Skolintis pinigų finansuoti žemės pirkimas

Home » Banking and Loans » Skolintis pinigų finansuoti žemės pirkimas

Skolintis pinigų finansuoti žemės pirkimas

Perkant žemę leidžia jums sukurti savo svajonių namus ar išsaugoti prigimties gabaliuką. Tačiau žemė gali būti brangus aukštos paklausos srityse, todėl jums gali tekti paskolą finansuoti savo žemės pirkimas. Galite manyti, kad žemė yra saugi investicija (juk “jie nedaro bet tai daugiau”), tačiau skolintojai pamatyti žemės paskolas rizikinga, todėl patvirtinimo procesas gali būti sudėtingiau nei standartiniai būsto paskolų.

Lengvumas ir sąnaudos skolinimosi priklausys nuo turto, kurį jūs perkate tipas:

 1. Žemė, jūs ketinate statyti artimiausiu metu
 2. Žalios žemės, kad jūs neketinate kurti

Nes didžioji dalis, žemės paskolos yra gana trumpalaikės paskolos, trunkantis nuo dviejų iki penkių metų, kol balionas mokėjimas. Tačiau ilgesnio laikotarpio paskolos egzistuoja (arba galite konvertuoti į ilgalaikę paskolą), ypač jei esate pastate gyvenamųjų namo nuosavybės.

Pirkti ir statyti į vienas žingsnis

Skolintojai yra labiausiai pasirengę skolinti, kai jūs turite apie planus statyti savo turtą. žalią žemę valdos spekuliacinis. Pastatas yra taip pat rizikinga, tačiau bankai yra patogesnė, jeigu jūs ketinate pridėti vertę turto (pridedant namus, pavyzdžiui).

Statybos paskolos: Jūs galėtų naudoti vieną paskolą pirkti žemės ir lėšų statybos. Tai leidžia jums patirti per mažiau popierizmo ir mažiau uždarymo kaštus. Kas daugiau, galite užsitikrinti finansavimą už visą projektą (įskaitant užbaigimo statyti) – jums nebus įstrigo ūkio žemės, o jūs ieškoti skolintojui.

Statybos planai: Norėdami patvirtinti statybos paskolą, jums reikia pristatyti planus savo skolintojui, kuris nori pamatyti, kad patyręs statybininkas daro darbą. Lėšos bus paskirstytos per laiką, nes projektas progresuoja, todėl jūsų rangovai reikės sekti, jei jie tikisi gauti užmokestį.

Paskolų savybės: Statybos paskolos yra trumpalaikės paskolos, paprastai naudojant tik palūkanų mokėjimų ir trunka trumpiau nei vienerius metus (idealiu atveju projektas bus baigtas tada). Po to laiko, paskola gali būti konvertuota į standartinį 30 metų arba 15 metų paskolą, ar jums refinansuoti paskolą naudodami savo naujai pastatytas struktūrą kaip įkaitas.

Pradinė įmoka: skolintis žemės ir statybos išlaidų, jums reikia padaryti įmoka. Suplanuokite sugalvoti 10 iki 20 procentų būsimos vertės namuose.

Pagaminta Daug vs Raw žemės

Jei perkate daug, kad jau turi komunalinių ir gatvių prieigą, turėsite lengviau laiko gauti patvirtintas.

Žalias Šalis: žalias žemė vis dar gali būti finansuojama, tačiau skolintojai yra labiau dvejoja (nebent tai būdinga savo srityje – pavyzdžiui, kai kuriose srityse remtis propano, šulinių ir septinių sistemų). Tai brangu pridėti dalykų, pavyzdžiui, kanalizacijos linijų ir elektros savo turtą, ir yra daug galimybių netikėtų išlaidų ir vėlavimo.

Pradinė įmoka: Jei perkate daug (besivystančioje padalinyje, pavyzdžiui), jums gali būti suteikta pribaigti kiek 10 ar 20 proc. Žaliavinio žemės, planuoti ant 30 proc minimumo žemyn, ir jums gali tekti pareikšti 50 proc prie stalo gauti patvirtintas.

Paskolų funkcijos: galutiniai daug mažiau rizikinga skolintojų, todėl jie labiau linkę pasiūlyti vieno etapo statybos paskolas, kad konvertuoti į “nuolatinis” (arba 30 metų) hipoteka po statyba baigta. Su nebaigtų dalių, skolintojai yra linkę išlaikyti paskolų terminai trumpesni (nuo penkerių iki dešimties metų, pavyzdžiui).

