Sissejuhatus Krediitkaart: Kuidas Krediitkaart Tehingud Work

Home » Credit and Debt » Sissejuhatus Krediitkaart: Kuidas Krediitkaart Tehingud Work

 Sissejuhatus Krediitkaart: Kuidas Krediitkaart Tehingud Work

Palju asju juhtuda vahel aega pühkida oma krediitkaardi ja allkirjastada krediitkaardi libisemine. Kõik, mis toimub kulisside taga võimaldab teil teha oste oma krediitkaardiga, selle asemel et minna panka iga kord, kui soovite kulutada raha oma krediidilimiiti.

Mõned inimesed / isikud on kaasatud iga krediitkaardi tehingu:

  • Klient (te), kes esitab krediitkaardi makse.
  • Kaupmees müüb kaupu või teenuseid.
  • Kaupmehe pank saadab krediitkaardi tehingute kinnitamiseks.
  • Krediitkaardi makse võrgustik sidet kommertspank ja krediitkaardi.
  • Krediitkaardi väljastaja kinnitab ja maksab tehinguid.

1. Pühkige teie krediitkaardilt kinnitamine

Esitleda oma maksekaardi pühkides oma krediitkaardi läbi makseterminali. Makseterminali suhtleb kommertspank küsida, kas saad teha krediitkaardi osta.

2. krediitkaardi autoriseerimise

Kommertspank kontaktid krediitkaardile võrgu (Visa, MasterCard, American Express, või Avasta) saada luba krediitkaardi osta. Seejärel makse võrgu ühendust krediitkaardi veenduda krediitkaardi kehtib ja seal on piisavalt vaba krediidi tehingu.

American Express ja Discover on makse võrgu ja krediitkaardi, et nad heaks krediitkaardi tehingute ise. Visa ja MasterCard, aga ei väljasta krediitkaartide ja peab ühendust krediitkaardi.

Krediitkaardi väljastaja saadab tagasi loa kood tehingu. Kui teie krediitkaart on tagasi lükatud, siis ei saa põhjust müügikohas, vaid sõnum, et kaart oli vähenenud. Sa pead ühendust oma pangaga otse teada, miks teie kaart lükati tagasi.

Kauplus pank saadab oma side elektrooniliselt kas telefoniliin või interneti kaudu. Sa võisid poodi või restorani ja kuulnud kriiskav ja staatiline krediitkaardilt terminal suhtlemisel kommertspank. Nüüd sa tead, mis toimub.

3. Krediitkaart kinnitamine

Kaupmees saadab pank heakskiidu sõnum oma krediitkaardi ost, kättesaamist prindib, logite ja saate jätta oma ostu.

Kui logite kättesaamist ja poest lahkuda oma ostu, oma krediitkaardi lubatud alles maksmise. Kaupmees ei tegelikult makstud ja oma krediitkaardi ei ole laetud. Kui teil kontrollida oma krediitkaardi Internetis kohe pärast olete teinud ostu, maksmise ilmselt ei näidanud üles oma tehingute loetelu veel. Mõned krediitkaardiväljastajad on keerukam aruandluse süsteemid, mis näitab volitatud tehinguid ja võib isegi vähendada oma vaba krediidi summa võrra oma hiljutise ostu. On üsna tõenäoline, et sa ei näe eest paar päeva.

4. pakktöötlusfailide

Lõpus päeval, kaupmees prindib nimekirja kõikidest krediitkaardi tehingud, mis on tehtud sel päeval ja saadab need oma panka. Kaupmehe pank saadab siis tehingute asjakohaseid makse võrgu töötlemiseks.

5. krediitkaardi Saadab Maksmine

Krediitkaardi võrgustik võimaldab igale krediitkaardi tea, mida maksete tähtaeg. Krediitkaardi väljastaja hoiab tasu, vahendustasu osana oma nõusolekut kaupmees. Krediitkaardiväljastajad jagada vahendustasu krediitkaardi võrkudes. Kuna American Express ja Discover on nii krediitkaardi võrgu ja krediitkaardi, kui nad saavad hoida suurem protsent tasu.

6. Merchant saab makstud

Krediitkaardi võrgus saadab makse kommertspank, kes kogub oma tasu enne hoiule krediitkaardi tasud kaupmehe kontole.

7. krediitkaardi arveid

Igas kuus krediitkaardi saadab arve tasud sa kuu jooksul tehtud. Siis maksad mõned või kõik maksud. Kui maksate ainult osa maksud maksate intressi summa, mida ei maksa. Krediitkaardi väljastaja kasutab raha ja huvi maksad maksma kaupmehed uute tehinguid tehakse.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.