Studentų paskolos tvarkymą: Išgyventi studento paskolą Numatytasis

Home » Uncategorized » Studentų paskolos tvarkymą: Išgyventi studento paskolą Numatytasis

 Studentų paskolos tvarkymą: Išgyventi studento paskolą Numatytasis

Šioje serijoje, mes kalbėjome apie valdymo strategijas padaryti savo studentų paskoloms – ypač federaliniu remiamų FFEL paskolas ir federaliniu išleistų tiesiogines paskolas. Bet kas atsitinka, jei nebus imtasi naudotis kuria nors iš šių programų, ar jūs paleisti iš atidėjimo metu arba negali pretenduoti į pakantumo? Jei neturite atlikti mokėjimą už 269 dienų, jums pereiti nuo “paprasto” nusikalstamumo į visiškai išsiskleidęs numatytąją būseną ant 270 diena.

Tai rimtas pažeidimas sutarties su skolintojo ir jūsų galimybės yra sumažintos, kaip rezultatas.

Štai kas gali atsitikti, jei pagal nutylėjimą:

  • Visas balansas jūsų paskola bus nedelsiant ir nemokama.
  • Aptarnaujantysis ar savininkas paskolos gali grąžinti paskolą Švietimo departamentas, kuris bus samdyti surinkimo agentūra Dun jums už pinigus.
  • Kolekcija agentūra leidžiama smeigtuko ant savo balanso mokestį iki 25% likutis.
  • Aptarnaujantysis ar supirkėjas vis dar gali skambinti ir rašyti bjaurus raides, bet jie taip pat gali imtis daugiau drastiškų veiksmų, kaip:
  1. Atsižvelgdama jūsų paycheck pagardinta.
  2. Su tavim ir pridėti išlaidas į savo paskolos likutį.
  3. Perimti savo mokesčių grąžinimo.
  4. Deny jums daugiau studentų paskoloms.
  5. Blogas numatytąją kredito biurų veikla.

Rasti savo paskolos aptarnaujantysis

Žvelgiant iš teigiamos pusės, tai yra įmanoma, kad jūsų paskolos srovė, bet kaip priklauso nuo paskolos jūs turite tipo.

Jei turite negrąžintų ant Perkins paskolos, turite kreiptis į mokyklą, kuri išdavė paskolą aptarti savo grąžinimo galimybes.

Dėl FFEL paskolų ir tiesioginių paskolų, jūsų pirmoji stotelė tikriausiai bus jūsų paskutinis aptarnaujantysis. Jei nesate tikri, kokia įmonė aptarnauja savo paskolas, galite patikrinti savo statusą per National Student Loan duomenų sistema ne NSLDS.ed.gov arba skambinkite paskolos Locator departamento Švietimo departamento 1-800-433-3243.

Norėdami prieiti prie savo informacijos, jums reikia žinoti savo socialinio draudimo numerį ir savo asmens identifikavimo numerį (PIN). Jei neturite gauti PIN arba neprisimenu, kas tai yra, jūs galite ištaisyti, kad tuo PIN svetainėje , pin.ed.gov .

Reabilitacijos procesas

Tuo Numatyta, kad visas likutis turi būti, ne tik mėnesio mokėjimai tu negali mokėti. Tai gali būti sunku, netgi neįmanoma, mokėti paskolą visiškai išjungti, ir daugelis skolininkų net nebūtų galima padaryti iki devynių mėnesių nusikalstamo mokėjimų. Todėl daugelis skolininkų pasirinkti paskolos reabilitacijai.

Norėdami reabilitacijos neįvykdytus įsipareigojimus, studento paskolą, jūs ir surinkimo agentūra derėtis dėl “tinkamą ir prieinamą mokėjimo planą. Kai rodo, kad esate pasiruošęs ir gali atlikti šiuos mokėjimus, Švietimo departamentas parduotuvė savo paskolą aplink remontininkai rasti vieną, kuri bus jums dar kartą. Surinkimo sąnaudos yra sumažintas iki ne daugiau kaip 16%, bet tie, kurie daigstytas į savo išskirtinės paskolų likutis.

Derybos dėl Jūsų reabilitacija

Kolekcija agentūra tikriausiai Jums pasiūlyti reabilitacijos dešimties mėnesių laikotarpį. Jūs turite padaryti devynis šių dešimties mokėjimų.

Jūs galite atkurti savo paskolas tik vieną kartą, todėl įsitikinkite, kad tikėtis.

Jūs turėsite pateikti kolektorių įrodymą savo metinių pajamų.

Tai tikriausiai bus mokesčių grąžinimą, bet jūs taip pat gali suteikti kitų formų įrodymus, kad kolektoriaus priimtinas.

Kolektorius tikriausiai Jums pasiūlyti mokėjimą, kuri atstovauja 15% savo disponuojamas pajamas. Tai yra standartinė suma, kuri kyla iš formulę naudojamo pajamų Remiantis grąžinimas programos vyresnio amžiaus studentų paskoloms. Jums nereikia priimti šį mokėjimo pasiūlymus. Galite derėtis kitą sumą. Tačiau reikia nepamiršti, kad supirkėjo pelno iš dalies priklauso nuo to, ką jie gali gauti jums sutinka mokėti. Jie bus motyvuoti nustatyti savo mokėjimus aukštas, kaip įmanoma ir gali atsispirti bet kokiems bandymams sumažinti apmokėjimą. Taigi jūs turite būti pasirengę su protingo pagrindimo mažinti apmokėjimą. Ar turite daug medicinos sąskaitas? Jūs mokate už mokslą vaikui, kuris reikalauja specialios mokyklą už mokymosi ar medicinos klausimu?

Ar turite neįprastas išlaidas, susijusias su savo darbu ar verslu, kurie yra nekompensuojami?

Jei pasirinksite derėtis mažesnę mokėjimą kolektoriaus, yra didelė tikimybė, kad jūsų mokėjimas bus padidinti Po reabilitacijos laikotarpio, net jei paraišką dėl pajamų Nepriklauso mokėjimo planą.

Įsitikinkite, kad sutinkate su nieko, kol pamatysite jį raštu ir jis atitinka savo supratimą apie susitarimą Jums deramasi.

Kai Jūsų Paskolos reabilituotas

Baigę savo reabilitacijos sėkmingai, jūs tampate teisę vėl federalinių išmokų ir paskolų programas, pavyzdžiui, pakantumo, atidėjimas, paskolos atleidimo ir papildomų studentų paskoloms. Jūsų mėnesinės išmokos gali padidinti po pradinio reabilitacijos laikotarpiu, bet sėkminga reabilitacija taip pat reiškia, kad jūs galite konsoliduoti savo paskolos (jei jie yra tinkami) arba kreiptis dėl pajamų Nepriklauso grąžinimo.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.