více peněz dlužíte, a tím vyšší je vaše využití, tím je pravděpodobnější, vaše kreditní skóre klesne.

# 4: Ty neukládá žádné peníze.

Pokud vaše dluhy jsou tak drtivá, že nejste úsporu nějaké peníze každý měsíc, nejste sami. Podle Go bankovnictví kurzů, více než polovina amerických domácností mělo méně než $ 1,000 v úsporách v roce 2017.

V ideálním případě, že budete chtít mít plně zásobený nouzový fond – stačí pokrýt několik měsíců výdajů, pokud jste ztratili svou práci – nebo alespoň $ 1,000 schovali pokrýt základní nouze. Dluhy tak těžké uspokojit, že zabrání ukládání nějaké peníze pravděpodobně stane problémem spíše dříve než později.

# 5: Žijete výplata-to-výplatní pásku.

Pokud budete muset počkat až do výplaty k pokrytí základních poukázky každý měsíc, je velká šance, že jste jeden finanční nouzové nebo nečekané vyúčtování od finanční krize. Mějte na paměti, že to prostě trvá jednu zapomenutou výplatu nebo finanční chybný krok pro vaše schopnost držet krok se svými účty vypadnout ze svých rukou.

# 6: Dluh sběratelé začali říkat.

Pokud dluh kolektory byly volá vás pronásledovat přes nezaplacené účty, pak se vaše dluhy rozhodně vzrostl mimo kontrolu. Vzhledem k tomu, dluh je ve sbírkách, to znamená, že jste pozadu a nedokázal držet krok s své měsíční platby. Vaší kreditní skóre začne pociťují dopady vaší výchozí poměrně rychle, v tomto bodě, a budete muset najít cestu ven.

# 7: jste půjčil peníze na zaplacení vašich účtů.

V neposlední řadě, pokud jste si půjčili peníze od rodiny a přátel na pokrytí své účty, je to docela pravděpodobné, že jste v nad hlavou. Můžete mít problémy s splácením těchto půjček Pokud se něco drastické změny se svými dluhy či utrácení.

Co dělat, když máte příliš mnoho dluhu

Pokud některé (nebo všechny) z výše uvedených faktorů popsal svou situaci, existuje mnoho způsobů, jak můžete začít na cestě k oživení – i když mnohé z vašich možností, nebudou ty snadné. Místo toho, aby bojoval, zde jsou některé kroky, kterými můžete se dostat na cestu z dluhů dnes:

Snížit své výdaje domácností a dostat se na ‚rozpočet holé kosti.‘

V době finanční krize, to je velmi důležité snížit tuk. Když jste v dluzích, a snaží se platit své účty, to obvykle znamená, že hledají způsoby, jak snížit své týdenní a měsíční výdaje, takže si můžete hodit více peněz ke své dluhy.

Holá kosti rozpočet vyžaduje, aby vystřihnout všechny diskreční výdaje a zaměřit se na placení bytová jádra, potravinové poukázky, utility a dlužní závazky každý měsíc – jinými slovy, ne jíst venku, utrácet peníze na zábavu, nebo kupovat nové oblečení na chvíli , Zatímco holé kosti rozpočet může být příliš přísný udržet jako dlouhodobé řešení, může vám pomoci získat handle na vaše dluhy na samém začátku své cesty a dostat jste začali na cestě ven z dluhů.

Ujistěte se, že budete splácet své dluhy strategicky.

Když jste žonglování příliš mnoho dluhů najednou, může být obtížné sledovat. Možná jste jen snaží držet krok a neustále platit bez ohledu na zákon je způsobeno nejnaléhavěji, nebo platíte něco navíc u některých návrhů zákonů a jiné ne bez hlavy a paty, nebo skutečnou strategii za ním. V takovém případě může pomoci, aby se zorganizovali a vytvořit plán útoku.

Začněte tím, že sedí se se svým manželem nebo partnerem, takže můžete zjistit, co přesně váš celkový dluh zatížení vypadá. Pak vytvořit seznam každého dluhu máte, aktuální zůstatek, měsíční platby, a úrokové sazby.

