Štai, kiek pinigų jūs prarasti neinvestuoja

Home » Finance » Štai, kiek pinigų jūs prarasti neinvestuoja

 Štai, kiek pinigų jūs prarasti neinvestuoja

Investavimas yra esminė bet finansinį planą. Deja, daugelis žmonių neturi investuoti savo santaupas, siūlanti platų pasiteisinimų išlaikyti savo pinigus iš rinkos.

Tai gali būti pražūtingai savo ilgalaikę finansinę būklę. Norėdami geriau suprasti, kodėl, leiskite pažvelgti į kai kuriuos numerius, todėl jūs galite pamatyti, ką jūs prarasti neinvestuoja.

Jums reikės lėšas pensijai

Prieš mes į ką prarasti neinvestuoja detales, svarbu suprasti savo poreikius ateityje.

Daugumai žmonių, didžiausia finansinė etapas yra diena eisi iš darbo ir negrįžta. Tačiau nuo tos dienos, jūs vis dar atsakingas mokėti savo išlaidas, kaip ir jūsų paychecks nustojo.

Pensijos blukimas į atmintį, ir dauguma Millennials niekada turėjo vieną. Socialinė apsauga yra puikus, tačiau vargiai pagrindus poreikius daug pensininkų, ypač jei norite išlaikyti tą patį gyvenimo lygį išėjus į pensiją.

Kai išeina į pensiją, jūs vis dar turite mokėti už maistą, drabužius, ir bet kokių kitų pragyvenimo išlaidas, tačiau greičiausiai dėl mažesnio biudžeto. Kad būtų suformuotas į pajamų skirtumą, jums reikės pensinį fondą. Ir be investuoti, kad pensijų fondas beveik neabejotinai nebus augti pakankamai remti savo pajamų išėjus į pensiją poreikius.

Iš neinvestuoja $ 20 už Mėnesio Savikaina

Daugelis žmonių sako, kad jie neturi pakankamai pinigų investuoti, bet jums nereikia sutaupyti šimtus ar tūkstančius dolerių per mėnesį, kad ji verta.

Tiesiog taupymo šiek tiek išauga iki. Pažvelkime, ką $ 20 tampa per tam tikrą laiką, jei buvo tai investuoti.

Prieš palūkanas, 20 $ per mėnesį išauga iki 240 $ per metus. Per 25 metų, tai yra 6000 $. Kad vien yra gražus šiek tiek pinigų, bet dėka akcijų rinkos galios, ji gali būti verta gana šiek tiek daugiau.

Jei buvo investuoti $ 240 už kiekvienų metų pabaigoje 25 metų ir uždirbti 10 proc-maždaug metinę grąžą S & P 500 per tam tikrą laiką, jūs turite $ 23.603 pabaigoje. Jei buvo investuoti 20 $ automatiškai kas mėnesį, o ne metų pabaigoje, jūs turite $ 26.537 per 25 metų pabaigoje.

Iš neinvestuoja 20 $ per mėnesį per savo karjerą kaina yra daugiau nei $ 20,000! Tai ne pliauska kaita. Įsivaizduokite, kiek $ 20.000 eina į pensiją. Daugeliui žmonių, tai yra pusę metų pajamos.

Net jei jūs įdėti savo pinigus į taupomąją sąskaitą, jūs prarandate, palyginti su investavimo rinkose. Geriausi taupomosios sąskaitos palūkanų normas šiandien yra maždaug 1 proc; ties 25 metų sutaupyti 20 $ per mėnesį kiekvieno mėnesio pradžioje pabaigoje, jūs turite $ 6,819.08. Tai yra daugiau nei $ 800 daugiau nei tik įdaras jį su čiužiniu, bet vis dar penkių skaičiai nesiekia ką norite gauti investuojant į rinkas.

Vis dėlto, net, kad $ 26,000 bus tik eiti iki šiol pensijai. Taigi pažiūrėkime, kas atsitinka, kai jūs investuoti daugiau nei $ 20 per mėnesį.

Iš neinvestuoja kaina auga kartu su jūsų Galimybė išsaugoti

Šansai yra jūs išleisite mažiausiai 70 $ per mėnesį, kas jums tikrai nereikia.

Aš naudojamas norint gauti kabelinė televizija, pavyzdžiui, bet tada nusprendė, kad nebuvo verta 70 $ per mėnesį į zoną iš priešais boob vamzdžio. Jei buvo atšaukti kabelį ir investuoti per mėnesį 70 $, jums baigtųsi 25 metų investuoti su $ 92.878 -again, darant prielaidą, kad vidutinė metinė grąža 10 proc per metus, sudedama mėnesį.

Žinoma, infliacija reiškia, kad $ 92.878 neisiu beveik tiek, kiek per 25 metų, kaip ji šiandien. Taigi leiskite jį dar labiau. Jei buvo investuoti 211 $ per mėnesį IRA ar Roth IRA, jūs nukentėjo didžiausią $ 5,500 metinį nustatytą IRS limitą. Investuoti, kad 5500 $ per metus 25 metų vidutine grąža S & P 500, jums reikės $ 608,131.98 .

Dabar mes kalbame! Tai vis dar žemiau, ką daugelis žmonių turi išeiti į pensiją, tačiau ji kelia jums gerai kelyje.

Nenukentės ignoruojant investuoti Power

Net Warren Buffett pradėjo savo pirmą investicijų.

Galite sugalvoti skalbimo sąrašą priežasčių neinvestuoti, bet aš galiu duoti jums 20000 priežastis turėtumėte pradėti investuoti ne mažiau kaip 20 $ per mėnesį-ir dar daugiau priežasčių net daugiau investuoti.

Kiekvieną dieną jūs laukiate investuoti, jūs prarandate. Stop prarasti ir pradėti uždirbti. Jūsų pinigai bus ne uždirbti jums nieko, nebent jūs įdėti jį į darbą.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.