Skvelý spôsob, ako nájsť Nájomcovia pre vaše Prenájom

Home » Real Estate » Skvelý spôsob, ako nájsť Nájomcovia pre vaše Prenájom

Skvelý spôsob, ako nájsť Nájomcovia pre vaše Prenájom

Ak chcete rýchlo nájsť nájomcu pre prenájom, potenciálni nájomcovia musia byť schopní nájsť. Naučiť päť populárnych metód na uprázdnené miesto, rovnako ako štyri odskúšané metódy.

5 Populárne metódy pre hľadanie Nájomcovia

Nižšie sú uvedené päť z najpopulárnejších spôsobov, ako nájsť nájomcu pre vaše prenájom nehnuteľností. Cieľom týchto metód je osloviť čo najviac ľudí, aby rýchlo nájsť nájomcu.

1. Nájsť nájomcom informácie týkajúce sa prenájmu webové stránky

Internet je skvelý spôsob, ako osloviť masy. Stránky ako je Craigslist a Trulia vám umožní pridať bezplatný zápis pre prenájom. Tieto záznamy sú potom viditeľné pre každého, kto má prístup k internetu, ktorý hľadá byt vo vašej oblasti. Od budúceho nájomcu je schopný ďalej zúžiť kritériá vyhľadávania na základe ceny prenájmu, alebo počet spální a kúpeľní.

Ak máte záujem o prevzatie vládnej dotované bývanie, vrátane §-8, môžu stránky ako Socialserve.com pomôže dosiahnuť tento trhu. Ak máte vlastné webové stránky, musíte sa uistiť, do zoznamu majetku tam a uistite sa, že odkaz svoje webové stránky URL vo vašich ďalších reklám.

2. Použitie Social Media nájsť Nájomcovia

Milióny ľudí používa sociálne médiá lokalít, ako je Facebook, Instagram a Twitter. Ak máte firmu, mali by ste vytvoriť stránku na Facebooku, Instagram účet a Twitter účet pre neho.

Ak tomu tak nie je, môžete použiť svoje osobné účty, aby ľudia vedeli, že máte nehnuteľnosť na prenájom. Môžete uviesť svoj majetok na facebook.com je trhovisko, zverejniť aktualizáciu stavu na účte, pridať fotografiu nájmu na Instagram alebo vyslať tweet svojim nasledovníkom cez Twitter.

3. Nech Realtor Nájsť Nájomcovia pre vás

Za svoje služby, makléri zvyčajne účtovať províziu vo výške nájomného o jeden mesiac, niekedy aj viac.

Možno budete chcieť vypočuť dve alebo viac realitných kancelárií a vyberte si ten, ktorý najviac vyhovuje prezentáciu vášho auta s.

Aj keď to môže byť najdrahší spôsob, ako propagovať svoj majetok, to môže ušetriť veľa problémov a bolestí hlavy z rokovania s potenciálnymi nájomcami. Vaša nehnuteľnosť bude tiež uvedený na MLS.com (Multiple Výpis Service), ktorá sa bude zvyšovať expozíciu.

4. Nájdite nájomníkov ponúkať stimuly

Ľudia majú radi myšlienku dostať ponuku alebo zľavu. Môžete ponúknuť zadarmo televízie alebo zľavnené nájomné v prípade, že nájomca pohybuje do určitého dátumu. A $ 250 televízia môže zdať drahé, ale ak ste nabíjanie $ 950 na nájomnom a TV dostane niekto pohybovať za mesiac skôr, ste vlastne šetrí sami $ 700, a ako bonus, televízor bude daňový proti zápisu off za prenájom nehnuteľnosti.

5. rýchlo reagovať na potenciálnymi nájomcami

Musíte reagovať na potenciálnymi nájomcami okamžite. Ak nechcete zavolať alebo poslať e-mailom nájomca späť okamžite, ďalší majiteľ alebo realitné kancelárie.

Ak si neželáte, aby rozdávať svoj osobný telefónne číslo, môžete nastaviť zadarmo Google Voice účet, ktorý vám pridelí nové telefónne číslo, ktoré možno nastaviť tak, aby zvonil na vašej existujúcej telefónnej linky. Za malý mesačný poplatok, môžete dokonca nastaviť počet bezplatnú, vrátane hlasovej schránky, pre autá s využitím webových stránok, ako je Kall8.com.

Podobné možnosti existujú pre e-mail.

4 odskúšané metódy hľadania nájomníkov

Nižšie sú uvedené štyri časom preverené spôsoby, ako nájsť nájomníkov na vyplnenie vášho voľného pracovného miesta. Tieto metódy nie sú zamerané na dosiahnutie masy. Presnejšie povedané, cieľom týchto štyroch prístupov je úzky v na potenciálnymi nájomcami, ktorí sú s väčšou pravdepodobnosťou mať záujem o bývanie v určitej oblasti, kde sa nachádza vaše prenájom nehnuteľností.

1. Nájdite Nájomcovia v novinách

Niektorí potenciálni nájomcovia stále hľadajú prenájom nehnuteľností v novinách. Inzerujte svoje voľné miesto cez víkend, a najmä v nedeľu, pretože to je, keď noviny vidieť najväčšiu prevádzku.

Prenájom reklamy v novinách sú malé, takže budete mať len pár riadkov, aby sa váš majetok vyniknúť. Používať skratky pre slová ako (BR) / sušičkou (W / D), spálňa a podložkou, aby sa ušetrilo miesto.

 Umiestnenie reklamy v novinách bude stáť peniaze, ale je to ďalší spôsob, ako zvýšiť expozíciu pre vašu nehnuteľnosť.

2. Reklama na Local vývesky

Zmieriť letákov pre prenájmu v komunite, kde sa nachádza váš majetok. To môže zahŕňať nástenky v obchodoch so zmiešaným tovarom, kostoly, práčovniach a autobusových zastávok.

Pretože ľudia budú okolo letáku rýchlo, použite tučný titulok a veľké farebné fotografie čerpať záujem na letáku. Na spodnej strane letáku zahŕňajú trhacie-off pre ľudí prijať. Tieto slzný-off by mal obsahovať adresu majetku, počet spální a vaše kontaktné údaje.

3. Nájsť nájomníkmi prostredníctvom domáceho Word of Mouth

Nepodceňujte silu hovoreného slova. Ak máte existujúce nájomníkmi, dajte im vedieť, že máte voľné miesto. Môžu mať sestru, bratranca, alebo brata, ktorý hľadá nové miesto na život.

Tiež informujte svojho brat, sestra, kaderníctvo, šéfe, a mechanik, že máte nehnuteľnosť na prenájom. Vždy majte letáky s vami, takže si môžete odovzdať im, keď je potreba. Môžete dokonca ponúknuť postúpenie poplatok dať väčšiu motiváciu.

4. Umiestnite, na prenájom ‘Prihlásiť v okne

Aj keď nebudete dosiahnuť masy umiestnením “na prenájom” podpísať v okne, je v tom to ani žiadna škoda. Okoloidúci môžu mať záujem alebo môžu vedieť, niekoho, kto sa snaží prenajať v tejto oblasti. Uistite sa, že telefónne číslo môže byť jasne čítať z úrovne ulice.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.