Odtud si můžete zjistit, jak se blíží ke každému ze svých dluhů. Pokud máte několik menších dluhů, například, mohl byste je nejprve zaútočit pomocí metody dluhu sněhové koule – a jen si je ze svého života. Pokud vaše úrokové sazby jsou větší zátěž, na druhou stranu, můžete použít dluhu lavinu a vypořádat se s nejvyšší úrokovou zůstatky první.

Ať tak či onak, bude to pomůže mít úplný přehled o tom, kde jste na to se můžete rozhodnout, co dělat dál.

Zvažovat její další konsolidaci své dluhy se kreditní zůstatek transfer kartu.

Pokud máte spoustu dluhů na vysoké úrokové sazby, rovnováha převod kreditní karta by mohla pomoci získat trochu času, aby se další pokrok. Tyto karty nabízí 0% APR pro kdekoli od devíti do 21 měsíců, a někteří dokonce přicházejí bez poplatku za převod zůstatku.

Pokud máte možnost vybrat si kartu bez poplatku za převod bilance zejména svůj tým do vedení 0% dubna na převedených dluhů by mohla pomoci v několika způsoby; nejen že by to snížit své měsíční závazky dluhu, protože nebudete platit úroky, ale mohlo by to pomoci splácení dluhů rychleji, pokud budete i nadále věnovat minimálně stejnou částku k své dluhy jste platící předtím.

Pokud uvažujete nabídku převodu zůstatku, určitě si přečtěte pokuty tisk před spoušť. V ideálním případě, že budete chtít sledovat karty převod zůstatku, který je dodáván s nejnižšími možnými poplatků a má nejdelší úvodní nabídku. Budete také chtít, aby se ujistil, abyste pochopili, žádné zvláštní podmínky, takže můžete sledovat je do posledního písmene.

Nicméně, mějte na paměti, že převod zůstatku nebude fungovat, pokud děláte. Aby co nejvíce z těchto nabídek, budete muset zaplatit dluhů s horlivostí – v ideálním případě před váš úvodní nabídka končí. Pokud nemáte – a pokud jste laxní o splácení dluhu – váš úvodní nabídka skončí a úroková sazba z vaší platební karty se obnoví, takže si moc lépe, než jste byli před (nebo potenciálně horší, pokud vaše dluhy jsou nyní při vyšší rychlosti).

Zvednout boční shon, jak vydělat více peněz.

Další způsob, jak odlehčit zátěž montážních dluhů je pokusit se najít způsob, jak vydělat více peněz. Pokud byste mohli vydělat ještě pár set dolarů navíc každý měsíc, měli byste být v lepší pozici na splácení dluhů rychleji, nebo začít šetřit nouzový fond.

Vyzvednutí boční ruch je jedním ze způsobů, jak vydělat peníze na boku, zatímco vy také pracovat na plný úvazek. Naštěstí, je to jednodušší, než kdy jindy najít práci na částečný úvazek vykonávat širokou škálu úkolů, od montáže nábytku na sledování psů, čištění domů, nebo dodávající potraviny. Podívejte se na naše příspěvky na nejlepší práce-at-home pracovních míst a strany spěchá, aby se pokusili tento rok.

Stejně tak i dočasný hotovostní infuze vám pomohou zaplatit dolů některé zůstatky a trochu volný prostor. Máte-li věci, které již nepoužíváte, kterým se po půdě nebo ve sklepě, zvážit prodej některé položky na eBay nebo Craigslist a uvedení výnosů směrem k dluhu. Je to jen jednorázový tlačit, ale když se může srazit celou rovnováhu, to je jeden z méně měsíční vyúčtování budete muset zaplatit od nynějška – uvolní více peněz, aby se k vaše další dluhy každý měsíc.

Zastavit utrácení!

Konečný způsob, jak pomoci sami na vaší cestě z dluhů, je přestat kopat. Pokud jste něco změnit své utrácení, je vysoce pravděpodobné, vaše dluhové problémy budou mít mnohem horší, než se dostanou lepší

Zvážit přechod na hotovost nebo debetní jen, jak si naplánovat strategii z dluhů. To může také pomoci sledovat své výdaje na chvíli vidět, jaké jsou vaše slabiny a problémové oblasti jsou. Ať tak či onak, vaše dluhy nejsou jít pryč – a můžete snadno učinit je ještě horší, pokud nechcete udržet na uzdě své výdaje.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.