Skolintojo rizikos mažinimas: Jei perkate žalią žemę, jūs nebūtinai ketina gauti blogą kreditą. Galite pagerinti savo šansai gauti gerą sandorį, jei galite padėti skolintojas valdyti riziką. Tai gali būti įmanoma gauti ilgalaikių paskolų, mažesnes palūkanų normas, ir mažesnį žemyn mokėjimo reikalavimą. Veiksniai, kurie padeda apima:

 1. Aukšto kredito balas (virš 680), rodo, kad jūs sėkmingai pasiskolino ir grąžino į praeitį.
 2. Žemas skola pajamų santykis, rodantis, kad jūs turite pakankamai pajamų padaryti reikiamus mokėjimus.
 3. Maža paskola suma, todėl mažesnių mokėjimų ir turto, kuris yra labiausiai tikėtina, lengviau parduoti.

Nėra planuoja sukurti

Jei ketinate pirkti žemę be planus statyti namų ar verslo struktūrą ant žemės, gauti paskolą bus sunkiau. Tačiau, yra keletas variantų, kaip gauti finansavimą.

Vietos bankai ir kredito unijos: Pradėti teiraujatės su finansinėmis institucijomis, esančių netoli žemės planuojate pirkti. Jei neturite jau gyvena toje vietovėje, jūsų vietos skolintojai (ir internete skolintojai) gali būti nesiryžta tvirtinti paskolą laisvos žemės. Vietos institucijos žino vietinę rinką, ir jie gali turėti lengvinant pardavimus jūs ieškote už srityje interesų. Nors vietos institucijos gali būti pasirengę skolinti, jie vis dar gali reikalauti iki 50 procentų nuosavo kapitalo ir santykinai trumpalaikių paskolų.

Pradžia nuosavo kapitalo: Jei turite didelį kapitalo savo namuose, jums gali būti suteikta galimybė skolintis prieš tą nuosavybę su antrą hipotekos. Su tokiu požiūriu, jums gali būti suteikta galimybė finansuoti visas išlaidas žemės ir vengti papildomų paskolas. Tačiau, jūs vartojate didelę riziką, naudojant savo namus kaip įkaitas – jei jūs negalite atlikti mokėjimus už paskolą, jūsų skolintojas gali imtis savo namus uždaryta. Geros naujienos yra tai, kad palūkanų normos namų nuosavo kapitalo paskola gali būti mažesnis nei normos ant žemės pirkimo paskolą.

Komercinės skolintojai: Ypač jei naudosime turtą verslo tikslais ar investicijų, komerciniai skolintojai gali būti išeitis. Norėdami patvirtinti, jums reikia įtikinti paskola pareigūnas, kad esate pakankamai riziką. Grąžinimas gali trukti tik dešimt ar mažiau metų, tačiau mokėjimai gali būti apskaičiuojamas naudojant 15 metų arba 30 metų amortizacijos grafiką. Komercinės skolintojai gali būti daugiau telpa, kai jis ateina į įkeistą turtą. Jie gali leisti jums padaryti asmenines garantijas savo gyvenamosios vietos, ar jums gali būti suteikta galimybė naudoti kitas turto (pavyzdžiui, investicinių ūkių ar įrangos), kaip įkeitimo objektą.

Savininkas finansavimas: Jei negalite gauti paskolą iš banko ar kredito unijos, turtas dabartinis savininkas gali būti pasirengę finansuoti pirkimą. Ypač su žalio žemės savininkai gali žinoti, kad tai sunku pirkėjų gauti finansavimą iš tradicinių skolintojų, ir jie gali būti ne skubėti išgryninti. Tais atvejais, savininkai paprastai gauti santykinai didelė įmoka, tačiau viskas yra derybų objektas. 5- arba 10 metų grąžinimo terminas yra bendra, tačiau mokėjimai gali būti apskaičiuojamas naudojant ilgesnį amortizacijos grafiką. A savininkas finansavimo nauda yra ta, kad jūs neturite mokėti tuos pačius uždarymo išlaidas norite mokėti tradicinių skolintojų (bet ji vis dar verta atkreipti į mokslinius tyrimus pavadinimą ir ribas – sąžiningi žemės savininkai gali klysti).

