Siaubingi būdai sumokėti savo skolą

Home » Uncategorized » Siaubingi būdai sumokėti savo skolą

Siaubingi būdai sumokėti savo skolą

Jei yra naudojamos tam tikros skolos grąžinimo taktika, kuri sumaišo aplink skolos vietoj tikrųjų moka jį išjungti tipą, tada jūs ketinate apie tai neteisingą kelią. Jūs esate ne iš tikrųjų sumažinti savo skolą. Kai kuriais atvejais, jūsų skolos gali būti iš tiesų auga, o ne mažėja.

Kaip jūs manote apie tai, kaip atsikratyti savo skolų apkrovos, paklauskite savęs: “Ar tai tik greitai, lengvai sprendimas banga mane per ar bus tai tikrai, kartą ir visiems laikams, atsikratyti skolų?” Štai keletas blogiausia (ir brangiausia) būdai “atsiperka” savo skolą.

1. Pasiskolinti iš savo 401k

Jūs neturėtumėte skolintis iš savo 401k laikotarpiu, daug mažiau mokėti savo skolą. Pakalbėkime apie tai, kas atsitinka, kai jūs skolintis iš savo 401K.

Pirmiausia, jūsų darbdavys negali jums padėti jo nebėra, kol jūs grąžino paskolą. Antra, jūsų namo užmokestis yra mažesnis (nes jūs turite grąžinti paskolą), kol pinigus grąžino. Trečia, jei paliksite savo darbą, jūs turite iš karto sumokėti visą paskolą arba jūs galų gale su ankstyvo pasitraukimo mokesčius ir pajamų mokesčius.

Kai jis ateina į pasiteisina savo skolą, skolindamasi iš savo pensijų fondą yra baisi mintis.

2. perfinansuoti savo hipotekos

Refinansavimo savo skolą į savo hipotekos yra kita bloga idėja, ypač jei jūsų skola buvo neužtikrintos prasideda. Susiejimas blogą skolą savo namų nuosavo kapitalo nėra protingas. Kai negalėjo mokėti savo kredito kortelės skola, jums baigėsi su bloga kredito reitingas. Saugūs savo skolą savo namuose reiškia, kad jūs galite prarasti savo namus ir gauti blogą kredito reitingą, kai jūs negalite atlikti mokėjimus.

3. Skolos sureguliavimo

Nors jie atrodo prieglobsčio neramus situacijai, skolų sureguliavimo įmonės yra linkusios pabloginti situaciją. Kad sistema veiktų, turite sustabdyti mokėjimo savo kreditoriams. Kai mokėjimai sustabdyti, telefonas prašo paleisti ir taip daryti vėlai mokesčius ir neigiamų kredito ataskaitą įrašus. Trisdešimt dienų vėlai, šešiasdešimt dienų per vėlai. Prieš ilgai jūsų sąskaita apmokestinama išjungti ir jūsų kredito balas yra šiukšlinę.

Galų gale, jūsų kreditoriai negali sutikti su siūlomu Jūsų įmonės gyvenvietė. Įsivaizduokite, vyksta per visus, kad ir dar dėl pinigų. (Pastaba: sprendžiant jau nusikalstamo skolų savo yra kitoks, kartais geriau strategiją.)

Sprendžiant savo skolas yra ilgas procesas. Net tada, kai ji sėkmingai, jūs išleisite per ateinančius kelerius metus atstatyti kredito balas jums prarasti.

4. Įtvirtinti su aukštos palūkanų paskola

Skolos konsolidavimas gali būti sprendimas, jei jūs galite gauti paskolą tinkamus terminus. Jei tik paskola galite gauti turi didesnę palūkanų normą nei jūsų kredito kortelės skola vidutiniškai, palikite jį ramybėje.

Jūsų mėnesinės išmokos gali atrodyti mažesnis su skolų sureguliavimo, bet tai tik dėl to, kad paskola yra per ilgą grąžinimo laikotarpį. Jei pridėti palūkanas norite mokėti per paskolos gyvenimą, pamatysite, kad jūs išleisti daugiau pinigų, nei jei nebuvo konsoliduojamos su šia paskola.

5. Perkelkite savo balansus į kitas kredito kortelės

likučius perkelti į kredito korteles su tais žemos įvadinių kursų prasmę tik tada, kai: esate finansiškai pajėgus sumokėti likutį prieš įvadinis kursas baigiasi ir jums nereikės naudoti kortelę apsipirkti ar imti grynųjų pinigų avansai. Jei jūs negalite perkelti balansą pagal šių sąlygų, jis nebus darbą už jus. Ir pamiršti apie maišymo savo balansą į naują kreditinę kortelę su nauju kibinimas normą, balansas perdavimo mokesčius paneigti palūkanų santaupas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.