Sliktākajā Iemesli iegādāties mājas

Home » Real Estate » Sliktākajā Iemesli iegādāties mājas

Sliktākajā Iemesli iegādāties mājas

Turpinot homeownership ir kaut kas ir iesakņojusies mūsu kultūrā, lai uzsvērtu, ka pieder mājas tiek uzskatīts par neatņemamu American Dream. Ceļš lielākā daļa no mums ir aicināti ņemt iet kaut kas līdzīgs šim: beidzat koledžā, precēties, nopirkt māju, ir bērni. Šķiet, ka tieši to, ko jūs darāt.

Diemžēl, daudzi cilvēki soli homeownership balstās uz mītiem vai aplama informācija.

 Ja tu esi tirgū mājās, piesargāties no šiem kopējiem, bet nepārdomāts iemesliem kļūst homeowner.

Tas ir īstais laiks, lai nopirkt

“Ja jums nav pirkt tagad, jūs garām savu logu.” Kādreiz dzirdēt, ka viens? Populārs iemesls potenciālie pircēji tramdīt homeownership ir tā saucamā “īstais laiks iegādāties.” Vai tas ir tāpēc, ka procentu likmes ir zemas vai mājas cenas ir uz leju, tas ir viegli nokļūt nokļuvuši domāt, ka, ja jums nav Dzelzs jākaļ, kamēr ir karsts, jūs garām.

Jā, pirkšana, kad procentu likmes un mājas cenas ir zemas, protams, strādā, lai jūsu priekšrocības. Bet labvēlīgus apstākļus mājokļu tirgū pats par sevi nav iemesls, lai pārietu uz homeownership. Overextending pats vai priekšlaicīgi iegādājoties visu nosaukumu “īstajā laikā, lai iegādātos” vēlāk nāks spokoties jums.

Sociālā Spiediens

Varbūt tu esi pēdējais savā sociālajā lokā pirkt, jūs nevarat apmeklēt in-likumi bez prasīšanas, ja jūs meklējat mājas, vai arī jūs esat teicis, ka īpašumā ir pazīme finanšu labklājības .

Piešķirt, lai sociālo spiedienu – vai tas, ko rada pats vai radīti citi – būs iegūt jums par nepatikšanas, jo īpaši, ja jūs runājat par pirkumu, kas ir potenciāli simtiem tūkstošu dolāru. Put jūsu acu aizsegi uz un neļaujiet vēlmi sekot līdzi (vai iepriecinās) Joneses diktēt tik lielu finansiālu lēmumu.

Paredzēts laiks maiņa

Ir nepareizs, ka aptuveni 10 minūtes pēc tam, kad precēties, jums ir nepieciešams, lai iegādātos māju. Vai, ja jums ir maz viena uz citu, jūs nevarat dot viņiem mājvieta noma – jo bērnam ir nepieciešams vairāk vietas un mieru, ka mamma un tētis ir māju īpašniekiem.

Neattiecas mītu, ka jums ir nepieciešams mājas iegādei pavadīt ievērojamu dzīves izmaiņas. Tava dzīve nebūs “pabeigt”, vienkārši tāpēc, ka jums pieder. Rushing homeownership sakrīt ar laiku laulības, dzimšanas vai citu nozīmīgu notikumu var izraisīt jums iegādāties kaut ko citādi nevarētu.

Noma ir atkritumi Money

Īri pret pērkot diskusijas nav nekas jauns. Ir scenāriji, kur noma ir jēga, un kaut kur pērk dara.

Ja jūs atrodaties spēcīgu finansiālo stāvokli iegādei un jūs vēlaties to darīt, tad pērkot visticamāk, ir ceļš, jums vajadzētu veikt. Bet necenšas homeownership galvenokārt tāpēc, ka mīts, ka noma ir throwing savu naudu prom.

Salīdzinot divas ir daudz sarežģītāka nekā tikai izmēru augšu maksājumus blakus viens otram. Šis kalkulators palīdzēs jums nosvērt izmaksas īri pret pirkšanu, ņemot vērā mainīgos abu scenāriju.

Home ir ieguldījums

Jums varētu būt, ņemot vērā homeownership jo jūs redzat to kā ieguldījumu.

Bet tas var apgalvot, ka jūsu personas dzīvesvieta ir atbildība .

Nav garantijas, ka vērtība jūsu mājās būs iet uz augšu. Atkarībā no tā, kad jūs pērkat, ja jūs pārdodat, un cik daudz jūs likts uz leju, tas ir iespējams zaudēt naudu par šo Iemest izmaksas uzturēšanas un jauninājumiem “ieguldījumiem.”; procenti, kas samaksāti; un nolietojums, un ir skaidrs, ka nav garantētas atgriežas iegādāšanos mājās.

Nosakiet Jūsu Iemesli Nopirkt

Ja tu esi tirgū mājās, rūpīgi jāizvērtē savas motīvus un savu vēlmi pieder. Ja jūs galvenokārt ir pamatota ar vienu no šiem iemesliem, veikt soli atpakaļ un pārvērtēt savus mērķus. Jūs nevēlaties, lai uzzinātu, cietā veidā, ka esat iegādājies ar nepareizu nodomiem, vai pirms jums bija gatava.

Iegādājoties mājās ietekmēs jūsu dzīvi un jūsu finanses, lai gados.

Pārliecinieties, ka jūs darīt to par tiesībām iemeslu dēļ.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.