Specializuotos skolintojai: Jei tiesiog laukia tinkamu laiku sukurti ar jūs skinti dizainas jūsų namuose, jums tikriausiai turite naudoti sprendimus aukščiau. Bet jei jūs turite neįprastų planus savo turtą, gali būti skolintojas, kad dėmesys sutelkiamas į savo numatomą naudojimo žemę. Skirtingai nuo bankų (darbo su žmonėmis, pastate, didžioji dalis), specializuotų skolintojų padaryti suprasti riziką ir naudą kitų priežasčių žemės nuosavybės tašką. Jie bus labiau linkę dirbti su jumis, nes jie neturi išsiaiškinti vienkartinį sandorį. Šie skolintojai gali būti regioninis arba nacionalinis, todėl ieškoti internete ką turite omenyje. Pavyzdžiui:

 • Natūralių išteklių
 • Lauko Poilsis ant privačios nuosavybės
 • Saulės ar vėjo jėgainės
 • Ląstelinė arba transliacijų bokštai
 • Žemės ūkis arba gyvulininkystės naudojimas, įskaitant veisimui, ekologinių ūkių, pomėgiai ūkiuose, ir arklių vežti

Patarimai pirkėjams

Ar jūsų namų prieš perkant žemę. Jūs galite pamatyti turtą kaip tuščia skalūnų pilna potencialo, bet jūs nenorite gauti virš galvos.

Uždarymo išlaidas: Be pirkimo kainos, taip pat gali turėti uždarymo išlaidas, jei jums paskolą. Ieškokite inicijavimo mokesčius, tvarkymo mokesčiai, kredito patikrinimo išlaidas, įvertinimo mokesčių, ir dar daugiau. Sužinokite, kiek mokėsite, ir padaryti savo galutinį sprendimą dėl finansavimo su tais numeriais galvoje. Santykinai nebrangi turto, uždarymo išlaidos gali sudaryti didelę procentinę dalį pirkimo kainos.

Gauti apklausos: Nemanykite, kad dabartiniai tvoros linijos, žymekliai, arba “akivaizdūs” geografinės savybės tiksliai rodo nuosavybės riba. Gauk specialistas užbaigti kontūro apklausą ir patikrinti prieš jums pirkti. Dabartiniai turto savininkai negali žinoti, kas jiems priklauso, ir tai bus tavo problema po perkate.

Patikrinkite pavadinimas: Ypač, jei jūs skolintis neoficialiai (naudojant savo namų nuosavo kapitalo ar pardavėjas finansavimą, pavyzdžiui), daryti tai, ką profesinės skolintojai daryti – pavadinimą paiešką. Sužinokite, ar yra kokių nors kreditorinio reikalavimo pirmumo teisėmis ar kitų problemų su turtu, prieš jums perduoti pinigus.

Biudžeto kitų išlaidų: Kai jūs savo žemę, jums gali būti dėl papildomų išlaidų kablio. Komisija peržiūri tas išlaidas be jokių paskolų mokėjimų jums padaryti už žemę. Galimas išlaidos yra:

 1. Savivaldybių ar apskričių mokesčiai (pasitarkite su savo mokesčių konsultantu norėdami pamatyti, jei turite teisę į atskaitą)
 2. Draudimas laisvos žemės ar apleistų pastatų
 3. Būsto savininkų asociacija (Hoa) rinkliavos, jei taikytina
 4. Bet priežiūra reikalinga, pavyzdžiui, ištaisymo tvoros linijos, valdyti drenažo ir tt
 5. Statybos išlaidas, jei jūs kada nors nuspręsite sukurti, pridėti paslaugas arba pagerinti prieigą prie objekto
 6. Leidimų mokesčius, už bet kokią veiklą, kai jau suplanavote dėl turto

Žinoti taisykles

Kai matote laisvos žemės, jums gali tekti prisiimti viskas yra įmanoma. Tačiau vietiniai įstatymai ir zonavimo reikalavimai apriboti, ką galite padaryti – net savo asmeninį turtą. Hoa taisyklės gali būti ypač varginantis. Pasikalbėkite su vietos valdžios institucijomis, nekilnojamojo turto advokatu, ir kaimynams (jei įmanoma), kol Jūs sutinkate pirkti.

Jei pastebėsite kokių nors su nuosavybės klausimais turite savo akis, paklausti apie pakeitimus. Jums gali būti iš laimės, ar jums gali būti suteikta galimybė daryti tai, ką norite atlikus tinkamą tvarką (užpildę dokumentus ir mokėjimo mokesčius). Tai tikriausiai bus lengviau, jei jūs paprašykite leidimo vietoj Sutrikimas savo kaimynus.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.